Skocz do zawartości
Patrick

Odzyskanie danych ze złamanej karty pamięci.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w potrzebie jestem-ma ktoś może namiary na jakiegoś elektronika, który jest w stanie przelutować chip z karty pamięci do drugiej, albo po prostu odczytać dane prosto z kości?

Kurde złamałem żony kartę z komórki przed chwilą-jakoś za dużo siły użyłem przy wkładaniu do czytnika i trach-rozebrałem i kilka ścieżek pękło, ale kości całe, więc dane do odzyskania-tylko sam nie umiem tego zrobić :-(

A lament, że hej, bo zdjęcia z trzech lat tam ma, głównie żal tych, które robiła córce przy różnych okazjach-oczywiście były one tylko na tej karcie...

Dzięki:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka to jets karta Compact Flash czy SD - to jaki to telefon jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz najlepiej kupić identyczną kartę i dać elektronikowi ze stacją gorącego powietrza aby przelutował kości pamięci. W serwisie laptopów/ GSM powinni mieć do tego sprzęt i umiejętności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kupować kolejną kartę? W dobrym serwisie polutują ścieżki, a jak się nie da to odczytają dane bezpośrednio z kości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta to memory stick pro duo. Jak popatrzyłem, to ktoś kto ma stacje lutowniczą to spokojnie chipa przelutuje do innej karty w celu odczytania, bo polutować te ścieżki to wątpię-folia pękła, a dużo miejsca tam niema. Będę w Polsce na Wielkanoc to popytam po okolicznych serwisach. Ewentualnie jeśli macie kogoś kto by mógł to zrobić, to bym kartę wysłał.

Sam jeszcze w to nie wierzę jak to się łatwo i szybko stało- w życiu bym nie pomyślał, że tak prosto, jednym palcem kartę można złamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale po co kupować kolejną kartę? W dobrym serwisie polutują ścieżki, a jak się nie da to odczytają dane bezpośrednio z kości.

Shared chyba nie wiesz co mówisz :D Jeżeli już ktoś się podejmie lutowania ścieżek to nie da żadnej gwarancji na uszkodzenie pamięci przy okazji. Najlepiej przelutować do drugiej karty i zgrać dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem zdania że należy kupić taką samą kartę i przelutować kość na stacji hotair. Ale nie u "komurszczaków" bo to partacze są tylko w jakimś serwisie co wluty robią - np reballing konsol czy chipsetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki-tak zrobię ;) Może się uda-jak nie to trudno, ma żona nauczkę, co by zgrywać zawartość od czasu do czasu. Aczkolwiek szkoda, że to akurat ja popsułem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności