Skocz do zawartości
teopeo

Regeneracja głowicy - koszt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś może regenerował głowice i może podzielić się wiedzą ile ta wątpliwa przyjemność kosztuje? Nie chodzi mi regeneracje jakoś nie wiadomo jak uszkodzonej głowicy ot zwykła regeneracja mikro pęknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie powiedziano przy BMW że koszt to ok 2000 zł, ale to nieopłacalne bo naprawa może nie być w 100% skuteczna. Też były mikro pęknięcia. Jak ostro się grzało to ciśnienie z głowicy szło w układ chłodzenia ;) Lepiej poszukać sprawnej głowicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regenerowałem głowicę w moim T4 1,9 td.Nie miałem pęknięcia tylko zmurszała mi klingierytowa uszczelka pod głowicą.Przy okazji sprawdziłem całą głowicę począwszy od szczelności,planowanie,zawory,uszczelniacze,komplet markowych uszczelek-ogólnie full servis.O ile dobrze pamiętam koszt to ok. 600 zł.Polecam firmę Baranowski z Poznania tel. 61 8307160:dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi jest firma która u mnie regenerację w starym aucie zrobiła za 500 pln. Planowanie plus spawanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys naprawiałem głowice w golfie iv 1.9tdi i skasowali mnie 900zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2.0 TDI 8 zaworów: częsci i planowanie ze sprawdzeniem zamyka sie w 700-800 zł. (moze dojsc conieco np uszczelka pompowtrysku -120 zł na jeden)

 

Do tego złozenie dochodzi - zalezy od mechanika, moze być około 500 zł, kupa roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim wymiana uszczelki pochlonela ok 2000 zł, sama regeneracja głowicy czyli planowanie i docieranie gniazd 900, do tego uszczelka 170, 500 to za panewki wałka, obsady wtryskiwaczy i jeszce inne duperele i oczywiście naprawa 450 zeta nie wspomne o wymianie rozrządu.. acha podane ceny to netto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

A co wy chcecie tam regenerować?

Zawory można dotrzeć ewentualnie wymienic porowadnice,sprawdzenie szczelnosci i planowanie zamykamy sie max w 350zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności