Skocz do zawartości
gringo71

odpalanie diesla w czasie mrozów

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec co dalej? Jaka diagnoza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekaźnik kupiony, założony i świece teraz grzeją. Wcześniej nie było prądu na świecach, więc na większym mrozie nie było szansy odpalenia auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od kiedy masz to auto? Mniemam, ze od lata :D Tylko teraz pytanie - czemu tego przekaźnika tam w ogóle nie było :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czego jeszcze brakuje w aucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kierownicy... :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu tego przekaźnika tam w ogóle nie było
Może mechanior od tego auta : lato jest to klijent sie nie kapnie , a jak bedą mrozy to wróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mechanior od tego auta : lato jest to klijent sie nie kapnie , a jak bedą mrozy to wróci.

 

Tak też podejrzewam, chociaż auto było serwisowane w ASO do końca przez poprzedniego właściciela, czyli do września 2014. Czyżby nawet w ASO nie można było ufać "specjalistom"...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżby nawet w ASO nie można było ufać "specjalistom"...?

 

:haha :lol

 

Styknie ci taka odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymienić filtr paliwa i sprawdzić świece. Ale nie VCDSem, tylko po prostu je wykręcić i podpiąć na krótko do jakiegoś zewnętrznego AKU. U mnie też niby świece były OK, a po wyjęciu i sprawdzeniu - dwie były spalone. I też już od -2 stopni nie mogłem auta uruchomic. Teraz po wymianie - pali od strzała. I oczywiscie nie grzejemy świec - jak niektórzy - po 3-4 razy :wmorde

Włączamy zapłon, chwilę czekamy i start :D

 

Miales 2 uszkodzone swiece a VCDS pokazywal ze wszystkie sa ok, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wiec śmiem twierdzić, ze VCDSem świec sie nie sprawdza, bo to lipa :dobani: Program zapewne sprawdza tylko połączenie elektryczne ze świecą (czy też działanie automatu sterującego podgrzewaniem świec) a nie samo grzanie świec, czyli ich sprawność.

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój problem polega na tym że wg. mnie za szybko jest rozłączane grzanie świec i przez to auto kiepsko odpala, były sprawdzone świece, jedna była spalona, wymieniłem komplet, vag nie wywala żadnych błedów, gdy świce są 2 razy podgrzane auto odpala normalnie. Gdzie szukać problemu w za krótkim czasie podgrzewania świec? Pacjent- 1.9 tdi 105 KM motor BKC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może problem ze sterowaniem, czyli czujnik temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vag nie wywala błedów, chodzi ci o ten czujnik co jest pod pompą ? G62 chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności