Skocz do zawartości
Blop

Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam kogoś z Wrocławia lub okolic kto mógłby mi zainstalować soft wraz z aktualnymi mapami do RNS 510. Oczywiście nie za darmo.

 

Podbijam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

prosze was o pilną pomoc, wczoraj babka wjechała im w tył mojego świeżo kupionego passat cc, nawet sobie nim nie pojeździłem :/ Chcę szybko naprawić to z oc sprawcy, które ASO polecacie, na ul. Pięknej czy Brucknera?? I na co zwracać uwagę, po Ci ubezpieczyciele na każdy kroku chcą wykiwać i oszukać ........ proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dobre ubezpieczenie w solidnej firmie to nikt nie będzie zanizal wyceny ASO.

Zrób tam gdzie serwisujesz, raczej nie ma to większego znaczenia bo zdobią ci wszystko na originalach.

Trochę szpachli może być potrzebne tam gdzie i tak nie będzie widać plus konserwacja i będzie ok.

Robiłem kiedyś u siebie stluczke w poprzednim aucie na pięknej i poza dodatkową koniecznością polerki w jednym miejscu nie miałem uwag.

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest we Wrocławiu jakiś warsztat samoobsługowy?

 

I czy znajdzie się ktoś kto zrobi mi lekkie koło zamachowe w VR6?

 

Szukam też speców od webasta :D

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie naprawa będę z ubezpieczenie sprawca, bo stłuczka nie była z mojej winy, auto jeszcze nie było serwisowane we wrocławiu bo dopiero tydzień temu przyjechał z Niemiec, a ma ktoś jakieś informacje o ASO na Brucknera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ma ktoś jakieś informacje o ASO na Brucknera?

 

Ma :D Karpik tam robił 2 razy b6 w czarnej perle i zastrzeżeń brak - pamiętaj, że to zawsze ASO i 2lata gwarancji więc luzik.

 

http://forum.vw-passat.pl/members/98996-Karpik1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubin i okolice.

Czy jest w regionie jakiś tłumikarz, co robi wydechy pod zamówienie ?

Okolice ale nie Wrocław :) Bo za daleko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ścinawskiej za pomykała jest spawacz co robi takie rzeczy. Podjedz zapytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On tylko spawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie we Wrocławiu znajdę warsztat który sprawdzi szczelność klimy i w razie czego ją nabije?

 

Pacjent to Golf IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nazwa firmy została taka sama to AC Klima, Wrocław ul. Piękna 26 (vis a vis salonu VW Motorpol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Poniżej link do playlisty z filmami przedstawiającymi naprawę blacharską mojego BMW e24 635CSi, rocznik 1986, wykonaną w Yzzy Serwis S.C./Yzzy Auto Centrum:

Postanowiłem zamieścić tę informację na tym forum, ponieważ wiem, że zajmują się Passatami. Filmów jest sporo, ale naprawdę myślę, że warto się z nimi zapoznać przed podjęciem decyzji o powierzeniu swojego samochodu temu warsztatowi.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Edytowane przez codigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

codigo

 

film na youtube nie istnieje, nie da sie obejrzec, ale o co chodzi z tym filmem? spartolili robote i chciales sie poskarzyc czy zrobili dobrze i chciales pochwalic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
codigo

 

film na youtube nie istnieje, nie da sie obejrzec, ale o co chodzi z tym filmem? spartolili robote i chciales sie poskarzyc czy zrobili dobrze i chciales pochwalic?

 

Dzięki za info. Wyedytowałem post. Teraz link jest poprawny. Warsztat twierdzi, że wykonał robotę dobrze, a czy tak jest faktycznie, to zostawiam już ocenie oglądających.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie we Wrocławiu znajdę warsztat który sprawdzi szczelność klimy i w razie czego ją nabije?

 

Pacjent to Golf IV

 

Udałem się do zakładu Auto-Hel na Opolskiej 195 gdzie za sprawdzenie szczelności i nabicie klimy do pełna chcieli 130zł! Okazało się że układ jest nieszczelny i skończyło się na zapłacie 20zł za usługę. Niektóre firmy w mieście za sprawdzenie szczelności życzą sobie 120-150zł! Plus dodatkowa opłata za każde 100g nabitego czynnika...

 

 

Dzisiaj oddałem kiere i gałkę do obszycie do http://www.tapicer-samochodowy.com/ - zobaczymy co z tego wyjdzie

 

 

Kto we Wrocławiu dobrze (ale dobrze a nie na od*******) ozonuje klimę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adams ile takie obszycie kiery tam kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykła kiera 200zł

taka jak moja czyli dwa rodzaje skóry to 220zł

gałka 80zł

 

Ceny nie są niskie ale robota naprawdę fachowa z tego co widziałem, poczekam na moja kierę i się zobaczy

Opinie na necie też mają bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek wrzuć gdzieś foty po obszyciut jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arek wrzuć gdzieś foty po obszyciut jak to wygląda.

Jeszcze nie wygląda, ale jak odbierze to sam jestem ciekaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności