Skocz do zawartości
Polski

Playstation czy Xbox ?

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam PS3 320 slim i gdy wkładam pendriva ze zdjęciami to mi ich nie wykrywa - jak to zmienic i czy w ogóle się da?

I jeszcze jedno pytanie - można filmy ogądać z pendriva? Jeśli tak to w jakim formacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam PS3 320 slim i gdy wkładam pendriva

Do zadawania takich pytań proponuję to forum:

http://www.ps3site.pl/forum/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o wszteczna kompatybilnosc czyli gry z ps2 to tylko 20GB i 60GB ja mialy z czego w pozniejszych modelach stosowano emulator ps2 i ps1 tylko kilka miechow po premierze modele te mialy wbudowane bebechy z ps2 sam posiadam 60GB od czasu premiery i smiga az milo a co do tego ktora konsole wybrac Xbox czy Playstation to juz wlasny wybor jezeli szukamy konoli o szerokim spektrum rozgrywki to PS3 BD, darmowe granie wieksza spolecznosc w polsce ja i w europie tak to moze byc dziwne ale w europie to sony wygrywa z microsoftem w ilosci sprzedanych konsol jedynie u amerykancow xbox wiedzie prym a po za tym obecna generacja gier z ps3 juz znacznie przewyzsza te z xboksa nie twiedze ze konsola zielonych jest zla ale nie oszukujmy sie panowie rok w wypuszczeniu konsol na rynek to przepasc moze nie jest wielka ale juz decyduje o tym ktory sprzet w pozniejszym okresie bedzie przewodzil.

 

PISOWNIA!!! /Duży

 

 

niestety nie posiadam polskich znakow bo mam zainstalowany inny pakiet jezykowy i przy uzycia alt+ litera nie miekkich liter

Edytowane przez marcinps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usb musi byc sformatowane w systemie fat 32

stworzone 3 foldery: VIDO PICTURES MUSIC - wszystkie duzymi literami pisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale, że co, na piratach chcecie "budować" nową Polskę? na piratach grałem na pc jak miałem 13-16 lat. A tak poza tym, to jak chcesz piraty to nie kupuj xboxa bo marecek doniesie Gatesowi ;)

Tylko zadałem pytanie Bo widze że ta takie się sprzedaja

Nie mam zamiaru przerabiać Bo bedzie po gwarancji :)

ale, że co, na piratach chcecie "budować" nową Polskę?

Ty pewnie świety jestes :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stick nie musi miec zadnych folderow. Trzeba zazanczyc trojkatem opcje i "pokaz wszystko".

 

Jeszcze jedna rzecz - jesli ktos chcialby zainstalowac na PS3 jakiegos Linuxa, to operacja ta jest do zrobienia tylko na starszych Plejach (nie slimach, tylko phatach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos chcialby zainstalowac na PS3 jakiegos Linuxa, to operacja ta jest do zrobienia tylko na starszych Plejach (nie slimach, tylko phatach)

O ile ktoś nie instaluje aktualizacji firmware. Firmware 3.21 (kwiecień 2010) wyłącza funkcję korzystania z innych systemów operacyjnych, obojętnie czy slim czy fat.

Dodam, że ostatni - styczniowy update ma nr 3.56.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"moja" opcja jest ta najlatwiejsza i uzytkownikomilsza (FOLDERY)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stick nie musi miec zadnych folderow. Trzeba zazanczyc trojkatem opcje i "pokaz wszystko".

 

Jeszcze jedna rzecz - jesli ktos chcialby zainstalowac na PS3 jakiegos Linuxa, to operacja ta jest do zrobienia tylko na starszych Plejach (nie slimach, tylko phatach)

 

Tz że można system XP czy Linuxa zainstalować ?? i co potem uzywać jako kompa ?? Wytłumaczcie oco kaman :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy Linuxa zainstalować ?? i co potem uzywać jako kompa ?

Jeżeli nie zamierzasz konsoli podłączać do netu i trafisz na taką z firmware < 3.21 to będziesz mógł zainstalować linuksa i korzystać jak z kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile ktoś nie instaluje aktualizacji firmware. Firmware 3.21 (kwiecień 2010) wyłącza funkcję korzystania z innych systemów operacyjnych, obojętnie czy slim czy fat.

Dodam, że ostatni - styczniowy update ma nr 3.56.

 

Hmmm, no OK. Ja tylko jak zmienialem pleja na slima, to tylko mi koles powiedzial, ze na Slimie nie zainstaluje Linuxa - widocznie albo zle zroumialem albo on nie do konca wiedzial co i jak.

 

@Polski - XP chyba nie da sie zainstalowac, ale Linuxa chyba kazdego. Mozna korzystac jak z komputera i dobrodziejstw Linuxa. MOzna uzyc konsoli jako serwer na przyklad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Polski - XP chyba nie da sie zainstalowac, ale Linuxa chyba kazdego. Mozna korzystac jak z komputera i dobrodziejstw Linuxa. MOzna uzyc konsoli jako serwer na przyklad.

No po raz 3-ci powtórzę:

Jeżeli nie zamierzasz konsoli podłączać do netu i trafisz na taką z firmware < 3.21

A Ty mówisz o stawianiu serwera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pisalem do Polaka, taka ciekawostke, ze jesli soft bedzie starszy niz 3.21 to da rade.

Poza tym, zawsze moze wyjsc jakas solucja na downgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
tak czytam i najbardziej mnie rozśmieszyły posty cervandesa,

 

No chłopaczyna się trochę zapędził.

 

Dwie konsole Playstation 3 (600$) nie odbiegały wydajnością jednemu dedykowanemu serwerowi z dwoma procesorami Cell za 8.000$.

 

Dlatego po interwencji IBM nie mnożna już instalować linuxa na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby któraś konsola była wyraźnie lepsza to druga nie miałaby prawa istnieć bo rynek by wyparł słabszy produkt. Ale tak nie jest, xbox sprzedaje się świetnie i ma do zaoferowania gry na identycznym poziomie.

 

Z czym się nie zgadzacie?

Edytowane przez cervandes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z czym się nie zgadzacie?

z tym

i ma do zaoferowania gry na identycznym poziomie.
forza i gt nie jest na identycznym poziomie ;) taka jest prawda, a mówisz tylko tak bo masz xboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam xboxa i grałem też na ps3 i jak dla mnie to GT5 to porażka sterowanie tragiczne a pad cholernie nie wygodny bo joystick jest nisko i trzeba palucha wyginac

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam xboxa i grałem też na ps3 i jak dla mnie to GT5 to porażka sterowanie tragiczne a pad cholernie nie wygodny bo joystick jest nisko i trzeba palucha wyginac
na padzie to każda taka gra jest do dupy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale nie klocmy sie kazdy bedzie chwalil swoje jak mu przypadl do gustu xbox czy ps3 to juz jego sprawa kolega zrobil nowy temat po to by sie dowiedziec ktora konsole kupic a my mozemy jedynie mu doradzic pokazac plusy jednej jak i drugiej oraz minusy, a co do samych sprzetow zarowno w cenach jak i samych cenach gier nie ma wielkiej roznicy zarowno na ps3 jak i xboxa, co przemawia za ps3 to to ze tu mamy darmowa siec, BD, wieksza spolecznosc graczy w polsce coraz wiecej gier wychodzi w polskiej wersji jezykowej i nasz kolega musi sam podjac decyzje.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Informatyk to uczy dzieci w szkole

 

Dzieci w szkole to uczy nauczyciel informatyki, a nie informatyk :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności