Jump to content
Guest bromek

Radio w B5

Recommended Posts

Guest bromek

Witam,

1. Jak wyjąc radio w B5? Czy to prawda, że trzeba do tego jakiś specjalny kluczyk? Jeśli tak to gdzie go można zdobyć?

2. Czy to prawda, że w B5 często padały wzmacniacze antenowe w radiach? Moje ma małą czułość i jak wyjadę za miasto to zaraz tracę większość stacji.

3. Jak włączę radio w B5 to panel nie świeci dopóki nie włączę świateł. Czy to jest w porządku. Wiczorem nic nie widzę na panelu.

pozdrawiam

bromek

1. Jak wyjąc radio w B5? Czy to prawda, że trzeba do tego jakiś specjalny kluczyk? Jeśli tak to gdzie go można zdobyć?

Było na forum kilka razy...użyj wyszukiwarki :)

3. Jak włączę radio w B5 to panel nie świeci dopóki nie włączę świateł. Czy to jest w porządku. Wiczorem nic nie widzę na panelu.

Wszystko jest :ok:

bromek

ad 1 - napisz nam jakie masz radio :cisza:

ad 2 - może ci zaśniedziały styki w antenie (trzeba rozebrać podsufitkę i przeczyścić)

ad 3- jest ok :vw:

Witam,

Piszę z dość pewnie dla niektórych błahym pytaniem. Niemniej jednak proszę odpowiedź. Szukałem informacji na tym forum i nie znalazłem.

Chcę zmienić fabryczne radio (BETA) w Passacie B5 '98 na Alpine UTE-72BT. Podobno potrzebuję przejściówki. Jaka to?

Pozdrawiam,

Michał

Masz w zestawie z radiem.

Masz w zestawie z radiem.

A więc nie potrzebna jest przejściówka tylko kabel (złącze z fabrycznego radia jest takie samo jak w uniwesalnych?).

Upewniam się, bo pewien "spec" powiedział mi, że potrzebuję przejściówki, jak mówiłem.

Dzięki z góry ;)

To lepiej uważaj na takiego SPEC'a. W passacie masz normalną kostkę ISO. A do każdego radia jest dodawana przejściówka na kostkę iso.

Lepiej poczytaj sobie co nieco na temat Car audio bo jeszcze ci auto spłonie. Zacznij od tego http://www.car-audio.waw.pl/PolskiCarAudioFAQ.pdf

Witam. jestem nowy na forum i jeszcze tego wszystkiego tu nie ogarniamm mam pytanie( nie wiem nawet czy to w tym dziale, jesli nie to z gory sorki) czy majac konsole taka jak na zdjeciu nr 1 jak moj.jpg

da sie zrobic z tego cos takiego jak na zdjeciu nr 2 konsola.jpg

Moj passat to 1.6 AHL 1998r