Skocz do zawartości
wodzio

M-Tech Legend II + Sirio ML145 --> szumy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to za 250zł jestem w stanie kupić poczciwe radyjko ?

Myślałem o m-tech legend II ok.200zł

lub uniden 520xl ok.250zł

ale podobno obydwa nie sa rewelacyjne

zdecydowany jestem na antenę Sirio AS 100 może przynajmniej antena jest ok co Wy na to czy mogę zaryzykowac i kupić któryś z w/w zestawu ? czyli

1-m-tech legend II + Sirio AS 100 koszt ok 300zł

2-uniden 520xl +Sirio AS 100 koszt 350zł

Czekam na informacje najlepiej od użytkowników w/w zestawów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam M-TECH LEGEND II + HUSTLER IC-100 i nic mi nie szumi wiec polecam ten zestaw :)

z przesyłką dałem 245zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja posiadam M-TECH LEGEND II + HUSTLER IC-100 i nic mi nie szumi wiec polecam ten zestaw

z przesyłką dałem 245zl

 

Mam dokładnie to samo w pasku i kii.Zakłóceń brak(minimalny w ceedzie przy przyspieszaniu czasami robi ziuum),zasięg taki se.Albo szumi i jest ok,albo cisza,ale jak cię widze tak cię słyszę.Akurat wszyscy podniecają się antenami Sirio,a to Hustlery wygrywają pod względem cena-jakość.Mówię o ori,bo podróby też się zdarzają.Klika lat temu miałem zestaw Cobra 19dx czy jakoś tak plus Hustler na dach i szczerze smigało to lepiej niż M-Tech.Jakiś czas jeździłem zastępczym autem z Alanem 109 plus Hustler i miło mnie zaskoczył ten zestaw.Podsumowując M-Techa nabyłem,bo wszyscy mają i tani był,ale myśle czy tanio go nie oddać dalej i upolować coś z ww.Taka moja opinia.A jestem PH i cb używam naprawdę często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal kseny to radio nie będzie szumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja mam M-Tech Legend II + Sirio ML145, a w lampach HIDy i nic nie szumi w radyjku. Tyle że HIDy nie są z najniższej półki, więc może dlatego, że dobrze ekranowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom na pewno,,tanie nie zawsze musi być dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M-Techa nabyłem,bo wszyscy mają i tani był,ale myśle czy tanio go nie oddać dalej

Też jestem tego coraz bliżej. Jazgot nie radio. A "polował" będę na zadbanego Alana 28 lub Herberta bo innego wyjścia nie ma. Wszystkie wynalazki z syntezą na procku i multistandardem można sobie o kant d*py potłuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja posiadam M-TECH LEGEND II + HUSTLER IC-100 i nic mi nie szumi wiec polecam ten zestaw :)

z przesyłką dałem 245zl ;)

Dziwne że jedni chwalą to radyjko M-Tech Legend II a inni wręcz je dyskwalifikują co opinia to inna sam nie wiem czy brać to radyjko czy szkoda sobie nim głowy zawracać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym nic dziwnego. Po prostu są różne preferencje.

Jak jeździsz w trasy to powinno dać radę. Jak po Warszawie czy inym dużym mieście... ja bym szukał innego radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak na szybko małe porównanie dwóch zestawów, stalem na parkingu pod blokiem, a i m-tech nie jest zestrojony :D a president tak :zeco

[ame]

[/ame]

 

sorki za jakość robione telefonem :D

 

ps. nie żałuje kasy która dałem za m-techa bo jest bardzo dobry :)

Edytowane przez sylwek1191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szok,,,,nie słyszałeś chyba dobrej modulacji,,,szkoda kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a

ten President Johny II to to samo co m-tech czy zupełnie inne radio bo z wyglądu identycznie wyglądaja ale nie wiem co mają w środku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

president ma podzespoły uniden,,te nowe to na pewno nie m-tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy uniden 520xl warty polecenia bo jak czytam na forach to ma niezłe recenzje choć negatywnych też nie brakuje ale dużo pozytywnych wypowiedzi no i cena jest ok około 250zł i do tego myślę antene Sirio AS 100 za taki kpl. to 350zl (nowy!)czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto na początek,jak antymisiek wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też jestem tego coraz bliżej. Jazgot nie radio. A "polował" będę na zadbanego Alana 28 lub Herberta bo innego wyjścia nie ma. Wszystkie wynalazki z syntezą na procku i multistandardem można sobie o kant d*py potłuc.

Kupiłem to radyjko w takiej konfiguracji M-TECH Legend II + Sirio Mini Snake 27MAG (69 cm)

http://www.strefakierowcy.pl/1933,m-tech-legend-ii-sirio-mini-snake-27mag-69-cm-.html

I powiem tak raz jest lepiej raz gorzej a ostatnio do d..y

po prostu cały czas jeden jazgot szumy itp pomaga prawie calkowite skręcenie do min. ale wówczas nie słysze ani szumów ani czystych rozmów i nie wiem czy to wina radia czy anteny bo jak pytam na radiu czy inne mobile też tak maja to mówia że nie

natomiast mówia też że mnie dobrze słychać ale ja tak jak pisałem słyszę dużo szumów i jazgotu nawet słyszę Rusków a mam ustawione wszystko na godz.12 i antena strojona

Jak uważacie gdzie tkwi przyczyna tego gorszego odbioru???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak uważacie gdzie tkwi przyczyna tego gorszego odbioru???

Propagacja przyjacielu :) Już tak będziesz miał do jesieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Propagacja przyjacielu :) Już tak będziesz miał do jesieni.

Znalazłem przyczynę dużych szumów i zakłuceń w moim radiu są one spowodowane jednoczesnym używaniem radia cb i nawigacji podpiętej pod ładowarkę (nawigacja Lark 50,3) nie wiem czy akurat ten typ nawigacji tak ma czy po prostu te 2 urządzenia sie ze sobą gryzą?

Jeżeli ktoś ma pomysł jak temu zaradzić będę wdzięczny

Może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam z ładowarką od Larka 37.3. Obszedłem to w ten sposób, że mam na kabelku zasobnik z 4 akumulatorkami AA podpięty do Larka :) Inaczej było albo cb albo navi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności