Skocz do zawartości
Gość Kokkonen

Jaki hak?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kokkonen

Witam!

Może mi ktoś z Was poradzi jaki i gdzie kupić hak holowniczy do B4 Kombi. Chodzi mi o taki, przy montażu którego nie trzeba wycinać zderzaka (bo szkoda). Dzwoniłem do kilku firm, ale tam albo nie wiedzą, albo trzeba rżnąć... :mur: Macie może namiar na takie haki (najlepiej odpinane, ale...) :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek82

Nieda rady, musisz wyciąć, bo tylko taki haki są produkowane :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien jakie są produkowane w polsce, ale ja mam od belżików paska z hakiem i nie jest cięty zderzak, jest delikatnie podgięty do góry ale nie cięty, za to szwagier ma z niemiec i też nie ma ciętego zderzaka, no a fumfel jeden ma oryginał odpinany i chyba też nie jest cięty ale tu nie jestem do końca pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rakmarcin

zakładałem w tym roku hak i musiałem wyciąć dziurę w zderzaku ponieważ jest to tańsze rozwiązanie taki hak kosztuje na allego dużo mniej niż ten bez ciecia (ok. 200 zł)

jeżeli zrobisz sobie to sam wycięcia będą małe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dziś założyłem hak,do b4 i mimo że w instrukcji jest napisane, że cięcie zderzaka jest koniecznie, udało się bez tego, wszystko jest ładnie spasowane.

jest to hak firmy Steinhoff z Tarnowa

Edytowane przez Lechu86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta:

 

Tak jak Lechu86 polecam hak firmy Steinhof. Pasuje bez żadnych modyfikacji zderzaka nawet bez kosmetycznego podcięcia zderzaka. Po odpięciu haka nawet nie widać że jest zamontowany.

http://www.allegromat.pl/aukcja57524

attachment.php?attachmentid=32802&stc=1&d=1277973627

attachment.php?attachmentid=32803&stc=1&d=1277973638

attachment.php?attachmentid=32804&stc=1&d=1277973648

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności