Skocz do zawartości
rosiel

akcja serwisowa cewki zaplonowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

Serwis Rzepecki-Mroczkowski na Wiatracznej w Poznaniu wymienił mi w ramach akcji serwisowej 4 cewki, w tym jedna oryginalna, jedna padnięta, dwie dokupione używki a na dodatek dokładnie umyli brykę i ODKURZYLI CAŁY ŚRODEK !

 

Wystarczy się zgłosić, podać VIN i umówić się na wymianę.

 

Auto teraz mniej pali, a na koniec polecam warsztat - kiedyś opiekowali się moją Jettą ze stanów, zawsze mogłem liczyć na ich pomoc, pasek na razie nie wymaga niczego poza benzyną więc nie bywam, ale obsługa jest profesjonalna i kulturalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I ja załapałem się na wymianę 4 cewek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja bylem ostatnio w serwisie ( w angli angielski passat ) i nic nie przyznali sie do akcji.Ciekawe czy Akcja dotyczy aut tylko z polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Akcja dotyczy aut tylko z polski?
Nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok podjechalem dzis do serwisu w Nowym Saczu i jestem umowiony na sprawdzenie cewek wiec nie ma zadnych ograniczen takich jak "czy byl serwisowany itd,itp"

Podalem tylko vin pojazdu...

A wiec dzwonic dzwonic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam pytanko czy ta akcja serwisowa jeszcze trwa???Jakieś 2 tygodnie temu wymieniałem 2 cewki,bo zaczeło się z nich kopcić.Mam te 2 spalone,ale czy już nie jest za późno???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj wczesniejszy moj post i zobacz na date.Ciezko czasami poczytac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorki kolego .Pierwszą stronę czytałem tylko.Dzwoniłem do serwisu w Bydgoszczy i załapałem się na wymiane nowych cewek,ale muszą zamówić ,bo nie mają na stanie...pozdrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

I mnie podkusiło aby zadzwonić, więc przekręciłem do AUTO VIVA na Połczyńskiej w W-wie, i okazało się ,że jest akcja serwisowa ale nie na cewki tylko na osłonę termiczną:niekumam Można podjechać i wymieniać.

Tak czy inaczej raz na jakiś czas można zadzwonić ( tak sugeruje ASO ) i podpytać co ciekawego zafunduje nam VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do auto viva na połczyńskiej w w-wie, i okazało się ,że jest akcja serwisowa ale nie na cewki tylko na osłonę termiczną

 

kolego proponuje zadzwonić jeszcze raz bo to co ktoś ci powiedział to nie zbyt prawda że nie ma akcji na cewki. Ja jestem zapisany na sprawdzenie.

Ps. Wymieniają podobno cewki z jakimiś tylko nr.i co lepsza kazał mi wziąć stare jak mam oryginalne :-) a mam dodatkowo dwie.

Chyba że twój rocznik już nie podlega pod to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis bylem juz na sprawdzeniu i jutro jade zalozyc nowe :)) Sprawdzali numery cewek,wiec nie jest to 100% ze kazde wymienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzali numery cewek,wiec nie jest to 100% ze kazde wymienia.

 

To fakt mi od razu powiedział że jak będą numery takie jak VW przewidział to wymienią.

A możesz podrzucić jakie nr. ty masz tych cewek ??? bo mnie ciekawość zrzera a do czwartku daleko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cewki dzis wymienione wiec juz ich nie mam. ale lista numerow jest calkiem dluga z tego co widzialem w jego papierach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie jestem już po wymianie cewek :-) taka mała rzecz a cieszy hmmm a nawet nie taka mała bynajmniej nie tania cztery cewki po 160 zł daje całkiem dużą sumkę a zawsze to można co innego dokupić do furki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się załapałem na wymianę cewek w ASO Kraków (wymiana 2 cewek). Szkoda tylko, że nie wiedziałem o tym w maju tegoż roku - wyłożyłem kasę na jedną sztukę w ASO. Nie wiem dlaczego nie poinformowali mnie o tej akcji przy zakupie. Jak by to było miło usłyszeć coś takiego: "...proszę pana, pana auto z podanym numerem VIN jest objęte akcją wymiany cewek i nie musi pan kupować cewki. Proszę podejść do stanowiska obsługi serwisowej i ustalić termin ..." :). Po co więc łączyć stanowiska komputerowe w jedną sieć jak one się nie widzą!

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam wszystkich posiadaczy VW dzwonić do ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

Ja kupilem 4 szt. rok temu w tym samym salonie gdzie wymienilem same cewki (cos mnie tknelo i zostawilem stare i na dodatek przywiozlem je do polski) wiec teraz mam 2 nowe komplety cewek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu dowiedzialem sie w ASO, ze moje auto lapie sie na ta akcje. W czasie przegladu auta okazalo sie jednak, ze mam wlasciwe cewki i nie podlegaja one wymianie. Dziwne, bo auto serwisowane wczesniej bylo tylko w ASO i w jego hostorii nie ma wczesniejszej wymiany cewek.

 

W piatek zalozylem LPG i na dzien dobry jedna cewka.

 

Nr z walnietej cewki: 06B905115R, BAK DE S3, era 12432ESM, L1 1B80 6 15/07.

 

Czy 15/07 oznacza date produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może ktoś wymienił poza ASO zawsze to taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jeszcze ta akcja z wymienianiem cewek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jest jeszcze ta akcja z wymienianiem cewek ?
Ona nie wygasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności