Skocz do zawartości
pepe

narzędzia i wyposażenie warsztatu.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w pracy używam narzędzi BETa, wkrętaki Facom a mini wkrętaki Wiha i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć

 

Tak zapomniałem napisać o becie. Mają tylko jeden mankament czyli reklamacje. Wszystkie narzędzia się psują nawet najlepsze.Zgłaszając reklamację do bety pracownicy tej o to firmy wiecznie mają pretensje i zawsze uważają,że to jest wina klienta. Nie wiem tylko dlaczego są tak zawsze negatywnie uprzedzeni.

Natomiast jak pisałem wcześniej firma coval i yato choć juz ich od jakiegoś czasu nie używam bo z jakością u nich kiepsko - to nigdy podczas reklamacji nie mieli problemów a tym bardziej ja jako klient. Dlaczego tak jest nie potrafię tego wytłumaczyć.

Być może to tylko zwykła podłość ludzka ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narzędzia chińskie z definicji są zawsze wymieniane - jest to wliczone w cenę. Tanie, to nikogo to nie boli. Narzędzia najdroższe mają to do siebie że firmy je produkujące są przekonane o własnej nieomylności i zakładają że ich narzędzia się nie psują. Dlatego taki np HAZET nawet nie myśli o wprowadzaniu dożywotniej gwarancji bo wg nich to tylko tani chwyt marketongowy. Nie komentuję tego. Sam używam w dużej części HAZETa i zdarzyło mi się załatwić czy to bita czy np grzechotkę 1/4". A pracuję tymi narzędziami raczej amatorsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
narzędzia chińskie z definicji są zawsze wymieniane - jest to wliczone w cenę. Tanie, to nikogo to nie boli. Narzędzia najdroższe mają to do siebie że firmy je produkujące są przekonane o własnej nieomylności i zakładają że ich narzędzia się nie psują.

Masz kolego rację.Ale beta to już szuka dziury w całym. Tak czy inaczej tak kombinowali,że stracili klienta i każdemu następnemu powiem aby ich wyrobów nie kupować.Najlepsze jest to,że nie dawno przysłali mi gazetkę z narzędziami z bardzo dobrymi cenami.Zastanowiło mnie to bardzo więc spróbowałem sie dowiedziec o co tu chodzi.A więc beta w tej chwili już tylko chińskie produkty promuje i stąd takie niskie ceny.Ja jednak zawsze mówię,że same logo i reklama to nie wszystko.Zobaczymy jak długo pociągną na marnej jakości.

Tak na marginesie posiadam klucz dynamometryczny firmy Walter(kupowałem go osobiście w Niemczech) już 13 lat.Używam go do chwili obecnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś potrzebuję to jadę na ul Wóycickiego w Warszawie (koło Huty Warszawa). Profesjonalizm, kultura i duży wybór. Mają też sklep w Krakowie

http://www.auto-narzedzia.pl/

:pardon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności