Skocz do zawartości
robert24

zamykanie drzwi od środka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie. Posiadam centralny zamek z kluczyka który działa bez zarzutu. Jak zamykam drzwi od środka (wciskając cypel w drzwiach) to wszystkie drzwi się zamykają na ok 5 sekund i ponownie samoczynnie się otwierają. Co może byś przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo. Więc się podpinam pod temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obu paskach mam tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mam czyli tak musi byc:P proste hiihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a u mnie jest git, tylko w mrozy fiksuje ale na odwrót , ja otwieram a dzyndzle opadają na dół, jak z kluczyka działa prawidłowo a z bolca nie, to pompka odpada, pozostają drzwi czyli coś "tam" przy klamce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lebow dobrze gada-u mnie też tak jest,to znaczy nie dzieje się nic,to znaczy działa jak należy-wciskam-zamykam,wyciągam-otwiera.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ciekawostkę dorzucę

ja mam centralkę i używam pilota.

z pilota działa rewelacyjnie z zewnątrz i wewnątrz. ale jak jest kluczyk w stacyjce to z wewnątrz ani rusz. słychać ze w skrzynce przekaźnikowej cyka ale zamek nie reaguje.

może jest zależność z tym kluczykiem w stacyjce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to macie chopaki cos nie tak ja miałem pękniety platikowy elemęt który łączy te wszustkie druciki od pompki z reszta niestety nie mogłem dostac wiec dorobiłem w końcu trzeba sobie radzić no i teraz już rok mam spokój z tym :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie z kluczyka zamyka i otwiera się elegancko, z pilota (dołożony razem z alarmem) kiedyś sie zamykał, a raz na jakiś czas mu odwalało i zaraz się otwierał, a teraz otwiera się za każdym razem :dolamam Jak postał pare dni na mrozie, bez otwierania, to mu się jeszcze bardziej pogorszyło bo od środka jak zamykam, to raz się zamknie, potem otworze i chcę znów zamknąć, to zaraz grzybki idą w górę, a przy następnej próbie znów ładnie zamyka. Chyba będę musiał rozebrać, przeczyścić i nasmarować wszystkie zamki, bo ten od kierowcy ciagle mi zamarza, ale to dopiero jak się ociepli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W siłowniku w drzwiach kierowcy i pasażera znajdują się czujniki skrajnych położeń, któryś pewnie nie działa.

Możecie też spróbować odpiąć złącza od klamek i wtedy spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak jest kluczyk w stacyjce to z wewnątrz ani rusz.

może jest zależność z tym kluczykiem w stacyjce??

jest jakaś zależność.. bo ja mam inny ale ori kluczyk do stacyjki (ori bo w szufladzie leży zapasowy). i jak mam auto zapalone to central nie zamyka. wtedy jest tak jakby nie było centrala w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już nic nie rozumiem:niekumam. U mnie jak odpalam silnik, to sam mi się zamyka, a jak gaszę, to się otwiera. Chyba że steruje tym centralka od alarmu <myśli> I jak jest odpalony to mogę go sobie zamykać i otwierać od środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzio87r

TAk steruje tym centralka od alarmu jeśli posiadasz i masz pewnie zamykane drzwi z pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie macie nieszczelny uklad. przerabialem to u kolegi w golfie 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie macie nieszczelny uklad. przerabialem to u kolegi w golfie 3

ale do kogo kierujesz tą odpowiedź??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by byl nieszczelny to by również nie dzialal gdy jesteśmy z kluczykami na zewnątrz auta:P

a tu chodzi o to ze sie nie da zamknąć będąc w środku!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak by byl nieszczelny to by również nie dzialal gdy jesteśmy z kluczykami na zewnątrz auta

a tu chodzi o to ze sie nie da zamknąć będąc w środku!!

no właśnie. zgadzam się, bo jak kluczyka nie ma w stacyjce i silnik zgaszony to zamyka normalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze jak by był nie szczelny to pompka by pracowała ciagle no moze z przerwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo jak kluczyka nie ma w stacyjce i silnik zgaszony to zamyka normalnie

 

mam tak samo jak tyy... heh

a na poważnie wniosek taki ze jest zależność centralki od kluczyka w stacyjce

by nie zatrzasnąć kluczyka w stacyjce

kto jest za??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności