Skocz do zawartości
wilson

lampy clear - ocena + foty po zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

To nie były soczewkowe, tylko takie clear jak w pierwszym poście. Nie ma absolutnie nic wyżłobione na całej lampie. ;) Mam zamiar zregenerować swoje oryginalne reflektory. Wymaga to jednak wysyłki i czekania na nie jakieś 10 dni. Żeby w tym czasie nie zostać bez reflektorów zakupiłem właśnie takie DEPO clear. Stąd moje pytanie - zastanawiam się czy to aby na pewno depo.

Edytowane przez hepos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kloszu lamp Fk/Depo powinny być napisy :)

Zapewne takie lampy

http://allegro.pl/vw-passat-b5-97-00-reflektor-lampa-clear-rh-nowy-i3026364722.html

Szkoda że nie posiadają homologacji bo wygląda to całkiem przyzwoicie :marecek

Edytowane przez Guapo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to te. Patrząc na ich cenę to i tak nie przepłaciłem , skoro tu kosztuje 112 zł / szt ;) Ciekaw jestem jak to będzie świeciło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie problemu z regulacją to wydaje mi się że będą świecić całkiem okej :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety, kupiłeś chińczyki, które nie spełniają żadnych norm a DEPO to one jedynie imitują.

Mój sąsiad dokonał takiego zakupu i nie dość, że świeci to gorzej niż jego zniszczone fabryczne lampy to po półtora roku są już pożółkłe.

No ale jak za 45 zł za sztukę i na chwilę to czemu nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę i zobaczę. Dam znać

Edytowane przez hepos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzyłem - wyglądają kiepsko moim zdaniem, nie pasują do epoki karoserii :) Chociaż świecą nieźle, da się bez problemu wyregulować. Miesiąc z nimi wytrzymam.

 

WP_000083.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyglądają kiepsko moim zdaniem, nie pasują do epoki karoserii

no nie mów że ta z lewej lepiej wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję :) Jak sprawują Wam się reflektorki depo typu clear ?

Moje stare lampy są mocno pożółkłe (przebieg 315km).

Co kupić ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkopuję :) Jak sprawują Wam się reflektorki depo typu clear ?

Moje stare lampy są mocno pożółkłe (przebieg 315km).

Co kupić ?

 

Pozdrawiam

Co kupic! a więc kupic trzeba papier 1000/1600 i na koniec 2000 tzn.wodny! a jak tego dokonać znajdziesz na yuutube gdzie jest mnóstwo filmikow na ten temat.No chyba ze chcesz zakupić chinole i za pól roku GRZECZNIE PRZEPROSIĆ stare lampy firmy HELLA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kolego misku79, nie przesadzaj.

Depo jeżdzą u mnie ponad rok i nie widać po nich oznak starości ( w drugim aucie ponad 2 lata i też 0 problemów) - pewnie dlatego że na pudełku było napisane TAIWAN a nie CHINA ;-D

 

Stare mogę byc nie tylko żółte ale też wypalone - a na to polerowanie nie pomoże.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Kolego misku79, nie przesadzaj.

Depo jeżdzą u mnie ponad rok i nie widać po nich oznak starości ( w drugim aucie ponad 2 lata i też 0 problemów) - pewnie dlatego że na pudełku było napisane TAIWAN a nie CHINA ;-D

 

Stare mogę byc nie tylko żółte ale też wypalone - a na to polerowanie nie pomoże.

 

pozdr

 

Sam myślałem podobnie zaraz po zakupie, ot wywalę żółte już lampy i kupię zamienniki. Dobrze ze tak się nie stało ,regeneracji dokonałem sam i efekt jest jak nowe. Lampy Depo są to zamienniki oryginalnych lamp Hella,i tak jak wspomniałeś można trafic udany egzemplaz lub często lipne made in china!. Wolałem nie ryzykować i opłaciło się poczyścić,a zamiennik to już ostateczność moim zdaniem.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co kupic! a więc kupic trzeba papier 1000/1600 i na koniec 2000 tzn.wodny! a jak tego dokonać znajdziesz na yuutube gdzie jest mnóstwo filmikow na ten temat.No chyba ze chcesz zakupić chinole i za pól roku GRZECZNIE PRZEPROSIĆ stare lampy firmy HELLA

 

Dzięki za post.

Problem w tym, że odbłyśniki chyba się już wypaliły, świecą ogólnie kiepsko, brak wyraźnej lini światło-cień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już 3 rok Depo z żarówkami + 30% i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widzicie temat nie jest nowy. Ja zakupiłem DEPO zaraz po chinolach i do tej pory lampy nie żółkną i nie dzieje się z nimi nic niepokojącego. Swoje lampy kupiłem u tego człowieka merks.com.pl

Jednocześnie podczas kilku rozmów z tym panem widać że nie dba tylko o to aby sprzedać ale sprzedaje jedynie sprawdzony towar, o czym jak napisałem wcześniej, przekonałem się na własnej skórze. Polecam telefon i krótką rozmowę i sprawa czy kupić DEPO czy nie powinna sie wyjaśnić. P.S. Handlował również oryginalnymi hellami

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Przymierzam się do zakupu nowych lamp do passata b5. Poprzednie zostaly rozbite.

Posiada ktoś z was takie lampy ? http://allegro.pl/lampy-depo-vw-passat-black-b5-angel-eyes-soczewka-i3564195021.html . Zastanawiam się nad ich zakupem . Ringi w nich podobo oswietlane sa zarowkami, wiec jak sie spala to nie ma problemu z ich wymianą. Może ktos wyrazić opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam te lampy 4 rok, na początku było z nimi wszystko ok. Tak po dwóch latach klosze zaczęły matowieć, tak w ringach są żarówki ale się dość szybko przepalają i kłopotliwie się je wymienia. Radze na diody wymienić. Na wiosnę te lampy wywalam i zakładam ori xenon. Poza tym te lampy do Passata nie pasuja- te ringi. Passat to nie BMW. Taka moja opinia po 4 latach ich używania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :) Lamp tych nie kupię, teraz mam kolejne pytanie.

Będę kupował oryginalne lampy , takie jak passat miał. Jakie zarówki tam włożyć aby lampy mocno i dobrze świeciły?

Wiadomo, jest multum żarówek, ale jakie polecacie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, również muszę wymienić lampy w swoim Pasku 99 3B5 Wariant ponieważ nie mogę ich odpowiednio ustawić bo regulacja już nie działa.

Teraz mam do was pytanie które lampy wybrać:

 

1. http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS&notitle=1&wsk=O firmy TYC - Taiwan,

 

czy

 

2. http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS&notitle=1&wsk=O

 

Oczywiście Hella kosztują 600 zł za sztukę jednakże nie mam budżetu na tego tupu lampy.

 

Proszę o waszą poradę co do tych lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, nie wiem jak u innych ale te linki prowadzą do wyszukiwarki ... więc ciężko będzie pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności