Skocz do zawartości
ormowiec

Afn 260 km

Rekomendowane odpowiedzi

:lol wiem wiem - szkoda mi pana ale no :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dziale humor jest o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy się nie znacie DOBRE MODY za taką kasę :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale porażka.. :(

 

Szkoda gościa nie ma co.. Włożył kupę kasy i chciał mieć fajne autko a tu nic nie zrobili i 7000zł skasowali.. :(

 

Szkoda, że gościu nie zajrzał na forum i nie spytał się czy to realne z AFN zrobić 260KM już nie mówię czy za 7000zł da się tyle osiągnąć.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda gościa nie ma co.. Włożył kupę kasy i chciał mieć fajne autko a tu nic nie zrobili i 7000zł skasowali.. :(

 

jaja se robisz ? mi wcale nie jest szkoda, trzeba być debilem żeby wierzyć w takie bajki bardzo dobrze frajerowi ale taki warsztat to też trzeba szerokim łukiem omijać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba być debilem żeby wierzyć w takie bajki
Jakie bajki/ Jak za taką kasę to 260PS całkiem realne z tego silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaja se robisz ? mi wcale nie jest szkoda, trzeba być debilem żeby wierzyć w takie bajki bardzo dobrze frajerowi ale taki warsztat to też trzeba szerokim łukiem omijać

 

skoro to był starszy facet to co się dziwisz jak nie ma pojęcia może nawet koła wymienić to wkręcą takiego i nie on pierwszy był poza tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mając do dyspozycji internet i sporo firm tunigowych wystarczyło zadzwonić i popytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał Ziewal Zobacz post

trzeba być debilem żeby wierzyć w takie bajki

Jakie bajki/ Jak za taką kasę to 260PS całkiem realne z tego silnika.

Pokaz mi AFNa z wlozoną kasa 7tys zl , ktory wypluje 260KM, po 1sze ten blok i ta glowica tego niezniosa, a po drugie liczac po krotce to chyba 7tys malo by bylo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mając do dyspozycji internet i sporo firm tunigowych wystarczyło zadzwonić i popytać

 

to pisze jeszcze raz,jeżeli gość nie ma pojęcia o wymianie koła to na pewno z kompa też nie potrafi skorzystać jak większość starszych osób,a poza tym jest sporo takich spraw już i często oszukiwani są starsi ludzie niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi szkoda jednak mimo wszystko. Bo koleś pojechał na pewno do firmy która "Podobno" miała zajmować się tuningiem. Zostawił auto "Pseudo" fachomcą i zapłacił w chu..j kasy i spodziewał się super wyników i został oszukany!

 

Nie wiemy jaka jest sytuacja gościa.. może jest on stary i nie ma dojść do netu żeby zaczerpnąć więcej informacji lub jeszcze coś innego .. ale szkoda mi, że takie firmy istnieją i tacy ludzie.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale też trzeba mieć nieźle w głowie narobione żeby nie odczuć różnicy w 110 a 260 km po samym wyjeździe, przecież to by leciało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale też trzeba mieć nieźle w głowie narobione żeby nie odczuć różnicy w 110 a 260 km po samym wyjeździe, przecież to by leciało

 

no ja nie moge tego ogarnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie mily akcent rozluzniajacy na koniec dnia :) Przeciez ja bym gosciowi raczki polamal za taki wałek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ja bym gosciowi raczki polamal za taki wałek

nie kłam!

na pewno nie tylko rączki miałby do leczenia! ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsze to że koledze poszkodowanego zrobili chipa zamiast zmienić przepływkę a i tak potem wyszła seria :D hrhrhrhhrhrh jaja jak berety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ogolnie czy serwis czy ten tjuner to mega magicy w ch@$@$%j po robocie z takimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzwonili dzis do mnie (oczywiscie tajniacko) czy mam atesty na hamownie i takie tam...

Widac pali im sie pod nogami i uciekaja od odpowiedzialnosci i szukaja dziury w calym,

ciekawe jak im pokaze moj certyfikat a Vtech swoj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba było im powiedzieć że opinie mają już ładnie zje... w okolicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności