Skocz do zawartości
Polski

Playstation czy Xbox ?

Rekomendowane odpowiedzi

noooo myślę, że już bliżej jak dalej :P imo warto czekać, bo później sprzedać ciężko za satysfakcjonujące pieniądze stary sprzęt..

 

a cena? pewnie jak zwykle za nowe konsole.. rozpocznie się od 2000-2500 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko trzeba sobie zadać pytanie, czy się będzie podążało za nowościami itp czy nie lepiej mieć tego x360 i ciupać w to co się ma;) najgorsze to to że mi się nie chce czekać znowu nie wiem ile;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem dylemat co kupić jak byłem na kupnie i kupiłem PS3 i teraz służy mi jako konsola do gier (grasz za darmo w sieci) i dodatkowo jako dysk zewn. na filmy i po zainstaowaniu PS3 Media Server wszystko co mam na kompie tj zdjęcia filmy muzyke moge przeglądać i słuchać na ekranie TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co wymieniac paste? to uklad BGA w grafice sie przegrzewa i utleniaja sie kulki cynowe pomiędzy ukladem a plytka.

Paste sie wymienia, bo z czasem peka i sie wykrusza, wiec nie odprowadza ciepla od CPU, ktory pracuje w coraz wiekszych temperaturach, co z kolei prowadzi do YLODa. Zalezy tez ile kto gra, bo jesli tygodniowo np 6 godzin, to moze sobie darowac wymiane pasty co 2 lata, ale ci, ktorzy pykaja nalogowo, pasty wymieniaja - na te najlepsze;)

 

 

sorki ale 2013 rok to już dawno za późno na PS3, tym bardziej na X360

Nie zgadzam sie. PS4 do PS3 to nie bedzie rewolucja. Proces produkcyjny PS2 (PS dwa) zostal zakonczony dopiero pare miesiecy temu, wiec PS3 bedzie jeszcze przez bardzo dlugi czas glownym zrodlem dochodu Sony, nie mowiac juz o wsparciu.

Z reszta, gdyby moja PS2 jeszcze dzialala, to pewnie i ja bym zazynal w GT3 czy Crasha Bandicoota.

No i tak naprawde, gry na PS3 nie wyciskaja 100% z niej, wiec jakis zapas jeszcze jest.

 

 

imo warto czekać, bo później sprzedać ciężko za satysfakcjonujące pieniądze stary sprzęt..

Tak to juz jest w swiece RTV - niewazne czy kuposz, mikser, telewizor, konsole, telefon czy ekspres do kawy - miesiac po miesiacu traca na wartosci. Wiec taki argument w tej dyskusji nie ma sensu.

 

 

no tylko trzeba sobie zadać pytanie, czy się będzie podążało za nowościami itp czy nie lepiej mieć tego x360 i ciupać w to co się ma

To.

 

 

Też miałem dylemat co kupić jak byłem na kupnie i kupiłem PS3 i teraz służy mi jako konsola do gier (grasz za darmo w sieci) i dodatkowo jako dysk zewn. na filmy i po zainstaowaniu PS3 Media Server wszystko co mam na kompie tj zdjęcia filmy muzyke moge przeglądać i słuchać na ekranie TV

 

Tak, tylko jako dysk, to obsluzysz pliki do 4GB, a PS3 media server tez ma problemy ze streamowaniem duzych plikow (np mkv 8GB). ogolnie stream jest troche meczacy. Mozna korzystac, ale nie ma to jak miec wszystko na HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to juz jest w swiece RTV - niewazne czy kuposz, mikser, telewizor, konsole, telefon czy ekspres do kawy - miesiac po miesiacu traca na wartosci. Wiec taki argument w tej dyskusji nie ma sensu.

 

Wręcz przeciwnie - ma sens, gdyż przeciętny Janusz kupuje na pałę i później żałuje patrząc na coś nowszego i chciałby fufu odzyskać. Typowe. Trzeba do końca być świadomym.

 

Nie zgadzam sie. PS4 do PS3 to nie bedzie rewolucja. Proces produkcyjny PS2 (PS dwa) zostal zakonczony dopiero pare miesiecy temu, wiec PS3 bedzie jeszcze przez bardzo dlugi czas glownym zrodlem dochodu Sony, nie mowiac juz o wsparciu.

Z reszta, gdyby moja PS2 jeszcze dzialala, to pewnie i ja bym zazynal w GT3 czy Crasha Bandicoota.

No i tak naprawde, gry na PS3 nie wyciskaja 100% z niej, wiec jakis zapas jeszcze jest.

 

Owszem, są zapaleńcy grający w swoje ulubione tytuły na starszej generacji ale nie oszukujmy się.. zmiana cyferki w nazwie spowoduje to, że towar sprzeda się w rekordowej ilości (to nie są telewizory, których jest xxx i można wybierać - na rynku konsol liczy się tylko SONY i MS).

Zapas może i jest, ale tak czy inaczej będą wypychane przez nowe produkcje, inaczej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak to nie znalazłem fajnej promocji:) nie chce kinecta, albo wezme ps3 12gb i dokupie dysk albo xbox360 4gb i to samo:) nie chce kinekta i bulić za to jak wiem ze zagram na poczatu a poźniej pojdzie w kąt:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na PS3 to najlepiej Superslima 320GB miejsca na dysku wystarczy na aktualizację systemu i kilka gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie 12gb plus np 500hdd zew?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przeciwnie - ma sens, gdyż przeciętny Janusz kupuje na pałę i później żałuje patrząc na coś nowszego i chciałby fufu odzyskać. Typowe. Trzeba do końca być świadomym.

Jak wrecz przeciwnie? Wszystko co produkowane jest masowo, traci na wartosci, wiec nie wiem o co Ci chodzi. Zgadzam sie jedynie z tym, ze Janusz kupuje na pale, i dlatego musi zastanowic sie, czy bedzie katowal teraz PS3, czy zaczeka na PS4. Na pewno cena PS3 pojdzie w dol, gdy na rynku üpojawi sie PS4.

 

 

Zapas może i jest, ale tak czy inaczej będą wypychane przez nowe produkcje, inaczej nie będzie.

Pokaz mi tytuly, ktore ukazaly sie na PS3 a nie wyszly na PS2 - bo osobiscie nie znam ani jednego - mowimy oczywiscie o znaczacych tytulach a nie nioszowych produkcjach typu Densha De Go (japonski symulator pociagu). PS3 bedzie miala te same gry co PS4, tyle ze w nieco gorszej grafice.

 

Jak dzis kupiosz PS3 slima za 1000pln, to za miesiac bez problemu opchniesz go za 800pln.

a czemu nie 12gb plus np 500hdd zew?

Myslalem, ze do tych superslimow mozna dokupic dysk wewnetrzny. Ale moze sie mysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wrecz przeciwnie? Wszystko co produkowane jest masowo, traci na wartosci, wiec nie wiem o co Ci chodzi. Zgadzam sie jedynie z tym, ze Janusz kupuje na pale, i dlatego musi zastanowic sie, czy bedzie katowal teraz PS3, czy zaczeka na PS4. Na pewno cena PS3 pojdzie w dol, gdy na rynku üpojawi sie PS4.

 

no więc właśnie po to to pisałem.

 

Pokaz mi tytuly, ktore ukazaly sie na PS3 a nie wyszly na PS2 - bo osobiscie nie znam ani jednego - mowimy oczywiscie o znaczacych tytulach a nie nioszowych produkcjach typu Densha De Go (japonski symulator pociagu). PS3 bedzie miala te same gry co PS4, tyle ze w nieco gorszej grafice.

 

to pokaż mi zawodnika, który mając możliwość zagrać jednak na lepszej grafice, będzie katował tę gorszą.. świadomie to tylko dlatego, że nie stać go na zakup nowszej konsoli (lepszego sprzętu w przypadku PC.. czy nawet nowszego Passata -_-), produkcja masowa jest masowo sprzedawana i każdy kto będzie miał taką możliwość, przejdzie na nowszą wersję.. tak zawsze było, jest i będzie.

 

i tak jak pisałem, oczywiście są zapaleńcy, ale według mnie grający w tytuły, które właśnie już później nie miały kontynuacji na nextgenie..

 

Jak dzis kupiosz PS3 slima za 1000pln, to za miesiac bez problemu opchniesz go za 800pln.

 

chyba nie widzisz w tym krzty sensu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokaz mi tytuly, ktore ukazaly sie na PS3 a nie wyszly na PS2
Oj, można by wymieniać, a wymieniać. Pierwszy z brzegu (bo ostatnio splatynowany) przykład: seria Uncharted, czy seria Assassin's Creed.

 

Krynio: jak chcesz grac już, to kupuj teraz - data wejścia na rynek i cena PS4 nie jest jeszcze znana, a jak masz inne rozrywki, to możesz czekać i odkładać kasę.

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oplacalnym jest kupienie xboxa 4gb z jednym padem za 600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to pokaż mi zawodnika, który mając możliwość zagrać jednak na lepszej grafice, będzie katował tę gorszą.. świadomie to tylko dlatego, że nie stać go na zakup nowszej konsoli

 

No nie ma, bo wlasnie chodzi o finanse. Wiec jesli ktos ma 400pln a chce popykac w pilke czy scigalke to kupi PS2 a nie bedzie szedl do providenta po pozyczke. Ale jesli ma kase to wiadomo, ze wezmie PS3.

 

 

chyba nie widzisz w tym krzty sensu?

Sens widze - jesli teraz niemialbym konsoli a chcialbym grac, to kupuje PS3 a za miesiac, dwa, czy za ile tam PS4 nie wyjdzie - sprzedaje i kupuje PS4. Ja tak zrobilem z telefonem (S3/N2).

 

 

Oj, można by wymieniać, a wymieniać. Pierwszy z brzegu (bo ostatnio splatynowany) przykład: seria Uncharted, czy seria Assassin's Creed.

No faktycznie. Nie gram w takie tytuly, wiec nie zwrocilem uwagi;)

No ale pode mnie nie ma zadnych tytulow - oprocz GT5;)

 

Co do PS4 to kupie dopiero jak bedzie GT7, bo GT6 bedzie na PS3, jeszcze w tym roku ponoc.

 

 

Czy oplacalnym jest kupienie xboxa 4gb z jednym padem za 600?

Nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nowy z gwarancją itp, tylko nie wiem co zawiera zestaw poza tym czy jakiś kabel av czy hdmi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena chyba dobra, ale podejrzewam, ze to golas, czyli tylko jeden pad.

Kabla HDMI raczej w zadnym zestawie nie ma, ale ten kupisz w MM za 4 dyszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie golas ale do tego kupie 2 pad, dysk 250 i za 900 mam zestaw;) do niego podobno można usb podpinac z pamięcią tylko pytanie do użytkowników jakiej wielkości te peny on widzi i przyjmuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena chyba dobra, ale podejrzewam, ze to golas, czyli tylko jeden pad.

Kabla HDMI raczej w zadnym zestawie nie ma, ale ten kupisz w MM za 4 dyszki.

 

Kable HDMI w MM kupisz za 7 złotych. Żadnej różnicy nie widziałem po tych droższych. Gdyby ktoś mnie zapytał o zdanie co warto wybrać PS3 czy Xboxa to powiedziałbym żeby dupy sobie nie zawracał. Ja akurat wyrosłem z tego. Przeszedłem GT5 i teraz PS3 czeka aż córcia podrośnie. Na razie służy do oglądania bajek. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kable HDMI w MM kupisz za 7 złotych. Żadnej różnicy nie widziałem po tych droższych.

Tez czytalem, ze nie ma roznicy miedzy kablem za 20, i za 400 zlotych, jednak osobiscie, nigdy nie kupuje niczego najtanszego;)

 

 

Przeszedłem GT5 i teraz PS3 czeka aż córcia podrośnie

E tam, przeszedlem. Jak to mowi Koksu - cza napiardalacz online, bo tam dopiero jest heca.

A nawiasem mowiac, ciekawe, za ktorym razem zrobiles Vettela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja slyszalem ze ps3 przez neta kiepsko chodzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalem ze ps3 przez neta kiepsko chodzi;)

 

ja mam u siebie neta bardzo słabego (7MB) i idzie całkiem fajnie Jedynie filmy w formacie mkv czasami się zatnie

A gry przez neta śmigają aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności