Skocz do zawartości
Cyprus

Spryskiwacze reflektorów prośba 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem iż jesteś za przeciąganiem przewodów w miejscu wejścia klimatyzacji do kabiny ?

 

A odnośnie dysz, kąt jest OK czy sprzedawca zrobił mnie w ch**a ?

 

Kable instalacyjne do kabiny najlepiej poprzee kompa poprowadź.Miejsca jest sporo obok tej grubej wiązki,poza tym od razu masz uszczelkę więc nic się nie dzieje złego.Mam tak kable do innych bajerów puszczone i do wzmaka.Co do kątów-pstrykne Ci foto moich ori sprysków i wrzucę później-ale dopiero wieczorem niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie tak zrobię, jak możesz zrób fotkę tych kabli przepuszczanych przez kompa, osobiście nie chciałem tego dawać na górę, chciałem to ładnie schować, ale skoro piszesz że da się to zrobić przez kompa to tak zrobię.

 

Zaczekam na zdjęcia, w tym czasie zabiorę się za montaż oświetlenia dziennego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek kolega Patryk ma racje ja też tak mam jeśli chcesz ciągnąc kable puść je tak jak idzie linka od otwierania maski pod rantem błotnika u góry i puść do szerokiej gumy od kompa tam jest dużo miejsca i wszystko będzie ładnie wyglądać wyjdzie nad pedałami w środku pod deska i będzie git ja tak mam puszczone kabelki od pompki sprysków podinał mi kolega pod ori kostke od ori przekażnika tego pomarańczowego dużego :):)Pozdro i Powodzenia :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Patryk jak i kolega Robert mają rację

Zrobiłem tak jak pisali.

Puściłem kabelki przez komputer, całość ładnie pociągnięta w czarnym peszlu.

Całość zlała się wraz z instalacją gazową.

 

Kwestia spryskiwaczy wyjaśniona.

Spryskiwacze odesłane do sprzedawcy. Czekam na przypływ gotówki, założę oryginalne spryskiwacze. Zbiornik, podpora dla węża jak i kabelki przeciągnięte, tylko założyć spryskiwacze.

 

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Założyłem oświetlenie diodowe (dzienne), przymocowane do belki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwestia spryskiwaczy wyjaśniona.

Spryskiwacze odesłane do sprzedawcy.

A możesz powiedzieć co było z nimi nie tak? Nie dało się ich właściwie ustawić czy co?

widzę że kupowałeś takie jak na tej aukcji? albo bardzo podobne

http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-i-i1527368484.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A możesz powiedzieć co było z nimi nie tak? Nie dało się ich właściwie ustawić czy co?

widzę że kupowałeś takie jak na tej aukcji? albo bardzo podobne

http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiw...527368484.html

 

Kupowałem dokładnie ten model, u tej właśnie osoby.

 

Przy zakupie nie zwróciłem uwagi że zaślepki nie są pod takim samym kątem (boki) jak zderzak w Pasku, nie chciałem ciąć ślizgu ani cudować z kątami, zwróciłem.

 

Jeżeli montować nie oryginalne to z Octavi II, lecz przed liftem, te wspomniane są po lifcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli montować nie oryginalne to z Octavi II, lecz przed liftem, te wspomniane są po lifcie.

A możesz doprecyzować jaki to model ? Najlepiej z foto, bo jestem też na etapie kompletowania sprysków i nowe ze skody można kupić za połowę ceny ori. używek do b5fl :taksobie + jeszcze wymiana zderzaka :zeco I to jest główny powód dla którego, założę gapiowate spryski żeby spełniały swoją rolę a nie wyglądały:fajny

 

Czyli muszą mieć zaślepki takie jak na foto...

Nie wiem tylko jak one wyglądają / ew. jaki mają numer, możesz coś podeslać?

 

oct2.jpg

Edytowane przez vietrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek ciężko z takimi nowymi jak podajesz... A takie coś podejdzie? Montował ktoś takie?

http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-ii-i1534852718.html

 

bardzo podobne do tych od Octavi II więc chyba będą ok bo mocowanie i tak musisz dorobić

 

 

tu gość oszalał http://allegro.pl/skoda-octavia-1z0-spryskiwacz-spryskiwacze-dysza-i1543407142.html bo ja nowe 2 sztuki + pompka i wężyk kupowałem za 150 zł od użytkownika z allegro JoannaMM ale teraz widze że konto zawieszone

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Ziewal podał dokładnie takie spryskiwacze jakie można użyć w zamian oryginałów.

 

Chętnie bym zaryzykował z ich montażem, gdybym znalazł w rozsądnych pieniądzach.

 

Bo z tego co się orientowałem w serwisie to koszt nowych cylinderków, dysz i zaślepek (gruntowanych) to ponad 500 zł !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega Ziewal podał dokładnie takie spryskiwacze jakie można użyć w zamian oryginałów.

 

Chętnie bym zaryzykował z ich montażem, gdybym znalazł w rozsądnych pieniądzach.

 

Bo z tego co się orientowałem w serwisie to koszt nowych cylinderków, dysz i zaślepek (gruntowanych) to ponad 500 zł !!!!

Ja kupowałem w Getem wiekszość fantów wyszło 522zeta i wyszło dużo taniej niż w ASO logować się i sprawdzać ceny :):)ale zaślepki sprysków ori kupowałem w ASO 107zł 2szt płaciłem ale dlatego że chciałem zrobić wszystko w ori tak jak w fabryce no ale można też poszukać używek jednak znalezienie takich fantów graniczy z cudem ,mało pasków jest ze spryskami ori najlepiej poszukac wersji szwedzkich lub wogóle z regionu Skandynawii wiadomo dlaczego tam autko musi byc wypasione w spryskiwacze lampek :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, szukam szukam.. Tylko jak widze że do jaguara 2006 kpl używek jest tańczy niż do b5 to nie wiem czy się śmiać czy płakać, hehe, w dodatku wiadomo używki... jedne są dobre i będą służyć a inne nie :taksobie loteria, a nowe to nowe dlatego pytałem czy ktoś montował tamte od skody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kilku wątkach widziałem dokładane spryskiwacze od Skody, ale były to modele 3B, w 3BG chyba jest pewna różnica i nie wiem czy te spryski się nadadzą.

 

Ja zaryzykowałem i zakupiłem ten nowy komplecik od Skody z linku co podał kolega Ziewal. Lepsze 200zł za te od skody (kolor srebrny, obejdzie się bez malowania) niż 550za nowe + malowanie.

 

Założę spryski, zakładam lampki xenon, czekają już ponad 3 miesiące na założenie... :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat samych ori. sprysków jeszcze bym przeżył, ale pakowanie się w zderzak + malowanie to przesada, a niestety nie przymocuje klapek do ori sprysków poliftowych, przynajmniej nie widzę takiej możliwości na dzień dzisiejszy.

Właśnie Marek temat dotyczy modelu 3B, a dokładał ktoś nie oryginały np. od skody do 3BG? Dostanę tu jakąś odpowiedź czy trzeba założyć nowy temat dotyczący wersji fl?:fajny

Edytowane przez vietrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktos podac pelne wymiary spryskiwacza i dlugosc dyszy po wysunieciu do 3BG.Na pewno podejda jakies inne i duzo tansze.Pozostanie dorobic tylko odpowiednie uchwyty.Do 3B uchwyty dorobil juz kolega na forum bez wiekszych problemow.Czekamy na wymiary do 3BG:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaślepki będą na zderzaku, jutro zxrobię fote jak jak mam fabrycznie i nawet tak mi sie podoba

 

img05441.jpg

http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=45256&d=1296839597

img05441.jpg

Edytowane przez kiler1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności