Skocz do zawartości
Stavros

Co to za kontrolka?

Rekomendowane odpowiedzi

Mowie od razu, nie ma opisu nigdzie na ten temat!!!!!!! Pisalem pytanie w dziale opis kontrolek 3b i 3bg!!!!!!!!

 

Chodzimi o kropke polprzezroczysta na ktora wskazuje wskazowka predkosciomierza gdy jest on na zero.

 

Kazdy ja ma i w benzynie i w benzynie yurbo i w tdi.

 

 

Prosze o nie usowanie i nie odpowiadanie punktem 2.2;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie kontrolka tylko czujnik swiatla. intensywnosc podswietlenia licznika sie zmienia w zaleznosci od natezenia swiatla padajacego na ten czujnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik w B5 raczej nie ma takiego czujnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zagajnik
to nie kontrolka tylko czujnik swiatla. intensywnosc podswietlenia licznika sie zmienia w zaleznosci od natezenia swiatla padajacego na ten czujnik.

Też mi się wydaje, że nie ma, bo po co by było pokrętło z lewej strony poniżej kierownicy służące do regulacji natężenia podświetlenia licznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedys w 1.8t mignela na pomaranczowo czy tam czerwono chyba, ale ni wiem w jakiej sytuacji...odciecie???Ciekawi mnie bo nigdy to nie dziala, jak bede na jakims srocie to rozbiore licznik i zobacze co tam siedzi w tym oczku, bo mnie juz ciekawosc zrzera.

Powodem mojej ciekawosci jest chec wykorzystania tego oczka jako kontrolki;) a nie chce walczyc i sie dowiedziec ze to ma swoj cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś wrzucić fotkę tego półprzeźroczystego oczka? Bo kurcze nie bardzo kojarzę... A, i to jest przy pełnym fisie, 1/2 czy wersji bez fis'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mowie od razu, nie ma opisu nigdzie na ten temat!!!!!!! Pisalem pytanie w dziale opis kontrolek 3b i 3bg!!!!!!!!

 

i po co te krzyki ? nie można na spokojnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i po co te krzyki ? nie można na spokojnie ?

mozna ale zaraz by sie temat w koszu pojawil bo jest zapytanie nie tam gdzie powinno byc i juz istnieje temat, ale jego nikt nie odwiedza;)

Tak wiec po3ebny jest nowy -widoczny.

 

---------- Post added at 12:27 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

 

A mógłbyś wrzucić fotkę tego półprzeźroczystego oczka? Bo kurcze nie bardzo kojarzę... A, i to jest przy pełnym fisie, 1/2 czy wersji bez fis'a?

We wszystkich 1/2 fis jest w full fis nie wiem, nie widzialem nigdy full fisa.

Ide do ata dalej grzebac i zrobie fotke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

We wszystkich 1/2 fis jest w full fis nie wiem, nie widzialem nigdy full fisa.

Ide do ata dalej grzebac i zrobie fotke.

Tu masz mój full FIS :)http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=38458&d=1287315315

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiec napisze jeszcze raz. jest to czujnik swiatła. ustawcie sobie na pokrętle jakąś jasnosć. nastepnie małą latereczką poswieccie na ta kropke i co sie dzieje?? zmienia sie natezenie podświetlenia. pozatym mam własnie przed soba rozebrany licznik i widze co tam jest.

można też sprawdzic w vagu jaka jest wartosc podawana przez ten czujnik. 46- moduł komf. wartści bloków mierzonych, kanał 13.

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez rosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosiek a oco chodzi z tym twoim podpisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak rosiek napisal, to czujnik swiatla, ustawilem natezenie na minimum i dalem swiatlo z latarki i wszystko sie na maxa rozjasnilo ;)

Trudno znajde sobie inny obiekt przerobki :)

 

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

 

Temat zamkniety!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest to czujnik swiatła.

Zwracam honor, faktycznie to czujnik oświetlania.

Reguluje podświetlenie zegarów i climatronika.

 

Wcześniej tego nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności