Skocz do zawartości
Tatanki

Filtr paliwa w 2.0 fsi?

Rekomendowane odpowiedzi

A nie macie filtra pod podłogą w pobliżu baku? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FSI i w TFSI - Nie ma filtra paliwa obsługowego, z filtrów tylko olejowy i kabinowy oraz powietrza są filtrami wymiennymi.

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

Rysieeek ja to rozumiem. miałem na myśli ze w książce mam rubryke wymiana paska mimo że jest łańcuch(1,6 zaznaczam). to samo z wymianą filtra mimo że ten filtr jest w zbiorniku i nie podlega (chyba) wymianie. Te książki serwisowe to takie jakby uniwersalne robią...

prawdopodobnie w 2,0 FSI jest taki sam filtr

Edytowane przez motocyklista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rysieeek ja to rozumiem. miałem na myśli ze w książce mam rubryke wymiana paska mimo że jest łańcuch(1,6 zaznaczam). to samo z wymianą filtra mimo że ten filtr jest w zbiorniku i nie podlega (chyba) wymianie. Te książki serwisowe to takie jakby uniwersalne robią...

prawdopodobnie w 2,0 FSI jest taki sam filtr

nie ma prawdopodobnie.... 2.0 i 1.6 (FSI) to są silniki zupełnie innej generacji, itd... chociażby jak sam piszesz, że masz łańcuch (w 2.0FSI bankowo jest pasek, 1.6 nie znam, nie widziałem więc się nie wypowiadam..), to zupełnie inne konstrukcje, więc nie ma analogi, że jak coś jest w 1.6 to będzie i w 2.0 (oznaczenie FSI może nieświadomie mylić)... według twojego toku rozumowania to wszystkie silniki oznaczone TDI przez ostatnie 15 lat jak nie więcej to konstrukcyjnie samo, a nie..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

generacja jest ta sama, rożnią sie tylko pojemnością. czy rozrząd napędza pasek czy łańcuch to jest mniej istotne, tu mowa jest o filtrze paliwa dla silników FSI !

i jak pisałem wcześniej dowiem się za kilka dni jak to jest z ewentualną wymianą zarówno w 1,6 i 2,0

Edytowane przez motocyklista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2.0FSI nie ma filtra paliwa, naprawdę sprawdzone.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 1.8 tsi jak i w 2.0 tsi występuje filtr paliwa i jest zintegrowany z pokrywą pompy paliwa.

 

temat który napisałem poniżej:

http://forum.vw-passat.pl/threads/145387-pompa-paliwa-w-baku-1-8tsi-zbyt-niskie-ci%C5%9Bnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

czyli nie podlega wymianom ? chyba że się zapcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3.0 TFSi wymiana jest co ok. 180tys km, może w 2.0 podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2.0 TFSI nie ma filtra paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności