Skocz do zawartości
Polski

Playstation czy Xbox ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cena zestawu zależy od tego - ile jest w niej dodatkowych gier :D Jak kupiłem z jedną grą i zapłaciłem 1139 zł :D Dokupiłem sobie sam 4 gry - jakie mi się podobały i to jest chyba lepsze rozwiazanie, niż kupować z grami narzuconymi w zestawie.

Więc wybór należy do ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie znajde kompletny zestaw w takiej cenie? A jakby kupic wszystko osobno? Do xboxa dysku zew nie da sie podpiac?

 

racjonalna cena za zestaw, nie wiem po co te dema :/ każdy ściąga co mu się podoba ale zawsze to jakaś reklama hehe :D co do dysku to po co Ci dodatkowy dysk na USB jak tu masz 250 gb? chyba ze będziesz przerabial konsole :D (grozi banem od MS)

 

ja myslalem zeby kupić 4gb xboxa albo 12gb playstation i do tego dokupić dysk np 500gb który mi się przyda do innych rzeczy dodatkowo a tak jak kupie 250 albo 500 w konsoli to nić dodatkowo z tym nie zrobie... tylko nie wiem która opcja lepsza...

Edytowane przez Krynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie? Na przykład w Media Expert. Albo innym wielkim kompleksie z takimi gadżetami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200gb to idzie zawalić z palcem w dupie.

W grudniu wychodzi gt6. Trzeba być niespełna rozumu żeby kupować x klocka, chyba że w ogóle nie gra się w wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra się ale dla mnie najważniejsze to PES lub FIFA;) pytanko, jaki dysk na usb play odczyta największy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa i PES sa na obu konsolach.

Dysk - czytalem kiedes, ze kole ma dysk 1TB i chodzi - drugiemu z kolei nie widzialo dysku 750GB. Wiec musisz znalezc cos sprawdzonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba bedzie PS3 chociaz mam mozliwosc wziac za 1150 xbox z dwoma padami i kinektem i jakas tam gra, a w tej cenie psa nie widzę;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looknalem na ceneo i goła dwunastka jest od 629pln (z.jednym padem).

Super slim 500gb 900 coś.

Wady i zalety obu konsol masz wypisane wcześniej. Zdecyduj sam, ale pamietaj o gt6:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem PS3 z zew. dyskiem 500giba i śmigał elegancko. Obecnie jestem w posiadaniu xklocka i jestem dużo bardziej zadowolony :) ale to chyba tylko ze względu na to że FORZA jest na klocka. W PS denerwowała mnie strasznie PSNarena i te inne pierdoły z tym związane, a na klocku raz zapłace i mam spokój.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Cie denerwowalo z PSN? Bo osbiscie uwazam, ze dziala bezproblemowo, poza sporadycznymi (4 razy w ciagu 5 lat) zalamaniami systemu.

Forza? hehehehhehehe OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ta PSNarena?;) no pozniej jak wroce z pracy obczaje czy lepiej zestaw czy kupic wszystko osobno;) mam dylemat na xbox gralem od zawsze u kumpli a na ps3 ze dwa razy ale rozsądek mowi ps3 ze wzgledu na możliwości np z dyskiem;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krynio PS3 odtwarza Blu-ray ma youtube oraz bezpłatnie grasz w sieci xbox nie odtwarza blu-ray a za reszte trzeba płacić więt tu lipa ale jak dla mnie sterowanie autami w xboxie jest o niebo lepsze lepszy jest pad więc wybór należy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten pad tylko przemawia na plus dla mnie;)

 

 

siedze szukam po necie i za kompletnego playa trzeba dac 1,5tyś gdzie za xboxa 1200 niecałe;P lipa troche;/

Edytowane przez Krynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkich konsoli ps3 tyczył się ylod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystkich konsoli ps3 tyczył się ylod?
podobno tak. aby usterka wystąpiła nieco później należy wymieniać pastę na procku raz w roku - tak mi mówił ''naprawiacz'' mojej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda.

Z 23 znajomych których mam, tylko dwóm przytrafił się YLOD (nikt nigdy nie wymieniał pasty, konsole eksploatowane intensywnie, powyżej 3 lat).

 

Ps. Ja wymieniłem pastę, bo naczytałem się mądrości. Przy tej okazji spierdzieliłem czujnik temperatury...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co wymieniac paste?;-) to uklad BGA w grafice sie przegrzewa i utleniaja sie kulki cynowe pomiędzy ukladem a plytka. Przerabialem to w gf7600 prosta sprawa do uniknoecia;) wezme chyba xklocka lepsza cene mam za nowke z 2padami kinektem i 250gb za 1100;) chyba ze upoluje ps3 w promocji;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście premierę xbox one?;)

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=77208

 

ciekawe kiedy bedzie w sprzedaży bo możę warto poczekać i wstrzymać się z zakupem x360

Edytowane przez Krynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto.. bo SONY długo nie czekało i wydało trailerek z PS4.. warto poczekać choćby dla ich praktycznego porównania i wtedy kupić już nextgen

 

sorki ale 2013 rok to już dawno za późno na PS3, tym bardziej na X360 ;) nie ma sensu już wydawać na nie pieniędzy tym bardziej, że obie nowe konsole nie będą miały wstecznej kompatybilności..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko kiedy wyjda i jaka bedzie ich cena;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności