Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasi bedę wymieniał wszystkie amortyzatory, i mam pytanie w związku z tym.

Kupiłem Monroe razem z odbojami i osłonami, ale martwi mnie to że one nie mają tych "talerzy" na sprężyny.

Czyżby to były wkłady, tak jak do przednich można kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tyle nie ma wkladow!!

cos nie tak kupiles...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o amorkach SACHS-a?

 

http://moto.allegro.pl/sachs-amortyzator-tyl-vw-passat-b3-b4-sedan-kombi-i1392617854.html

 

Kiedyś kupiliśmy kpl. do Passata dostałem od nich czapeczkę nawet w gratisie :D Ale po tygodniu był unfal i nawet nie wiem jak się zachowują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talerzyki pod sprężyny musisz wziąć ze starych amortyzatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kayaba-amortyzator...417944252.html coś w ten deseń kupiłem.Zastanawiam się jak to zamontowac teraz.

A czytałeś dobrze aukcję?

 

BEZ SPREZYNY TALEZOWEJ OSADZENIA SPREZYNY MISECZKI SIODLA GNIAZDA SP001 SP-001

 

Trzeba teraz albo dokupić osadzenie sprężyny albo zobaczyć czy stary nie jest rozbieralny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem. Monroe mam juz od dawna.No wlasnie ciekawe czy to jest rozbieralne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem u siebie amorki tylne i wszystko przełożyłem ze starego a miałem goły amorek jak w linku http://allegro.pl/kayaba-amortyzatory-passat-b3-b4-tyl-tylne-olejowe-i1417944252.html . Tylko zapamiętaj kolejność bo jak mi kumpel pomieszał to musiałem dwa razy rozbierać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniłem także amory w moim pasku i kupiłem Kayaby jestem z nich bardzo zadowolony a przedtem miałem Monroe ale po 3 miesiącach padły tak więc ja już więcej Monroe nie kupie straszna lipa i niwe pierwszy raz się wpakowałem w amorki tej firmy tak więc koniec z nimi

 

---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

 

a talerzyki przełóż ze starych amorów bo nie spotkałem się żeby w kompletach dawali talerzyki w komplecie z amorami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez wkrótce będę wymieniał, chce aby auto dobrze sie zachowywało dlatego amory będę brał gazowe. Znajomy mechanik mowil mi znowu zeby sprężyny zostawić stare, a ja sie obawiam ze nawet jak zmienię amorki to dalej będzie bujal jak tapczan, teraz jest tragicznie i nie wiem czy pakować sie w koszta na sprężyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
amorki to dalej będzie bujal jak tapczan, teraz jest tragicznie i nie wiem czy pakować sie w koszta na sprężyny?
Buja bo Twoje amory nie mają już tłumienia wchodzą i wychodzą bez oporów. Sprężyna nic do tego nie ma no chyba że już są wytłuczone i tył bardzo nisko siedzi w porównaniu do przodu. Polecam BILSTEIN olejowe na tył. Mam dwa lata i jest fajny komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buja bo Twoje amory nie mają już tłumienia wchodzą i wychodzą bez oporów
to wiem, chodzi mi o to ze moj mechanior (dobry czlowiek) zawsze robi tak zebym zaduzo nie wydal i chcialem sie upewnic czy aby tym razem na tej dobroci nie strace. Dzieki za sugestie mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to wiem, chodzi mi o to ze moj mechanior (dobry czlowiek) zawsze robi tak zebym zaduzo nie wydal i chcialem sie upewnic czy aby tym razem na tej dobroci nie strace. Dzieki za sugestie mateusz
NMZC, nie stracisz wymieniaj amory bo to trochę niebezpiecznie jest jeździć taką trampoliną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomne moje pytanie. Co powiecie na amorki spod znaku SACHS-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co powiecie na amorki spod znaku SACHS-a?

 

Moim zdaniem to dobre amory. Jakościowo hierarchie przedstawił bym tak:

 

1 bilstein

2 sachs

3 Kayaba

 

Ale i wśród najlepszych zdarzają się wady także warto kupić w jakimś pobliskim sklepie bo wtedy łatwiej z reklamacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to dobre amory. Jakościowo hierarchie przedstawił bym tak:

 

1 bilstein

2 sachs

3 Kayaba

 

Dokładnie taka kolejność.

Nie kupujcie MONROE bo to straszna kupa!!! W golfie pożyły 2 miesiące. a w Passacie 3.

Ta firma to już tylko nazwę ma porządna i nic po za tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie taka kolejność.

Nie kupujcie MONROE bo to straszna kupa!!! W golfie pożyły 2 miesiące. a w Passacie 3.

Ta firma to już tylko nazwę ma porządna i nic po za tym.

ja nie mogę narzekać na monroe mam je z przodu juz 3 rok a teraz wylądowały też na tyle i jak na razie wszystko ok więc może trafiałeś na podróbki z nalepką tej firmy tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupujcie MONROE

2 lata na amorach Monroe z tyłu, 70 tys. km i trzymają jak nowe. I to nie była spokojna jazda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam Monroe z tyłu, co prawda nie przejechałem jeszcze dużo Km ale mogę je polecić. Naprawdę dobre amorki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mialem pecha i trafilem na jakas lipna serie ale jakos sie zrazilem i teraz w golfie siedzi gwint z FK, a w passacie kit z FK i jest miodowo :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności