Skocz do zawartości
Blanko

wymiana przedniej szyby - ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kostekk

A korzystaliście z usług rzeszowskiego NordGlassu? Dobrzy są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Odradzam Nord Glass.

Mam 4 lata i wygląda tragicznie,podczas deszczu jazda staje się horrorem.Rozwarstwienia totalne.Rysy pojawiają się niemal od opadających jesiennych liści .Poprzednia szyba 8letnia nie była w takim stanie jak obecna.I nie mam tu na myśli rys po piórach wycieraczki.

Nigdy nikomu nie polecę .

Tym którzy są zwolennikami bądź fanatykami Nord Glass wg. mnie mózg zamienił się w modelinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu sami fachowcy od szkła wiec nie ma o czym rozmawiać

:)

 

---------- Dodano o 20:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:16 ----------

 

jak ty nie widziałeś to chyba 15lat pracy zmarnowałeś :)

 

nie ośmieszaj się

 

na pewno w NordGlasie bo montują najlepiej, a po 3 latach pomarańczowo dookoła bo nie wiedza co to primer :) i rdza wyłazi.

Żeby ten nordglass był w cenie bensona to spoko, ale ceny są czasami nawet wyższe od oryginału. więc...

 

Pomarańczowo bo masz zgnitego klamota od kiedy primer ma ci zabezpieczyć skorodowane nadwozie ?? jak masz zgnilizne to rdza i tak wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w Mielcu w "QUATTRO" zawołali 400 PLN a poza tym szyba trzeszczy w lewym-dolnym rogu, reklamacji nie uwzględnili bo niby to deska> Pragnę zaznaczyć że przed wymianą nic nie trzeszczało!!!! ODRADZAM:klotnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ja sie podlacze czy to mozliwe zeby szyba trzeszczala.mi tez jakos trzeszczy ale mi sie wydaje ze to deska rozdzielcza.ja zmienialem szybe w pilkingtonie w wroclawiu i mi leci woda w gornym lewym rogu.mosze pojechac do nich tak wogole.a za wymiane zapalcilem chyba 510z z szyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowo bo masz zgnitego klamota

spokojna twoja rozczochrana, o mojego zardzewiałego klamota to się nie martw

 

od kiedy primer ma ci zabezpieczyć skorodowane nadwozie ??

jakbyś dobrze czytał to byś wiedział że, nie pisałem o skorodowanym tylko zadrapanym i nie zabezpieczonym!

 

jak masz zgnilizne to rdza i tak wyjdzie

to nie znaczy, że klient ma tak samo zgniłym wyjechać jak wjechał. Bo jak wiesz znaczne ogniska korozji są częstą przyczyną pękania szyb. No ale że tak preferujecie to spoko. Ja osobiście swoim klientom oczyszczam i zabezpieczam antykorozyjnie w miarę możliwości, żeby te parę lat szyba wytrzymała. Waszej procedury wymian nie będę już komentował.

Edytowane przez KrajesK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do ujemnych temperatur to stanowczo odradzali zostawiać na mrozie po wymianie ,ale na szczęście użyczyli mojemu paskowi swój ocieplany garaż.jak coś to mam do nich namiar.

 

Tylko co zrobić, jak wymiana będzie zimą? To gdzie schować auto? Do domu? :(

 

---------- Dodano o 13:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:56 ----------

 

Aha, i czy ktoś mi doradzi coś do B6? Mam do wyboru albo bensona albo to samo co oryginał, tylko że będzie bez znaczka VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

wymieniałem ostatnio przednią szybkę w swoim passku

placiłem 420 zł z czego szybka koszt 320 nowa :) 100 zł robocizna :)

gwaracja 2 lata na szybkę

polecam firme w tczewie :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem wczoraj.

370zł Pilkington z montażem.

Auto postawiłem o 11-tej a odebrałem o 17-tej gotowe do jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie 420 zł szyba z szarym pasem przeciwsłonecznym bez czujnika firmy Guardian.

Szybko, bo w ciągu jednej godziny na gotowo: SZYBEX ul. Katarynki 6 tel. 641-47-05 (Ursynów)

Edytowane przez miniorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem w Nord Glassie, co prawda to było w sierpniu, zaśpiewali 470 złotych + dorzucili bon 50 złotych na paliwko. Przekonał mnie kolega który zmienił szybę w grand scenicu, jeździ ponad 2 lata i chwali sobie.

Póki co wszystko w porządku, żadnych odprysków ani zarysowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dołączę się również i z moją wypowiedzią.

 

Wymieniłem swoją szybę w grudniu ubiegłego roku, w NordGlass we Wrocławiu na robotniczej za kwotę 380zł. Szyba z pasem górnym (słonecznym) okazała się tańsza niż bez pasa. Tyle w temacie kosztów, ale to nie wszystko...

 

Niestety mam parę zarzutów, do "fachowców" od wstawiania szyby. Po 1 szybę położyli na mokry prymer (czy jak to się tam pisze), że przy najbliższej okazji deszcze w samochodzie mało co i miałbym powódź (lało się z prawej górnej strony). Przy złożeniu reklamacji powiedziano mi, że to na pewno rdza i to nie podlega reklamacji. Wkurzyłem się nie miłosiernie! Przy odbiorze auta nie otrzymałem żadnej informacji nt. rdzy na podszybiu. Adnotacji w dokumentacji też nie było. Ostatecznie reklamację uwzględnili - miałem również prośbę, że chce być obecny przy kolejnej wymianie.

 

Przy kolejnej wymianie, Pan, który wstawiał szybę popełniłby ten sam błąd - szyba na mokry prymer (taki, aż prawie spływający). Fakt, był też taki, że była rdza. Poprosiłem o jej wyczyszczenie - "nie, my nie zajmujemy się czyszczeniem rdzy, tylko wstawianiem szyb". Po czym musiałem poprosić kierownika oddziału. Okazało się, że nie będzie problemu, aby to wyczyścić. Po czym, fachowiec już tak się "trząsł z nerwów" że ubrudził całą przednią szybę od silikonu - nie chciał jej wyczyścić. Kolejny raz kierownik oddziału - szyba wyczyszczona.

 

Niestety, fachowiec dopiął swego - docisnął szybę tak mocno, że teraz trzeszczy o kokpit - jestem tego pewnien na 100% bo zaczęło się to od razu po wymianie szyby - wcześniej nie tego nie było. A... i jeszcze jedna sprawa - Panowie mechanicy zostawili w aucie syf, że szkoda gadać. Cały pył od szlifowania podszybia (nie szlifowania rdzy) został na desce rozdzielczej i w kanale powietrznym.

 

Jakość szyby wg. mnie nie odstępuje jakości tej co miałem wcześniej, nie zauważyłem aby się rysowała tudzież rozwarstwiała! (aż nie możliwe). Natomiast co do obsługi fachowców... żal, naprawdę żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Dołączę się również i z moją wypowiedzią.

 

Wymieniłem swoją szybę w grudniu ubiegłego roku, w NordGlass we Wrocławiu na robotniczej za kwotę 380zł. Szyba z pasem górnym (słonecznym) okazała się tańsza niż bez pasa. Tyle w temacie kosztów, ale to nie wszystko...

 

Niestety mam parę zarzutów, do "fachowców" od wstawiania szyby. Po 1 szybę położyli na mokry prymer (czy jak to się tam pisze), że przy najbliższej okazji deszcze w samochodzie mało co i miałbym powódź (lało się z prawej górnej strony). Przy złożeniu reklamacji powiedziano mi, że to na pewno rdza i to nie podlega reklamacji. Wkurzyłem się nie miłosiernie! Przy odbiorze auta nie otrzymałem żadnej informacji nt. rdzy na podszybiu. Adnotacji w dokumentacji też nie było. Ostatecznie reklamację uwzględnili - miałem również prośbę, że chce być obecny przy kolejnej wymianie.

 

Przy kolejnej wymianie, Pan, który wstawiał szybę popełniłby ten sam błąd - szyba na mokry prymer (taki, aż prawie spływający). Fakt, był też taki, że była rdza. Poprosiłem o jej wyczyszczenie - "nie, my nie zajmujemy się czyszczeniem rdzy, tylko wstawianiem szyb". Po czym musiałem poprosić kierownika oddziału. Okazało się, że nie będzie problemu, aby to wyczyścić. Po czym, fachowiec już tak się "trząsł z nerwów" że ubrudził całą przednią szybę od silikonu - nie chciał jej wyczyścić. Kolejny raz kierownik oddziału - szyba wyczyszczona.

 

Niestety, fachowiec dopiął swego - docisnął szybę tak mocno, że teraz trzeszczy o kokpit - jestem tego pewnien na 100% bo zaczęło się to od razu po wymianie szyby - wcześniej nie tego nie było. A... i jeszcze jedna sprawa - Panowie mechanicy zostawili w aucie syf, że szkoda gadać. Cały pył od szlifowania podszybia (nie szlifowania rdzy) został na desce rozdzielczej i w kanale powietrznym.

 

Jakość szyby wg. mnie nie odstępuje jakości tej co miałem wcześniej, nie zauważyłem aby się rysowała tudzież rozwarstwiała! (aż nie możliwe). Natomiast co do obsługi fachowców... żal, naprawdę żal.

 

To żałosne w jaki sposób podchodzi się ludzi. W czasie mrozu szyba może pęknoć skoro jest tak ciasno osadzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniłem swoją szybę w grudniu ubiegłego roku, w NordGlass we Wrocławiu na robotniczej za kwotę 380zł. Szyba z pasem górnym (słonecznym) okazała się tańsza niż bez pasa. Tyle w temacie kosztów, ale to nie wszystko...

[...]

Niestety, fachowiec dopiął swego - docisnął szybę tak mocno, że teraz trzeszczy o kokpit - jestem tego pewnien na 100% bo zaczęło się to od razu po wymianie szyby - wcześniej nie tego nie było. A... i jeszcze jedna sprawa - Panowie mechanicy zostawili w aucie syf, że szkoda gadać. Cały pył od szlifowania podszybia (nie szlifowania rdzy) został na desce rozdzielczej i w kanale powietrznym.

 

Aż się płakać chce. Ale to są właśnie sieciówki, kroją grubą kasę, a robotę robią na odwal się.

Z tym osadzeniem to pewnie szyba opiera się o boczki, albo podsufitkę. Od tego nie pęknie, jak ktoś zasugerował.

 

Jedno mnie intryguje. Co oni tam szlifowali, jeśli nie rdzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana przedniej szyby do paska b5 fl, pilkington z sensorem deszczu 510 zł w Oławie, filia wrocławska autoszyby.pl, nic nie skrzypi, nie cieknie, cena troche wysoka ale jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki czas zakopać topór wojenny... tak na nowy rok :)

każdy kto choć trochę zna się na szybach i ogólnie usługach wie że zawsze możne się coś spie..ić w przypadku szyb a to primer, a to rdza, a to szyba pękła chwilę po montażu, listwy odstają, cieknie, gwizda,rysuje się ,buda przekrzywiona,skrzypi itp... itd ...., temat rzeka nie ma co sobie do gardeł skakać, każdy wie w różnych firmach różni ludzie pracują, rożne szyby sprzedają i sama praca różnie jest wykonywana, tylko moim zdaniem jak coś ci fachowiec spartolił to dochodź swego idź do kierownika jeśli rozmowa z nim cię nie satysfakcjonuje to poproś o kontakt z siłą wyższą w naszym przypadku jest to RKO i na pewno ci pomoże, na pewno sprawę załatwi , to nie firma krzak uwierzcie mi dla nas łatwiej taką szybę wymienić, założyć nową a starą wywalić do kontenera niż kłócić się bez sensu z klientem i stracić kilku kolejnych polityka jest taka aby klient był zadowolony

a wiec jak coś cię niepokoi wytknij palcem co ci nie psuje, nie można oceniać całej firmy bo coś się w jakieś filii nie udało bo ktoś coś spaprał lub nie bo nie do końca się dogadał z klientem, nie zrozumcie mnie źle nie mam zamiaru tu nikogo bronić może chłopaki z Wrocka w przypadku kolegi dali Du..y zdarza się to każdemu, jesli tak to należą się przeprosiny i jakiś gratis od firmy zapewniam że nas na to stać

podsumowując jak Ci coś trzeszczy to domagaj się aby przestało i tyle, nie oszukujmy się w każdej dziedzinie i każdej firmie są reklamacje nie ma co ukrywać

ale jeśli nie próbujemy sprawy załatwić tylko poddajemy się i sprawę załatwiamy boksując się na słowa np: na forach do niczego nie dojdziemy i nic nie zmienimy

Edytowane przez neoarti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święte słowa...amen...temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
święte słowa...amen...temat do zamknięcia

 

Tak jest :) i wszystkiego najlepszego w nowym roku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest :) i wszystkiego najlepszego w nowym roku ...

 

i lustereczko...pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) dzięki nie ma to jak miłe rozładowanie napiętej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności