Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To fajnie jakby tak było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To fajnie jakby tak było

zależy dla kogo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego zalezy czy sam pojedziesz czy bedziesz kupowal juz po naszej stronie ale teraz te ciezarowki jezdzace na tamtm paliwie jada to i ty pojedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego zalezy czy sam pojedziesz czy bedziesz kupowal juz po naszej stronie ale teraz te ciezarowki jezdzace na tamtm paliwie jada to i ty pojedziesz

????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba odpisuje do postu nr1.

 

a słyszeliście o tym, że ma wejść niby coś takiego że, przed wiazdem spisują stan licznika i na zjeździe sprawdzają ile paliwa wieziesz. z tabelek liczą średnie spalanie i przy ponownym przekroczeniu sprawdzają stan licznika i jeżeli nie wyjeździłeś całego baku to nie wjedziesz....

takie słuchy chodza po medyce i przemyślu, że niby coś takiego ma wejść w życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a słyszeliście o tym, że ma wejść niby coś takiego że, przed wiazdem spisują stan licznika i na zjeździe sprawdzają ile paliwa wieziesz. z tabelek liczą średnie spalanie i przy ponownym przekroczeniu sprawdzają stan licznika i jeżeli nie wyjeździłeś całego baku to nie wjedziesz....

takie słuchy chodza po medyce i przemyślu, że niby coś takiego ma wejść w życie

Jaja jak berety :rotfl: Więc auto z niedziałającym licznikiem przejechanych kilometrów nie ma prawa poruszać się po drogach ani przekraczać granicy :D

Be-ze-du-ra ;)

I ciekawe kto by to liczył i ile czasu by to zajmowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodyguard

Nie bzdura tylko prawda....!

Tutaj potwierdzenie:http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110210/PRZEMYSL/312505215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bodyguard, link opisuje podobne rozwiązanie, ale jednak sporo różne od przedstawionego przez pepe.

Tak czy siak, nic dobrego nie kombinują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodyguard

zmiana ta ma wejść od 15 lutego 2011 roku czyli "OD DZIŚ!

W tym artykule jest opisane ogólnie, wiec nie wiadomo do końca jak to będzie wyglądało. Jutro się okaże.

Ciekawe jak teraz to ominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujesz 2 licznik i się kreci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodyguard

Da się w Passacie bez problemu podkręcić(dodać) na liczniku np 1000 km:P?(tyle gdzieś można zrobić na 70 L zbiorniku)

Ale i tak będą wiedzieli, że to kręcone:P- bo wiadomo, że Passatem mało kto przekracza granicę po fuel do własnego użytku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak ktoś np tacha ropę bo ma gospodarkę i ciągnik do pracy w polu? Przecież też sam to zużyje a nie sprzeda... :D

Wygąda na to że jak większość przepisów i ten był pisany "na kolanie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodyguard

Wtedy trzeba będzie ciągnikiem przekraczać granicę, żeby im to udowodnić:).

Wygląda na to, że będzie trzeba zużyć ropę w tym pojeździe którym się tankowało.

Na kolanie czy nie, przepis jest i celnicy będą musieli go przestrzegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to piszę z tego co usłyszałem na miedzy. a jak to ma wyglądac naprawde nie mam pojęcia. dla mnie to poronione strasznie pomysły bo to żaden problem dodać sobie 1000km. jak mają robic jakiekolwiek ograniczenia to niech najpierw ograniczą przemyt fajki a dopiero później niech się biora za palio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra a jak ktoś np tacha ropę bo ma gospodarkę i ciągnik do pracy w polu? Przecież też sam to zużyje a nie sprzeda... :D

Wygąda na to że jak większość przepisów i ten był pisany "na kolanie".

tak kolego tylko jest jeszcze taki przepis, że nie wolno Ci spuszczać paliwa z baku, tylko w przypadku awarii i konieczności chyba coś takiego słyszałem, a to dla tych podobno co jeżdżą codziennie, tam 2 czy 3 razy na tydzień można będzie chyba,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mamy na forum kogoś z SC? Czy tak mi się tylko wydaje? ;) Poprosimy o wyjaśnienie sprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba mamy na forum kogoś z SC? Czy tak mi się tylko wydaje? ;) Poprosimy o wyjaśnienie sprawy :)

 

Ja tydzień w pracy nie byłem więc nie wiem :D U mnie dopiero wprowadzili normę 24h, wcześniej była dobowa. Coś tam się mówi o 10 przejazdach w miesiącu, niektórzy mówią też o 600 litrach w miesiącu. Mam kilka spostrzeżeń odnośnie tego, ale nie będę o tym pisał na forum publicznym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak kolego tylko jest jeszcze taki przepis, że nie wolno Ci spuszczać paliwa z baku, tylko w przypadku awarii

...

A to szczerze mówiąc pierwsze słyszę o czymś takim :D Mój samochód, mój bak i moje paliwo w nim to co komu do tego czy ja to wyjeżdżę czy spuszczę? Ehhh ci politycy...:wmorde

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spuszczać możesz, ale sprzedawać już nie za bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

a rozdawać już mogę??? bo to stała gadka ludzi stojących z benzyną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności