Skocz do zawartości
Gość michal6272

DOROBIENIE ZAPASOWEGO KLUCZYKA DO B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal6272

Czy ktos z Was nie orientuje sie gdzie w Wawie mozna dorobic zapasowy kluczy scyzoryk do passata B5 3BG? Odrazu mowie ze nie chodzi mi o ASO, bo czytalem na forum, ze tam oni sobie krzycza 690 zl!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca

Cześć!

 

Sam "scyzoryk" kosztuje 250 - 300 zł,- do tego musisz dodać dorobienie wraz z kodowaniem. Całość we Wrocławiu kosztuje 550 zł,- Acha, polecam Ci tylko w ASO, gdyż lewe programy u "kluczyków" mogą mieć błedy i kiedyś możesz mieć problem z immobilajzerem i odpaleniem swojego pasia.

 

Pozdro - Yaca z Wrocka. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal6272

Aha... dzieki za odpowiedz. I teraz pytanie: czy ktos dorabial kluczyk w ASO w Wawie? Jak tak to ile wybulil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedz do Janek do chłopaków z Diagtronica, mieli czyste klucze po cos koło 100 zł , do tego programowanie mysle ze razem ze 200 zł( jak masz pin do immo), jak nie to ze 100zł więcej. Do tego mususz kupić grot i i dopasować to jeszcze ze 60 zł, ale w porównaniu z ASO to i tak połowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaca

Sam klucz (czyli bez schowka na scyzoryk i bez pilota zamykającego) we Wrocku też kosztuje ok 250 zł,-. Jeżeli jednak chcesz oryginalny taki jak w komplecie to tak jak Ci pisałem wydatek ok. 550 zł,-. Ja tez dorabiałem z pilotem bo poco mi klucz do ręcznego otwierania, gdzie w scyzu było wszystko. Czasami warto dać trochę więcej... chyba, że sprzedajesz pasia? Ale uważaj bo na giełdzie spytają gdzie jest drugi kluczk (w komlecie są zawsze dwa!!!) i co wtedy??? Wiara się teraz boi, że coś kombinujesz...

 

Pozdro - dla kriss555 i michal6272 od Yaca z Wrocka!!!! :hurra::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, przeglądam tematy związane z kluczykami i mam wielki łeb...Kupiłem Passka B5 FL 3 BG 2001 ale tylko z jednym kluczykiem (scyzoryk z trzema przyciskami). Chciałbym dorobić drugi ale nie musi miec pilota. Czy taki będzie właściwy?

http://www.allegro.pl/item879282433_nowy_kluczyk_z_transponderem_vw_golf_passat_bora.html

I co dalej? Wyrzeźbienie grota i programowanie imobilajzera? PIN (kod) mam chyba przy plstikowym kluczyku. Aha, czy ten transporder bedzie dobry (48 crypto)?. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha... dzieki za odpowiedz. I teraz pytanie: czy ktos dorabial kluczyk w ASO w Wawie? Jak tak to ile wybulil?

Ja dorabiałem nie w ASO tylko w zakładzie na ul. Żelaznej (wjazd od ul. Chłodnej). Facet zna się na rzeczy i nie jest drogi . Płaciłem rok temu ok 250 zł. Telefon do zakładu 0607-707707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250 za scyzoryk czy zwykly? Jak za zwykly to znow nie tak tanio ;) Doszlifowanie kluczyka (obudowa z miejscem na transponder) kosztuje 50-90zl, transponder 20zl. Robote sam zrobisz VAGiem :P Wtajemniczeni wiedza, że nawet bez znajomosci PINu.

 

Ooo a na Allegro nowe scyzoryki, z transponderem po 120zl <szok>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Dorobiłem ostatnio kluczyk do mojego paska mam transponder nowy ale nie posiadam pinu do immo, u mnie facet za zaprogramowanie kluczy woła 300zł jest ktos w stanie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze z telefonu więc nie dam rady wkleić linka, więc Poszukaj w dziale diagnostyka vag albo wpisz w szukajce kodowanie kluczyka. Powinno ci wyskoczyć masa stron z tematami o tym.

Coś tam o uszy mi się obiło że jeden kluczyk wkłada się w stacyjke, a nowy w zamek od kierowcy. Przekreca się w odpowiedniej kolejności, ale poszukaj dokładnie jak i z czym się to je ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To drogo jak nie wiem... Ja miałem zbity transponder i z założeniem nowego i zaprogramowaniem dałem 100, 5 minut roboty przy samochodzie. Ale mam kluczyk matkę i z tego chyba kod zczytał o ile się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli znasz pin do immo (przywieszka do kluczyków taka plastikowa) to zaprogramujesz dodatkowy kluczyk zywkłym vagiem za 30zł, jak nie to vag tacho za około 100. Do tego transponder z allegro za 18zł. Bardziej się opłaca nawet kupić samemu sobie vaga i zrobić, bo zostaje on nam na przyszłość a opis na forum jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywieszki nie mam, ale wszystkie kluczyki po kolei wkładał do stacyjki pierwszy, ten bez przycisków, a potem piloty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z tymi drzwiami ale nic przywieszki nie mam ale mam vag tacho i z czytany EPROM licznika tylko nie wiem jak ten kod znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności