Skocz do zawartości
wodnikuss

zakup VW T5 jaka wersja

Rekomendowane odpowiedzi

czyli co, zakup T5 przeszklonej do połowy, wersja LONG, 6 osobowa. zakup przegrody kratyki. teraz jak bede chciał jezdzić w 6 osób. zakladam kratke za I rzędem siedzeń i sobie śmigamn. jak potrzebuje całej paki, kratke przesuwam za kierowce, wyjmuje siedzenia i mam całą pake. przy badaniach technicznych znowu wymiana, rząd siedzeń, kratka i jade jako 6 osobowe tak?? a w niemczech jak zobaczą 6osobowe a faktycznie bedą 2 siedzenia z przodu,czyli ja kierowca i pasażer a cała paka zajęta jakimś towarem to co wtedy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 biTDI większy SHIT od 2.5 TDI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w niemczech jak zobaczą 6osobowe a faktycznie bedą 2 siedzenia z przodu,czyli ja kierowca i pasażer a cała paka zajęta jakimś towarem to co wtedy??

Nic Ci nie zrobią, to tak samo jakbyś jechał kombi ze złożoną tylną kanapą. Ilość miejsc musi się zgadzać wtedy gdy przewozisz osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w niemczech jak zobaczą 6osobowe a faktycznie bedą 2 siedzenia z przodu,czyli ja kierowca i pasażer a cała paka zajęta jakimś towarem to co wtedy??

Nic Ci nie zrobią, to tak samo jakbyś jechał kombi ze złożoną tylną kanapą. Ilość miejsc musi się zgadzać wtedy gdy przewozisz osoby.

 

Otoz to.

Nie rozumiem dlaczego w Polsce przyyebali sie do jakis dzidoskich kratek. Mam auto, to wara od niego - jak chce to mam tam 7 siedzen i stolik z polowka na stole, a jak mam ochote to poltorej tony gruzu.

 

PS. T5 w mojej robocie byl 2.5tdi - nie wiem ile mial koni, ale nie 174 na pewno, i jezdzilo sie bardzo dobrze, nawet z piecioma chlopa na pokladzie i bagazem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności