Skocz do zawartości
Blop

Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim

Rekomendowane odpowiedzi

lub może macie polecone warsztaty, firmy które to dobrze robią chodzi o 1.9 tdi 105 km

 

http://www.ecuproject.pl/

 

Lepszych we wrocku nie ma,mów że jesteś od nas to coś potargujesz. mmissiek ma też namiary jakieś ale poza wro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ecuproject.pl/

 

Lepszych we wrocku nie ma,mów że jesteś od nas to coś potargujesz. mmissiek ma też namiary jakieś ale poza wro ;)

 

to prawda ja robiłem w Kłodzku u kolegi z forum i jestem bardzo zadowolony jak cos się dowiedz we Wro to dam ci swój namiar i zobaczysz jak cenowo i czasowo ci to wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to prawda ja robiłem w Kłodzku u kolegi z forum i jestem bardzo zadowolony jak cos się dowiedz we Wro to dam ci swój namiar i zobaczysz jak cenowo i czasowo ci to wyjdzie

 

W ecuproject robiąc to indywidualnie pewnie trochę cenowo będzie drogo, jakbyś mógł podać namiary na Kłodzko to bym się też zapytał, bo chwilowo nie szykuje się jakaś akcja grupowego chiptuningu????pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic grupowego raczej nie bo ci co chcieli to zrobili już wcześniej.

 

Ja robiłem u kolego MAPI napisz do niego na pewno pomoże.

 

Telefon do Piotrka 609567088 powinien być aktualny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic grupowego raczej nie bo ci co chcieli to zrobili już wcześniej.

 

Ja robiłem u kolego MAPI napisz do niego na pewno pomoże.

 

Telefon do Piotrka 609567088 powinien być aktualny ;)

 

Dzięki wielkie będę próbował , jeżeli coś się trafi o grupowym proszę o info, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Regeneracja pomp wtryskowych uszczelnianie dobra cena ( Pompa Bosch za 250 zł) pompa zrobiona sprawnie i szybko. Telefon do mechanika: 501-188-342. Polecam. Lokalizacja Kłodzko i okolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała korekta momentu obrotowego i KM , zdecydowanie lepiej się teraz jeździ, polecam http://www.soft-tuning.pl/promocja pełny profesjonalizm + indywidualna mapa czyli mówiąc w skrócie to samo co robi np. Ecu Projekt Wrocław lecz finansowo 50% taniej!!!Polecam

BKC WROCŁAW.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze kogoś zainteresuje:

 

Krzychu,lepiej nie i to bardzo nie - reszta opisana w linku ;)

 

Osoba ta o chiptuningu zna sie na tym jak ja na hodowli bydła. Softy jego są wzorowane na włoskich i portugalskich tiunerów - zainteresowanych odsyłam do lektury w internecie

 

Po pierwsze doszły mnie słuchy że nie jaki AutoSeba robi modyfikacje na bazie moich albo wgrywa moje. Były już różne wersje. Chciałbym zdementować te plotki, nigdy moja Firma nie współpracowała z jego do tej pory i napewno w przyszłości to sie nie zmieni.

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/23496-2-5TDIV6-Wroclaw-chip-u-autoseby-%28relacja%29

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w Kłodzku u kolegi z forum i nigdzie indziej. Znalazłem to w dziale Tuning i dałem tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko w Kłodzku u kolegi z forum i nigdzie indziej. Znalazłem to w dziale Tuning i dałem tutaj

 

Wiem,wiem - po prostu u Uniego (autoseba) fantazja goni fantazje,resztę na necie można znaleźć bez problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko w Kłodzku u kolegi z forum i nigdzie indziej. Znalazłem to w dziale Tuning i dałem tutaj

 

Dokładnie tak, jeszcze raz zdecydowanie polecam Kłodzko a mianowicie: http://soft-tuning.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=49

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Wiem,wiem - po prostu u Uniego (autoseba) fantazja goni fantazje,resztę na necie można znaleźć bez problemów ;)

 

Mówiąc w skrócie o soft tuning w Kłodzku to pełny profesjonalizm + hamownia, jak również indywidualny program - jak ktoś dobrze pogada bardzo dobra cena w moim przypadku to 650 zł :jupi , polecam http://soft-tuning.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Napaliłem się na automatyczne otwieranie bagażnika, takie jak tutaj:

 

https://plus.google.com/photos/112780231348655597015/albums/5346210322264910817?banner=pwa

 

Ale w VW CENTRUM na Brucknera za sprężynę liczą sobie 90 i nie wiadomo kiedy bedzie bo trzeba z Niemiec sprowadzic. Jest jakas opcja we Wro albo okolicach albo i wysylkowo zeby taniej te sprezyny sciagnac i nie czekac miesiacami na jakas dostawe skadstam?

 

Numer części:

4F5 827 665 A

albo

1K5827665

 

podobno obie pasują i mogą być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam osoby z wroclawia ktora potrafi dopasowac licznik do samochodu lub skalibrowac tarcze eu oryginal z licznikiem z anglika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam szukam osoby z wroclawia ktora potrafi dopasowac licznik do samochodu lub skalibrowac tarcze eu oryginal z licznikiem z anglika

 

kolego na ten temat jest wiele już napisane w dziale warsztat więc zapewne sam sobie poradzisz przy pomocy laptopa i vaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem o tym i boje sie zeby nie wywalic calego zegara tam trzeba cos kabinowac z wsadem eprom i tym podobne.zebym mosial zmienic mile na km lub galony na litry to dal bym rade.chyba ze to tylko tak strasznie wyglada.spoko bede szukal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytalem o tym i boje sie zeby nie wywalic calego zegara tam trzeba cos kabinowac z wsadem eprom i tym podobne.zebym mosial zmienic mile na km lub galony na litry to dal bym rade.chyba ze to tylko tak strasznie wyglada.spoko bede szukal

 

w temacie o wsadach możesz poprosić o gotowy wsad pod swoje auto i tylko wgrać. Koledzy z forum na pewno pomogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko bede pytal szukal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam kogoś z Wrocławia lub okolic kto mógłby mi zainstalować soft wraz z aktualnymi mapami do RNS 510. Oczywiście nie za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Szukam magika ,który by aktywował mi ikonkę zapiętych pasów oraz zrobił adaptacje xenonu Jelenia Góra ewe. Legnica bo będę w tych okolicach niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności