Skocz do zawartości
Michal1980

Ktora generacja Passata jest najlepsza?

Ktora generacja Passata jest najlepsza?  

215 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora generacja Passata jest najlepsza?

    • Passat B1
      2
    • Passat B2
      4
    • Passat B3
      53
    • PAssat B4
      51
    • Passat B5
      110
    • Passat B6
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o zazanczenie swojego wyboru, ale nie w oparciu o czasy terazniejsze, tylko wczujcie sie w lata, w ktorych wychodzily kolejne generacje Passata - ktory byl najciekawszy z wygladu, osiagow i awaryjnosci (jak na tamte czasy).

Ja waham sie miedzy B3 i B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka i wszystko prawda :)

Dobrze mierzysz w te B3 i B5 no ale ja już nie będę się wypowiadał bo jest mnóstwo za i przeciw. Oba modele były na pewno przełomowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że opcja nr pięć :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiste ze odpowiedź numer 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie najlepszym modelem jest B8

ani jednego auta skradzionego;)

najbardziej bezawaryjne auto - liczba jakichkolwiek uszkodzeń wynosi 0:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za B5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale tak jak by podejść do tego racjonalnie? To 32B (b2) bezawaryjne, zero zbędnej elektroniki, wygodne i ładne :D Jestem za tym passatem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A większość zagłosuje na taki, jaki ma, lub miało ;) Dla mnie sonda bez sensu.

 

Ja głosuję na B4, bo mam już drugi egzemplarz. Miałem też B3, ale to inna historia. Z pozostałymi nie miałem większych znajomości, więc są mi obce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

66% użytkowników tego forum ma b5 wiec wiadomo jaki bedzie wynik koncowy.....

 

ja obstawiam b3- b4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za B4. Sporo użytkowników pomimo posiadania nowszych wersji Passata pisze, że bezawaryjne Passaty skończyły się na B4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za B4, chciałbym wyróżnic tutaj też B3. Co prawda dużych różnic nie ma między tymi wersjami, ale jak dla mnie są to ważne, np. Silniki TDI, które się pojawiły w B4 (1z/Afn).

B3 mimo swojego wyglądu zewnętrznego ma w sobie to coś, B4 na pewno jest ładniejsze w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B4 ;) choć B5 też nie takie złe, a z innymi kontaktu nie miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zaznaczyć kilka.... A mianowicie B2, B3 i B4 (te dwa ostatnie to jest to samo) :D

 

EDIT: Poszło na złoty środek czyli B3/B4 z większym naciskiem na B3. B4 już gnije mocniej niż B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A większość zagłosuje na taki, jaki ma, lub miało Dla mnie sonda bez sensu.

 

Ja głosuję na B4, bo mam już drugi egzemplarz. Miałem też B3, ale to inna historia. Z pozostałymi nie miałem większych znajomości, więc są mi obce.

 

To by oznaczało, że większość nie umie czytać ze zrozumieniem, bo to nie ankieta "jaki kto ma samochód" :-) Ja mam B5 3BG a zagłosowałem za B3, bo biorąc pod uwagę to co pomysłodawca podkreślił, czyli adekwatność czasową, estetykę, trwałość i niezawodność to B3 dla mnie nie ma konkurencji.

 

:-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem B4, B5, B5FL ale zdecydowanie liderem jest B4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak, mimo pewnych "zali" co do B5...to stwierdzam, że to ten model był poniekąd przełomowy...

 

ogromny skok jakościowy, stylistyczny, zerwanie jeszcze z latami 80-tymi jesli chodzi o stlizacje niektórych elementów..typu deska etc...

 

do tego wiekszośc zupełnie nowych jednostek, niektórych nawet troszke innowacyjnych.

 

ogromny skok w dziedzinie bezpieczenstwa, aktywnego, biernego no i oczywiscie samego komfortu...

 

przednie zawieszenie, które juz nie było "traktorowate"(czyt. solidne, wytrzymałe, ale odstawało od konkurencji). No moze w naszych PL realiach nie do końca udane...ale prowadzenie + komfort pracy to świetny kompromis...

 

do dziś pamiętam mimo ze byłem wtedy kurdupel, jak sie B5 w salonach pojawił, żaden kolejny Passat takiej furory w mojej opinii nie zrobił, mimo ze kolejne generacje tez sa autami zblizonymi do uzytkowych ideałów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

nie miałem bee5 ale podoba mi się bardzo ,mimo że śmigam bee6 to głosuję na piątkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na b3/b4. Nie dlatego że sam mam b3 i miałem styczność z b4. Jak dla mnie b3/b4 to jest pewien old school wśród Passatów. Najwięcej można do nich włożyć rarytasów jak na dzisiejsze czasy(projektory,itd.) Również w modelach 35i bardzo podoba mi się linia nadwozia. B4 bije na łeb według mnie b5/b5fl ;) Można tak pisać bez końca.

 

Niektórzy chwalą jedno niektórzy drugie. Każdy ma inny gust. I tak jak to mówią - ile ludzi, tyle opinii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem 3BG, z tego co się orientuje to zawieszenie chyba lepsze, swojego b6 mam 1.9TDI, rozrząd na 120,a nie co 60tkm jak w 3bg. Komfort jazdy dla mnie lepszy. Nie narzekałem ani na 3bg, ani na tą chwile na b6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze b3 :P no i b4 :D a b7 gdzie :P

 

i kiedy się ankieta kończy bo ani wyników ani nie wiadomo kiedy je zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności