Skocz do zawartości
jarucki

Polecane Usługi w Regionie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję Ci http://www.rozrusznikilublin.pl/

 

Firma Masierak-serwis

 

Robiłem u nich alternator. Było szybko i konkretnie. Zostawiłem sprzęt i za jakiś czas był telefon, że to i to jest do naprawy/wymiany i będzie kosztować tyle. Moja decyzja - robić i za kilka godzin było gotowe. No i do tego gwarancja na piśmie.

 

Ja byłem tam gdzie Wiesiek, u Masieraka, robiłem u nich rozrusznik, niecałe 2 godzinki i wsio zrobione, oprócz mnie jeździł do nich mój ojciec i kolega zostawiał firmowe auta także mogę polecić ponieważ wszyscy są zadowoleni.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś tam gdzie pisałem powiem tak robota primo wszystko zrobili mi na miejscu czekałem jakieś 30 min, widziałem jak robił tak więc nie ma lipy chłopaki starają się i przykładają do pracy na koniec sprawdzenie i wszystko OK. Jak komuś zależy na szybkiej i dobrze wykonanej naprawie rozrusznika alternatora to walić śmiało. Ja polecam ten zakład bo na pewno tam wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Czy jest w Lublinie ktoś kto ma na tyle obszerny garaż żeby można było w nim zmienić błotnik i przednie drzwi? Nie potrzebuję pomocy, tylko miejsca. u siebie mam tak ciasno że ledwo wysiadam sam z niego. Narzędzia, pomocnika i piwko mam ze sobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu Ci to zajmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich czy moze ktos zakladal radio z nawigacja dedykowana do passka (chinczyk) ? jezeli tak to jak to sie sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy obszywanie kierownic mamy tylko na ul.Przyjaźni czy może są inne miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów mieszkający w Lublinie ma VAG-a? Potrzebuję pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, słyszeliście jakieś opinie na temat zakładu zajmującego się pompami na ul. Prusa za PZM w Lublinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie szukam dobrego lakiernika w Lublinie i okolicach. Polecicie kogoś? Miał ktoś do czynienia z lakiernikiem w Ćmiłowie/Mętowie tam jak się z drogi na Biłogoraj skręca na Prawiedniki ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prosiłbym informacje na temat lakiernika w lublinie i jakie są tutaj ceny za element, może ktoś sie orientuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYGNUS- MOTO

ul. Czeska 15

20-425 Lublin

woj. lubelskie

Dane kontaktowe:

GSM: +48 502 993 681

 

nie od lakierów ale od HAMULCÓW http://www.info-grupa.pl/info/show/id/714014591 polecam :) No najtańszy nie jest(drogi tez nie) Najlepszy pewnie też nie (są na bank lepsi! Ale nie w lublinie ;-) ) Wiedza, praktyka, ogarnięcie i czas , moje padło ogarnął w dwa dni...(całkowity demontaż i montaż układu hamulcowego + regeneracja dwóch zacisków)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie gdzie w Lublinie udać się na odgrzybianie i dobicie czynnika w klimie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie powiedzcie gdzie w Lublinie udać się na odgrzybianie i dobicie czynnika w klimie???

Do Czarka Czarlim z forum od nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma blisko to polecam serwis klimy u Ceglarza :)

577143_434815429933081_1602980985_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Panowie szukam dobrego lakiernika w Lublinie i okolicach. Polecicie kogoś? Miał ktoś do czynienia z lakiernikiem w Ćmiłowie/Mętowie tam jak się z drogi na Biłogoraj skręca na Prawiedniki ?

Pozdrawiam

1,5 roku a może 2 lata temu malowali mi tylny lewy błotnik po kolizji i wyłazi ruda na nadkolu i paru miejscach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesku

Jeżeli szuka ktoś najlepszego lakiernika na lubelszczyźnie to znam takiego. Ceny jak wszędzie a efekt więcej niż zachwycający. Widziałem sporo aut które wyszły spod jego ręki i przyznam że nie da się nic dojrzeć co mogłoby nie pasować. Jest jedno małe "ale". Wczoraj jak do niego dzwoniłem w kwestii malowania maski usłyszałem że najbliższe wolne terminy w lipcu .... :( także jak ktoś chce mieć ładnie zrobione i do tego mu się nie spieszy to zapraszam na pw.

 

Btw, pod żadnym pozorem nie korzystajcie z gościa na Nowym Świecie. zje...ał mi drzwi jak się patrzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuje warsztat w okolicach szczebrzeszyn , zwierzyniec, chcę kupić auto i je sprawdzić u fachowca przed zakupem, znacie kogoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam zakladu w Lublinie co regeneruje turba .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam zakladu w Lublinie co regeneruje turba

nie ma dobrego w Lublinie.. niestety... Ponoć dziaki dają radę , ale nie mam doświadczeń z ich sprężarkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze polecicie jakis nie koniecznie w lublinie ...... bo cos mi turbo glosno chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności