Skocz do zawartości
jarucki

Polecane Usługi w Regionie

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam takie pytanko czy ktoś zna jakaś firmę w Lublinie czy okolicach która zajmuje się polerowaniem szkieł pod soczewki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie cieliście katalizatory?? potrzebuję namiar na konkretnego człowieka i zdolnego, nie partacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulubionym zajęciem Ceglarza jest wycinanie katów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.. jakoś nigdy nie proponował ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo pewnie kata chciałeś zabrać, a on lubi jak mu się zostawia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrego gazownika w Lublinie który ogarnie audi A6 c5 2.4 V6 , i jaką instalacje polecacie do tego auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztatownia na wojciechowskiej, tam gdzie kiedyś fso było, obok serwisu rowerowego, chłopaki montują gejs z pasją, znają temat vagów, i robią zajeb, nie jak inne mirki pół dni i instalka siedzi, mi robili 3 dni, wszystko poukrywane itp jakość wykonania igła :) są autoryzowanym warsztatem staga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje kosoby ktora by doradzila co zrobic dalej z szkoda oc uszkodzony passat b5 wedlug mnie zawyzona wartosc wraku za male odszkodowanie auto w naprawie wyplacone odszkodowanie, druga rzecz roszczenie szkody na osobie. Kontakt telefoniczny 607568070 Pozdrawiam.

 

---------- Dodano o 09:53 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:40 ----------

 

Witam poszukuje warsztatu w celu sporzadzenia kosztorysu dla firmy ubezpieczeniowej, po wypadku uszkodzony passat b5 w tej chwili trwa jego naprawa, niestety wysokosc odszkodowania jest bardzo niska. Ewentualnie poszukuje osoby ktora chetnie by sie zajela oczywiscie odplatnie cala ta sprawa zostawiam kontakt 607568070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje speca w celu ustawienia geometri zbieznosci w passacie b5 dosal w kolo wymienione cale zawieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje speca w celu ustawienia geometri zbieznosci w passacie b5 dosal w kolo wymienione cale zawieszenie.

 

Tylko i wyłącznie Pan Wiśniewski....

http://www.lista.e-sieci.pl/place50219,Q,Service,Mechanika,Pojazdowa,Wisniewski,Jerzy,Lublin.html

 

Laserowe ustawianie, chyba najdokładniejsza maszyna i operator po tej stronie Wisły...!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Laserowe ustawianie, chyba najdokładniejsza maszyna i operator po tej stronie Wisły...!!
no warto jechać, szczególnie jak więcej na tej stronie opinii negatywnych niż pozytywnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie polecasz jechać?? Ja też tylko do Wiśniewskiego jeżdżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszal ktos o takim gosciu na turystycznej za leclerkiem po prawej stronie podobno PYC sie nazywa. zalezaloby mi zeby w jednym miejscu wszystko zrobic tj. przeglad bo zostal zabrany ustawic swiatla no i zbieznosc plus geometria. dzieki za namiary do pana Wisniewskiego faktycznie sporo tam komentarzy negatywnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze robie w szkole na długosza ;) technologia nie z kosmosu ale jest ok, 50 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no warto jechać, szczególnie jak więcej na tej stronie opinii negatywnych niż pozytywnych

 

te opinie dotyczą mechaniki.

Moja opinia dotyczy Tylko Pana który zajmuje się geometrią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te opinie dotyczą mechaniki.

Moja opinia dotyczy Tylko Pana który zajmuje się geometrią.

to ja się wtrące, Wiśniewskiego Andrzeja i Piotrka znam osobiście.. Większość jego mechaników dawnych znałem na TY, historie o wlaniu 6l oleju do felicji 1,3... na oczy widziałem :D I mechaników tam nie polecam, ale kolesia od geometrii polecam w dym... Co wiecej znam 3 warsztaty lubelskie "renomowane" które właśnie tam jeżdżą na geometrię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku
te opinie dotyczą mechaniki.

Moja opinia dotyczy Tylko Pana który zajmuje się geometrią.

 

Popieram. Jeszcze niedawno jeździłem do niego ze swoją E39 i ojcową M5. Tylko on znalazł nasze bolączki i pomógł. Także polecam tegoż DIAGNOSTĘ. O mechanikach się nie wypowiem bo nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje dobrego mechanika od Passatów B6 w okolicach Tomaszowa Lubelskiego? Zna ktoś może kogoś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności