Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tankowałem na OPAL i powiem Wam, że szału nie ma, T4-ka troche na nim podkopca, a tankowałem tam z tego względu że ponad 10gr na litrze było taniej niż na LUKOIL.

moja rodzina tankuje dieselki na OPALu od kilku lat i wszyscy zadowoleni..

co do Lukoila to skołuj ssobie kartę stałego klienta i dostaniesz rabat, poza tym rtam w nocy paliwko jest tańsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, w nocy jest 9,6UAH a kiedyś byłem tam po 4 rano to juzbyło 9,9UAH :D

W tą sobote chyba skocze ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ropa stoi w obwodzie kaliningradzkim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, od której jest nocna taryfa na LukOilu w Smolicy za Krościenkiem?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie tak samo jak na Zosinie to po 24 jest obniżka.Tylko już na Zosinie to znieśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopaki, od której jest nocna taryfa na LukOilu w Smolicy za Krościenkiem??

od 24 naszego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i duzo taniej jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łukasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i duzo taniej jest ?

taniej o około 0.10 UAH na litrze.

Dzięki Łukasz

nie ma za co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szłyszeliście może o nowych przepiasch. Doszły mnie słuchy że na Zosinie chca wprowadzi ograniczenie do 300 aut na dobe i jeszcze przy odprawie robią zdjęcia samochodu i kierowcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z kolegą, który pracuje w izbie celnej w Białej Podlaskiej i mówił, że nie ma takiego przepisu o ograniczeniu ruchu. To zależy od obsady na przejściu ile dadzą rade odprawić a robić zdjęć nie maja takiego prawa "komu by się chciało";) chyba że straż graniczna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia samochodu a czasami i kierowcy - jak kamera sięgnie - może robić automatycznie system na wjeździe do PL, więc tak samo może być na wyjeździe z PL

 

Co do ograniczenia to tak jak napisała eVWcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanko, jeśli jadę samemu i tankuję na stacji na Ukrainie to nie będzie problemu z samochodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

mam pytanko, jeśli jadę samemu i tankuję na stacji na Ukrainie to nie będzie problemu z samochodem?

 

Jezeli jedziesz na Ukraine to tankuj troche dalej od granicy, po przejsciu w Dorohusk-Jagodzin, do Kowla bedziesz mial z 30 stacii na odcinku 70km, przy czym z ok. 20 CPN na pierwszych 15km :zeco.

Wiec nie tankuj na pierwszej leprzej i zatszymaj sie dopiero w "Lubomlu"(ok 12-15 km od granicy w kierunku Kijowa)

 

Jednak jezeli masz pomysl zeby wybrac sie za granice tylko po paliwo????:debil Wybij sobie to z glowy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jezeli jedziesz na ukraine to tankuj troche dalej od granicy, po przejsciu w dorohusk-jagodzin, do kowla bedziesz mial z 30 stacii na odcinku 70km, przy czym z ok. 20 cpn na pierwszych 15km :zeco.

Wiec nie tankuj na pierwszej leprzej i zatszymaj sie dopiero w "lubomlu"(ok 12-15 km od granicy w kierunku kijowa)

 

jednak jezeli masz pomysl zeby wybrac sie za granice tylko po paliwo????:debil wybij sobie to z glowy!!!

 

 

 

dlaczego,

różnica w cenie jest ponad 1,3zł, na 100l mam 130zł w kieszeni. Dlaczego chcesz mi to wybić z głowy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam 130zł w kieszeni

 

dolicz inne "opłaty" graniczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego,

różnica w cenie jest ponad 1,3zł, na 100l mam 130zł w kieszeni. Dlaczego chcesz mi to wybić z głowy???

OK, juz tlumacze:

1-Oblicz ile masz do przejechania nawet tylko do granicy+podjazdy w kolejkach+powrót do domu x cena paliwa= koszt.

*- do kosztu powrotu należy doliczyć łapówki albo kolejne kilka godzin straconych na szczegółowej kontroli+stres

2-Oblicz ile zajmie to czasu dojazd+przejście+tankowanie+zakupy "cukierków"+ stanie w kolejce na powrut+dojazd do domu.

*-czas kolejki na powrót ( jak trafisz)min 3g, max to nawet 20g !!!jak trafisz na dobra kolejkę to masz dobę z glowy, wiec jak masz jutro do pracy to lepiej sie nie wybieraj na granice :)

3-Milicja tuz za przejsciem masz gwarantowana!! i tu mozliwosci sa dwie: zatszymaja lub nie 50/50-koszt? niewiadomo, ale na pewno bedzie !!

*-samochod wyposazony "pod dach", we wszystko co potrzeba typu, gasnica, apteczka itd. i tak nie uratuja przed łapówka!

 

No to z grubsza tyle, powinno wystarczyć. Chociaż przez x lat stażu "pracy" na przejściu Dorohusk-Jagodzin na stanowisku "przemytnik", widziałem wielu amatorów co zalatywali po paliwo i rwali sobie włosy w kolejce na powrót 3-4km od szlabanu :zeco

 

Podsumowujac:

Mieszkajac w Chełmie (to ok 25km od granicy) nigdy nawet nie pomyslalem o tym zeby pojechac zatankowac na Ukrainie, i nie polecam rowniez Tobie i innym Kierowcom nie zaleznie jakim autem jedzie.

 

P.S. jednak jezeli uda sie "przemycic" z 500 paczek "classika" .... ale wtedy stac Cie bedzie na polskie paliwo!

 

//poprawiłem błędy ortograficzne - kuczlaw

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
//poprawiłem błędy ortograficzne - kuczlaw

Kuczlaw przeoczyłeś ;):

 

powrut

 

i

 

zatszymaja

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czas kolejki na powrót ( jak trafisz)min 3g, max to nawet 20g

Ja myślałem że takie czasy dawno minęły, ale jak widać - mało wiem :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuczlaw przeoczyłeś :

 

No jak ich było ze 30 ;) to i przegapiłem....

 

 

Ja myślałem że takie czasy dawno minęły, ale jak widać - mało wiem

 

Kolejki, były, są i będą dopóki Ukraińcy nie zrównają się intelektualnie chociaż z poziomem naszych pograniczników ;) Ja ostatni raz byłem jakoś w 2004, nie pamiętam dokładnie i jak dla mnie to nadal 3 świat, ku*&^, w Iraku z beduinem na pustyni szło się lepiej dogadać....

Ja tam powiedziałem ze moja noga w tym przeklętym kraju nie postanie prędko...dopóki nie wykorzenią u siebie korupcji, pewności siebie i chamstwa ...

 

A w latach 93-96 stłukłem ze 3 paszporty, wtedy to się działo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności