Skocz do zawartości
Gość bromek

Radio w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bromek

Witam,

 

1. Jak wyjąc radio w B5? Czy to prawda, że trzeba do tego jakiś specjalny kluczyk? Jeśli tak to gdzie go można zdobyć?

 

2. Czy to prawda, że w B5 często padały wzmacniacze antenowe w radiach? Moje ma małą czułość i jak wyjadę za miasto to zaraz tracę większość stacji.

 

3. Jak włączę radio w B5 to panel nie świeci dopóki nie włączę świateł. Czy to jest w porządku. Wiczorem nic nie widzę na panelu.

 

pozdrawiam

bromek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Jak wyjąc radio w B5? Czy to prawda, że trzeba do tego jakiś specjalny kluczyk? Jeśli tak to gdzie go można zdobyć?

Było na forum kilka razy...użyj wyszukiwarki :)

3. Jak włączę radio w B5 to panel nie świeci dopóki nie włączę świateł. Czy to jest w porządku. Wiczorem nic nie widzę na panelu.

Wszystko jest :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bromek

 

ad 1 - napisz nam jakie masz radio :cisza:

 

ad 2 - może ci zaśniedziały styki w antenie (trzeba rozebrać podsufitkę i przeczyścić)

 

ad 3- jest ok :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Piszę z dość pewnie dla niektórych błahym pytaniem. Niemniej jednak proszę odpowiedź. Szukałem informacji na tym forum i nie znalazłem.

Chcę zmienić fabryczne radio (BETA) w Passacie B5 '98 na Alpine UTE-72BT. Podobno potrzebuję przejściówki. Jaka to?

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w zestawie z radiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz w zestawie z radiem.

 

A więc nie potrzebna jest przejściówka tylko kabel (złącze z fabrycznego radia jest takie samo jak w uniwesalnych?).

Upewniam się, bo pewien "spec" powiedział mi, że potrzebuję przejściówki, jak mówiłem.

 

Dzięki z góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej uważaj na takiego SPEC'a. W passacie masz normalną kostkę ISO. A do każdego radia jest dodawana przejściówka na kostkę iso.

Lepiej poczytaj sobie co nieco na temat Car audio bo jeszcze ci auto spłonie. Zacznij od tego http://www.car-audio.waw.pl/PolskiCarAudioFAQ.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem nowy na forum i jeszcze tego wszystkiego tu nie ogarniamm mam pytanie( nie wiem nawet czy to w tym dziale, jesli nie to z gory sorki) czy majac konsole taka jak na zdjeciu nr 1 jak moj.jpg

da sie zrobic z tego cos takiego jak na zdjeciu nr 2 konsola.jpg

 

Moj passat to 1.6 AHL 1998r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności