Skocz do zawartości
Blop

Warsztaty-sklepy-usługi w regionie Dolnośląskim

Rekomendowane odpowiedzi

...:wmorde

 

dzwoń do nich: http://www.loboda.pl/

 

2x zawozilem do nich Rubikona. Dobre spece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2x zawozilem do nich Rubikona. Dobre spece

 

ale że padła mi skrzynka już druga??? to masakra u łobody to za skrzynkę wydam 6k :przestraszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów z dolnoŚląskiego.

szukam kogoś kto zna tą firmę SPEED-CAR Piotr Tondel Jaczów, ul. Główna 3 67-200 Głogów (polecacie,odradzacie), i czy byłby ktoś tak miły żeby tam podskoczyć i obejrzeć silnik do W8

 

http://allegro.pl/vw-passat-b5-4-0-w8-silnik-bdn-110-tys-km-idealny-i4519526338.html

 

W moim przekręciło panewki w drobny mak szukam jakiegoś godnego zamiennika. Na alle#$% jest to drugi silnik, pierwszy odradzili mi już koledzy, a niemieckie droższe o 75 - 150%.

Jeśli cos ktoś wie i może/chciałby pomóc z góry dziękuję.

PS jak coś można walić na PW. jutro sam do nich zadzwonię ale opinia kogoś z "terenu" też ważna

 

 

link poprawiony

Edytowane przez siupek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegów z dolnoŚląskiego.

szukam kogoś kto zna tą firmę SPEED-CAR Piotr Tondel Jaczów, ul. Główna 3 67-200 Głogów (polecacie,odradzacie), i czy byłby ktoś tak miły żeby tam podskoczyć i obejrzeć silnik do W8 http://allegro.pl/vw-passat-b5-4-0-w...519526338.html.

 

W moim przekręciło panewki w drobny mak szukam jakiegoś godnego zamiennika. Na alle#$% jest to drugi silnik, pierwszy odradzili mi już koledzy, a niemieckie droższe o 75 - 150%.

Jeśli cos ktoś wie i może/chciałby pomóc z góry dziękuję.

PS jak coś można walić na PW. jutro sam do nich zadzwonię ale opinia kogoś z "terenu" też ważna

 

niestety nie jestem w stanie pomóc bo wchodząc na link przekierowuje mnie do działu dom i ogród na allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie we wrocku przetocze tarcze hamulcowe na aucie - bez demontazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety nie jestem w stanie pomóc bo wchodząc na link przekierowuje mnie do działu dom i ogród na allegro

 

 

link poprawiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegów z dolnoŚląskiego.

szukam kogoś kto zna tą firmę SPEED-CAR Piotr Tondel Jaczów, ul. Główna 3 67-200 Głogów (polecacie,odradzacie), i czy byłby ktoś tak miły żeby tam podskoczyć i obejrzeć silnik do W8

 

mam taki sam silnik tylko z przebiegiem 2 tyś km. :) wierzysz mi??

wiec dlaczego masz wierzyć handlarzowi....

u mnie jest chłop co ciagnie auta z angli całe jeżzące. Pierwsze co sprzedaje silnik ale silnik jest jeszcze w aucie i kupujacy moze przyjechac i zobaczyć stan licznika, ksiązke serwisową z UK i stan auta. I być pewnym ze ma 130 tkm- Ostatnio tak miał).

A jak masz silnik wyciągniety to kazdy przebieg moze podac a najgorsze że nie sprawdzisz go. A gwarancja rozruchowa......

lepiej poszukaj całego Anglika z silnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam taki sam silnik tylko z przebiegiem 2 tyś km. wierzysz mi??

 

silnik z ustaleń telefonicznych był wyciągany w poniedziałek z budy która przyjechała ze Szwajcarii; a masz 100% pewności że Twój mechanik -"chłop"- po drodze nie grzebie?? nie masz. Na różnego rodzaju wyszukiwarkach aukcjach itd od 3 miesięcy spędziłem dużo czasu, a że silnik na terenie PL to pomyślałem że ktoś zna człowieka ew podjedzie i zobaczy jeśli ma to w okolicy, bo kolejna osoba która pisze że to CH*#$%A, przepraszam nie szukam krytyki tylko konkretnej pomocy. Byłeś, widziałeś, znasz człowieka, Dziękuję za słowa krytyki ew zachęcenie do zakupu,twój chłop ma silnik do W8 daj namiar a nie mąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tak to kupuj.

sorry ze Ci zamąciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
silnik z ustaleń telefonicznych był wyciągany w poniedziałek z budy która przyjechała ze Szwajcarii; a masz 100% pewności że Twój mechanik -"chłop"- po drodze nie grzebie?? nie masz. Na różnego rodzaju wyszukiwarkach aukcjach itd od 3 miesięcy spędziłem dużo czasu, a że silnik na terenie PL to pomyślałem że ktoś zna człowieka ew podjedzie i zobaczy jeśli ma to w okolicy, bo kolejna osoba która pisze że to CH*#$%A, przepraszam nie szukam krytyki tylko konkretnej pomocy. Byłeś, widziałeś, znasz człowieka, Dziękuję za słowa krytyki ew zachęcenie do zakupu,twój chłop ma silnik do W8 daj namiar a nie mąć.

 

zdjęcie na aukcji z 2012 roku.... lepiej szukaj jak koledzy radzą jezdzącego do sprawdzenia taka kasa to nie mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z aukcji wystawionych na różnych serwisach trudno znaleźć COŚ co będzie jeździło i cena będzie do przejścia, a TO wydaje mi się jako tako do przejścia i w miarę godne zaufania.

 

a tak dla orientacji w DE silniki (gołe słupki:padaka) chodzą od 2 000 do 4 000 euro więc dużo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie i prośba. W B6 wymieniłem kierownicę ze zwykłej na multi pod dsg. Sterownik kupiłem z kierownicą już zakodowany. Kierownica działa, multimedia itp, ale potrzebuje komputera bo nie mam wspomagania i zrobić kalibrację czujników skrętu.

Ma ktoś we Wrocławiu komputer i mógłbym podjechać żeby to zrobić?

 

Oczywiście NIC ZA DARMO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego i taniego chip tunera który podiął by sie modyfikacji programu w a4 AJM. Najlepiej okolice Jelniej Góry ale całe województwo wchodzi w gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam dobrego warsztatu, który zajął by się moim silnikiem - AJM . Konkretnie chodzi mi o wymianę uszczelki pod głowicą i pompowtryski. Najlepiej blisko mojej miejscowości, czyli Wałbrzycha. Prosiłbym o namiary na kogoś sensownego, wymieniałem już uszczelkę rok temu i problem powrócił. Chciałbym zrobić raz a dobrze, a nie naprawiać co roku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek zapytaj w Danmax na Wrocławskiej kolo huty szkła(niebieskie banery po prawej stronie jak jedziesz od centrum na Piaskowa). Specjalizują się w grupie VW, ewentualnie kolo Shell-a przy Grunwaldzkim (ponoć dobry fachura ale ma napięte terminy z tego co wiem i ceni się).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. Popytam. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Panowie podpowiecie gdzie we Wrocku dostanę używane lusterko wsteczne- fotochrom ?

może jakiś szrot ?

znam tylko w PORCIE ale tam nie mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mirkowie zapytaj.

obok przystanku autobusowego jak jedziesz od olesnicy to pod koniec mirkowa.

 

arek w świdnicy mam namiar na dobrego fachmana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności