Skocz do zawartości
Marecki78

brak sterowania lusterkiem...

Rekomendowane odpowiedzi

przestało mi działać sterowanie lewym zewnętrznym lusterkiem.

 

Prawe się steruje bez zarzutu, nawet w opcji sterowania lewym samo się reguluje. Natomiast lewe ani drgnie. Podgrzewanie działa. Podłączyłem pod VAGa ale po autoscanie wyskoczył tylko błąd tylnego lewego zamka - ale o tym wiem ;)

 

cóż mogło się zbiesić?

 

dżojstik??

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak przez chwile po wymianie szkła w lusterku. Przekręciłem kilka razy dżojstikiem w różne strony łącznie z podgrzaniem lusterek i się odwiesiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem tak przez chwile po wymianie szkła w lusterku. Przekręciłem kilka razy dżojstikiem w różne strony łącznie z podgrzaniem lusterek i się odwiesiło.

 

nie rozwiązuje to mojego problemu bo:

 

- nie wymieniałem szkieł lusterek

- kręciłem na różne sposoby dżojem i nic - lusterko nie drgnie

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.przylacze sie do tematu.u mnie przestalo grzac prawe lusterko-lewe grzeje dobrze.dzojstik mam ustawiony na grzanie,nic nie grzebalem,stad moje pytanie:co to moze byc i jak sie za to zabrac. bede wdzieczny za kazda podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim pasku nie działa też podgrzewanie lusterek, natomiast ustawianie w prawo, lewo działa... ma ktoś jakiś pomysł co może się tam psuć od tego podgrzewania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś jakiś pomysł co może się tam psuć od tego podgrzewania ?

 

Pewnie maty masz popalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.przylacze sie do tematu.u mnie przestalo grzac prawe lusterko-lewe grzeje dobrze.dzojstik mam ustawiony na grzanie,nic nie grzebalem,stad moje pytanie:co to moze byc i jak sie za to zabrac. bede wdzieczny za kazda podpowiedz.

Na 99% tak jak sugeruje kolega wyżej. Znając życie pewnie cały czas masz dżojstik ustawiony na grzanie, a grzanie lusterek w Passacie jest niezależne od ogrzewania szyby. Skoro mata grzeje cały czas, to i szybciej się zużywa. Wałkowany już był ten temat na forum :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość herne

Panowie, od jakiegoś czasu nie działa mi elektryczne sterowanie prawego lusterka. Wcześniej też przez jakiś czas nie działało, po czym jak gdyby nigdy nic, zaczęło chodzić. Teraz definitywnie przestało - jak stwierdzić czy to wina silniczka czy czegoś innego? Dziś założyłem tam nowy wkład (bo stary był pęknięty, a niedawno przestał grzać), ale nowy po 2-3 min od włączenia również nie grzeje... Czy kable od silniczka/ogrzewania idą jednym kablem? - zauważyłem że nad nogami pasażera wisi jakiś zerwany przewód, zastanawiam się czy to nie od tego.

Edytowane przez herne
Przeniesiony reg 2.1a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy reguluję lewe to idzie też prawe. Ajak reg.prawe to tylko prawe. ???

Co się mogło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności