Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Remkowi chodzi raczej o KRO a nie Białoruś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może doprecyzuję ... Mi cały czas chodzi o ROSJĘ, a konkretnie o Obwód Kaliningradzki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi cały czas chodzi o ROSJĘ

Przecież napisałem KRO :D Trzeba zmienić tytuł "Paliwo z północy " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem odpowiedź na swoje pytanie

Opłaty wizowe

 

- rozpatrywanie wniosku wizowego od 4 do 10 dni (tryb zwykły) – równowartość 35 euro;

- rozpatrywanie wniosku wizowego od 1 do 3 dni (tryb ekspresowy) – równowartość 70 euro;

Opłata wizowa nie zależy zarówno od ilokrotności wizy jak równierz od okresu jej ważności.

 

:/

 

---------- Dodano o 09:36 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:35 ----------

 

KRO

Możesz rozwinąć :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Librarian

Witam

Jestem z Jedlicza, i nie wiem czy się opłaca jezdzic za paliwem na Ukraine. Mam passata z 90litrowym Bakiem.

1 pomysł to taki że razem z kolega chcemy uderzyć 1dnym autem na przejscie w medyce. Tamze przekroczy granice kolega a ja bede czekal na niego az wroci z paliwem natomiast gdy wroci przelewamy paliwo do karnistrow i wtedy ja jade tym samym passatem a on czeka na mnie i pilnuje paliwa. Ponownie ja wracam i razem zabieramy sie do domu. 2 pomysł to jest dosc abstrakcyjny czyli chodzi tu o przemyt paliwa reczny przez lasy. czyli iddziemy np z kolega na ukraine przez las zaatankowac do karnistrow

i tak wynosimy ile sie da przez lasy i tak kilka razy.3ci ostatni pomysl to przemyt paralotnią, czyli lecimy nad granicą paralotnia i tankujemy paliwo do karnistrow i przemycamy na druga strone i tak pare razy. Prosze o wasze opinie na temat tych pomysłow Pozdrawiam!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kur...! Nie wierzę w to co czytam! :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Librarian

CZeść skomentuj moje pomysły, doradz mi troche kolego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 pomysł to jest dosc abstrakcyjny czyli chodzi tu o przemyt paliwa reczny przez lasy. czyli iddziemy np z kolega na ukraine przez las zaatankowac do karnistrow

mam wielbłąda, mogę go wam pożyczyć, obładujecie go kanistrami i rura przez zieloną granicę.. więcej przemycicie... :P

Prosze o wasze opinie na temat tych pomysłow Pozdrawiam!

weź się chłopie walnij w głowę, tylko czymś twardym, żeby jakiś efekt był.. taki stary a głupi... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Librarian

Kolego wiem że ten pomysł dość szalony ale chciałem zasiegnac opini znawców możesz mi takiej udzielic? Mam pytanie czy wszedzię na kazdym skrawku granicy stoją celnicy? Prawdopodobnie przeczuwam ze nie, jak macie na ten temat jakies info prosze o oddpowiedz.

 

---------- Dodano o 15:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:40 ----------

 

I mam jeszcze pytanie dotyczące 1wszego pomysłu czyli jedziemy we 2woch jednym passacikiem i ja czekam na granicy polskiej aż kolega przekroczy granice i zatankuje. A gdy ja pojade po swoją benzynke on czeka na mnie i pilnuje swojej benzynki. Czy to opłacalne i dozwolone prawnie by 1dnym autem przekraczac granice 2x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz leciał ta paralotnią to uważaj żeby cię jakieś F16 nie zestrzeliło, bo tylko smuga na niebie zostanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jedź pierwszy raz przed 24 a po drugi raz po 24 jak coś to powiesz ze to wczoraj było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mam jeszcze pytanie dotyczące 1wszego pomysłu czyli jedziemy we 2woch jednym passacikiem i ja czekam na granicy polskiej aż kolega przekroczy granice i zatankuje. A gdy ja pojade po swoją benzynke on czeka na mnie i pilnuje swojej benzynki. Czy to opłacalne i dozwolone prawnie by 1dnym autem przekraczac granice 2x

samochód z pełnym zbiornikiem może przekroczyć granicę raz na 24 godziny. nie ważne ilu by było kierowców..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Librarian

Dzieki za informacje. A jeśli chodzi o najlepszą opcje to chyba ta wyprawa przez lasy tylko nie wiem którędy najlepiej mieszkam na podkarpaciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pal juz tego świństwa bo Ci szkodzi...:chory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Librarian

Sami oceńcie, jedziemy przykladowo we 2woch passatem i zostawiamy na peryferiach przed granicą. Nastepnie udajemy się z rozmienionymi pięniedzmi z pustymi karnistrami po benzyne za granice pieszo. napelniamy na stacji karnisty i wracami

i takich zabiegow parę dziennie. Pytanie do Was czy mogą nas zatrzymac i ukarać a jak tak to jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sami oceńcie, jedziemy przykladowo we 2woch passatem i zostawiamy na peryferiach przed granicą. Nastepnie udajemy się z rozmienionymi pięniedzmi z pustymi karnistrami po benzyne za granice pieszo. napelniamy na stacji karnisty i wracami

i takich zabiegow parę dziennie. Pytanie do Was czy mogą nas zatrzymac i ukarać a jak tak to jak?

 

na pewno nikt was nie zauważy jak będziecie targac te baniaki na plecach przez te pola...jak krasnoludki...

Sorry kolego ale weż sie obudż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze podął numery rejestracyjne i miejsce gdzie to paliwo zamierzacie przelewać :D przyjedziemy popatrzeć :D:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucjan Ty tak na poważnie czy se jaja robisz :wmorde takich bzdur to ja już dawno nie czytałem :lol

Aha,ja już tam będziecie po to paliwo to pozdrówcie Tymoszenko ode mnie :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Librarian

To co polecacie koledzy jechać passatem z kolegą na jednym przejezdzie nie zarobie duzo na benzynie moze w cos innego zainwestować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedź autem z kolegą, przy okazji szmugluj fajki, dziwki i koks - powinieneś nieźle na tym wyjść :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności