Skocz do zawartości
Danek75

Prośba drobny zakup i wysyłkę

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :)

 

Jako że jestem w sumie odcięty od cywilizacji i siedzę aktualnie w dzikim kraju :D (dobrze, ze jakiś net jest - kiepski bo kiepski - ale jest ), to mam prośbę do kogoś z większego miasta, gdzie są sieci hipermarketów, by kupił zabawkę i wysłał ją pod wskazany przeze mnie adres w Polsce. Oczywiście kasę za towar oraz koszt wysyłki, przeleję życzliwej osobie na wskazane konto.

Chodzi o takiego pieska, jak w linku poniżej. No z drobną różnicą - jest parę jego wersji i córka chce dalmatyńczyka. Tak więc jeśli ktoś byłby skłonny pomóc w tej sprawie i kupił takiego dalmatyńczyka i wysłał pod wskazany adres, to będę wdzięczny :padam:

 

Oto link do wspomnianej zabawki :D

 

 

Piesek BOBY + 3 gwizdki w zestawie

 

 

 

ps: na ALLEDROGO nie znalazłem takiej oferty - stąd moja prośba :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym,że nikt Cię nie lubi a mi nie wypada odmówić,jutro w Koszalinie zajdę do Forum.Jak kupię,to wieczorem dam ci cynk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Twoja córa widziała dalmatyńczyka? Bo szukam po necie i nie mogę znaleźć :) a jakby co to we wtorek będę w łodzi - mogę kupić i wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał Danek75 Zobacz post

z drobną różnicą - jest parę jego wersji i córka chce dalmatyńczyka

Mi sie wydaje ze to te sa jako dalmatyńczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danek co ten rasowiec potrafi co robi mam dwie chrzesne swieta i mikolaj sie zbliza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
danek co ten rasowiec potrafi co robi mam dwie chrzesne swieta i mikolaj sie zbliza

wojta, używaj przecinków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukam kolego z PŚB :fajny jak pozostali, gdybyś coś jeszcze potrzebował, pisz nawet na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro rozejrze sie w Silesi w Katosach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz PW,cos tam sie zakupi ;) Aż taka lipa tam z netem ? Pierdo.... Nie jadę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Twoja córa widziała dalmatyńczyka? Bo szukam po necie i nie mogę znaleźć

W reklamie na satelitarnej telewizji dziecięcej a ścislej na Nickolodion.

 

danek co ten rasowiec potrafi co robi mam dwie chrzesne swieta i mikolaj sie zbliza

Przeczytaj na tej aukcji co chłopaki podlinkowali :D

 

podaj dokładnie jaki to dalmatyńczyk to ja nie znalazłem nawet na stronie producenta:

http://www.epee.pl/EPEE/chapter_69008.asp

No ja jak szukałem stąd, to na stronie producenta był dalmatyńczyk. A z racji tego, ze net tu jest po prostu do D......, gdy siedzią ludzie na wszystkich stanowiskach i dodatkowo jest zakurzawa z piachu :kwasny:, to nie mogę jeszcze raz sprawdzić, bo strona z obrazkami ładuje się .... no trochę czasu zleci, zanim zaskoczy :)

 

Aż taka lipa tam z netem ? Pierdo.... Nie jadę....

 

No na razie jest rotacja, to jest od H..... ludzi i jak wszystkie stanowiska wykorzystuja to muli strasznie. W "normalne dni" można nawett pogadać na Skype na dwie kamerki :D

 

I co do neta, to ja się składam z kumplami i bierzemy dekoder internetowy satelitarny z Polski. Cena 5400 zł. Tu na miejscu musimy sobie dokupić talerz i dwa D-Linki, no i kable. Bo puścimy i po kablu i po Wi-Fi. Abonament miesięczny na osobę wyjdzie w granicach 90 zeta. Najlepiej jest brać dekoder na około 18-20 osób. Wtedy koszt instalacji i aktywacji wychodzi około 400-450 zeta na głowę. I juz są chętni, którzy na IX zmianę przyjeżdżają (choć jeszcze VII nie skończyli :D ), że to odkupią. Tak więc po pól roku zwracają ci się koszty instalacji. Jedynie abonament przepada.

 

A wracajac do tematu, to wcześniej nie mogłem znaleźć na ALLEDROGO takiej aukcji. Tak więc koledzy - DZIĘKS za pomoc i chyba nie będę nikogo dodatkowo fatygował, tylko kupię tego pieska z aukcji. Co prawda to nie dalmatyńczyk, ale jak już mała go dostanie, to raczej za duzej różnicy w sierści - jej to nie zrobi :D

 

DZIEKS @LL :padam:

 

Temat można zamknać bądź skasować :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności