Skocz do zawartości
jarucki

Polecane Usługi w Regionie

Rekomendowane odpowiedzi

czujnik temp i wtrysk

wtrysk naprawiłem wystarczyło wymienic elektryke na wtrysku

czujnik caly czas został do zrobienia

zaznaczam ze nie podłaczałem vaga tylko jakis ogólny

co do vaga nie mam dojscia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viper 1986 do tego blacharza nie daje roady się dodzwonić jakiś numer może inny masz?

A swoja droga szukam kogoś w lublinie lub okolicach kto ma miejsce lub zna kogoś kto dobrz by zabezpieczył mi podwozie w pasku, mam materiał juz od lata tylko w lecie nie miałem czasu a teraz nie mam miejsca i czasu oczywiśćie za $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer aktualny, najlepiej dzwoń tak po 20-21, bo w dzień ciężko go złapać. Albo napisz mu smsa a na pewno oddzwoni. Konserwacje też robi więc kwestia dogadania się.

 

Ja natomiast szukam mechanika który spojrzy na rozrząd w silniku 2E. Niby mam wszystko ustawione na znaki, lampę, mechanik mówi że jest dobrze...a jednak nie podoba mi się sposób w jaki wchodzi na obroty, dziwna głośna praca między 1900-2100 obrotów. Najchętniej Lublin lub okolice.

Edytowane przez viper1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje kogos kto mi ogarnie bluetooth w samochodzie do rns510.

oraz kumatego mechanika co nie wymieni pół samochodu w poszukiwaniu usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystkie potrzebne rzeczy czy chcesz oddać komuś auto niech montuje od podstaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesci juz mam i wiem jak ogarnąć bluetooth. teraz pozostaje mi znaleść dobrego mechanika bo cos mi buczy przy skrecaniu na 1 biegu.

Grucha masz jakies namiary na kogos polecanego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z usług żadnych mechaników bo wszystko sam robię. :)

To jak wiesz jak ogarnąć bluetootha to po co masz komuś bulić. :) Jak byś chciał coś zakodować to mogę pomóc bo trochę sprzętu do elektroniki posiadam.

Co do buczenia trzeba by posłuchać skąd dobiega owy dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam może ktoś poleci kogoś z Lublina potrzebuję wyjąć miskę olejową i przeczyścić smoka awt 1.8t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kogos z forum z vcds do zakodowania modułu BT w pasku 2009r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakies info na temat prochip z Naleczowa? Ktos cos robil? Sporo pozytywnych opinii ale wole zapytac. Mam problem z turbina/ukladem podcisnienia. Nie mam kabla do kompa itp. Myslalem o fabryce mocy ale slyszalem ze drodzy...w c**j. Przy okazji podpowiem odnosnie lakierowania, naprawy szkod itp. Pan Bielecki w Krasniku. Tani nie jest przy najmniej bez nerwow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś szukając opinni po forach, nie wiem golfa, audi, coś mi się obiło że spoko. Dlatego pytałem. Dzięki za info priv poszedł, zobaczę co odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Szukam porządnego mechanika w okolicach Zamościa do mojego paska 2.8 v6, a także kogoś kto się zna na napędzie 4x4 (4motion)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam jakiegoś sensownego mechanika w Lublinie.

 

póki co nic z autem się nie dzieje, ale po ostatnich przebojach z pewnym specjalistą który stwierdził że "nie ma komputera by sprawdzić temperaturę silnika" (zepsuł się wskaźnik temperatury, a przy okazji G62 nieważne), szukam jakiegoś sensownego mechanika w Lublinie.

 

Ktoś coś podpowie?

Edytowane przez sprat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

szukam jakiegoś sensownego mechanika w Lublinie.

 

póki co nic z autem się nie dzieje, ale po ostatnich przebojach z pewnym specjalistą który stwierdził że "nie ma komputera by sprawdzić temperaturę silnika" (zepsuł się wskaźnik temperatury, a przy okazji G62 nieważne), szukam jakiegoś sensownego mechanika w Lublinie.

 

Ktoś coś podpowie?

 

 

Może nie w samym lublinie ale całkiem niedaleko i co najważniejsze konkretnie - ceglarz z forum,

stare króle 30a koło Biłgoraja

888 190 308

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu tak daleko jeździć, poszukam cos w blizszej okolicy. Ale dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam jakiegoś sensownego mechanika w Lublinie

A są tacy?? :D Ja mam wrażenie, że amatorzy/fani motoryzacji (czytaj: nie mechanicy) mają więcej pojęcia niż Ci co warsztaty prowadzą. :D Przynajmniej większość, komu podłączam kompa opowiada swoje przeżycia z pseudo mechanikami.

 

PS. Od przyszłego roku, jak dobrze pójdzie, zapraszam do siebie na garaż. Czy to na kompa, czy kanał, czy browara. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A są tacy?? :D Ja mam wrażenie, że amatorzy/fani motoryzacji (czytaj: nie mechanicy) mają więcej pojęcia niż Ci co warsztaty prowadzą. :D Przynajmniej większość, komu podłączam kompa opowiada swoje przeżycia z pseudo mechanikami.

 

PS. Od przyszłego roku, jak dobrze pójdzie, zapraszam do siebie na garaż. Czy to na kompa, czy kanał, czy browara. :D

 

 

Jaka konkretnie okolica? o ile z samochodem to większego znaczenia nie ma ale na browara.... wypadałoby wpaść pieszo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renowacja skóry w LU? Gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam prosze o pomoc w kodowaniu nie dziala mi ukryte menu w zegarach kto pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności