Skocz do zawartości
VirusAlfa

Ktoś mi w nocy wjechał w Passata :<

Rekomendowane odpowiedzi

Na negatywie widać wyraźnie odbity odcisk bieżnika sprawcy.

Sąsiad mi powiedział ze auto w nocy wyło, co z takim delikwentem wypada zrobić jak przypadkiem spotkam czerwone auto z taką oponą ? :hunter

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio ktos identycznie wjechal w przod. Ale sie pomaluje sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milimetr od parktronica, a wtedy bym juz nie podarował ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi kiedyś dziadek wjechał oponom w nadkole i wgniótł = koszt 450 zł

Dorwałem dziadka bo to był 70-cio letni dziadek Nie przyznał sie auto schował nie wiem gdzie bo chciałem skonfrontować Olałem sprawe ....

Po roku idąc pod blokiem widze STOI SKODZIANA FABIA

wniosek :

Ja zapłaciłem 450 on też coś kolo tego :D

Zadowolenie : BEZCENNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie zajechał, Matiz.

Beszczelnie staną jakieś 50m dalej.

Jak go spotkam to go szarpne na kase a jak nie to zdjęcia dam na policje :)

 

btw, zwrócie uwagę na wgniecenie i ilość zadrapań :taksobie

1a.jpg

Edytowane przez VirusAlfa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daleko nie zajechał, Matiz.

Beszczelnie staną jakieś 50m dalej.

Jak go spotkam to go szarpne na kase a jak nie to zdjęcia dam na policje :)

Zostaw za szybą albo przyklej do szyby bocznej informacje żeby sie odezwał do Ciebie bo jak nie to idziesz na policje zostawiając oczywiscie Twoje namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VirusAlfa haha ale Ci sie udało! Załatw sprawę do końca, należy mu się kara!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem piwo, nie będe się dziś tym stresował, szkode udało mi się zapolerować i jak ktoś nie wie ze było coś to nie zobaczy.

 

Ale i tak gościa szarpne za portfel dla zasady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekki overkill z tymi kilofami :P

 

sam nie wiem czy tego nie olać poprostu pomimo ze ten matiz jest mocno obity i nosi ślady kilku jak nie kilkudziesieciu takich spotkań z cudzymi autami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wypolerowales to juz zapomnij o kasie, chyba, ze uzytkownik jest malo kumaty :) i sie bedzie godzil na wszystko, jak chciales, aby poniosl/la konsekwencje trzeba bylo zostawic auto nienaruszone, teraz juz nic nie udowodnisz, a na uczciwa osobe raczej nie trafiles, bo sie sam nikt nie przyznal ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz juz nic nie udowodnisz, a na uczciwa osobe raczej nie trafiles, bo sie sam nikt nie przyznal ...

 

zdjęcia to za mało ?

 

btw. pod moim blokiem jest obrotowa kamera osiedlowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje szybkiego znalezienia sprawcy :P

niby nic, ale warto z gościem pogadać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja by chyba nie zostawił tak - DLA ZASADY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pognębić, bo nieświadomie będzie dalej orał inne auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Miałem taka sama sytuacje parkingowa u siebie pod blokiem na parkingu. Ktoś przerysował mi przedni zderzak. Szkoda zobaczyłem następnego dnia z rana jak brałem samochod z innego miejsca tam gdzie parkuje go na noc. Nastepnego dnia gdy zobaczyłem szkoda przeszłem sie na prkingu i szukałem równiez czerwonego samochodu ze sladami mojego lakieru na sobie. Po 2 zejsciu na parking i zbadaniu nowych samochodow ktore przyjechały na praking znalazln sie sprawca FORD FIESTA (stary). Porobiłem zdjecia u siebie i u niego zmierzyłem czy slady sa na tych samych wysokosciach i jak ta lala, slady pasowały wysokoscia i zarysem do siebie, patrze wychodzi wlasciciel to z nim zaczelem gadac o szkodzie i jak to wlasciciel zaczal sie wymigiwac ze to nie on ze slady te ma juz od 2 lat. Wiec powiedziałem mu, że zglaszam sprawe na Policje. Policja przyjechala zaczela sie wypytywac jak do tego doszło powiedziałem tak jak wyzej. Pozniejz aczeli sie go pytac czy to on itd mowil na poczatku ze to nie on, pozniej powiedzial ze moze to on jak wyjezdzal to zachaczyl delikatnie i powiedzial mi zebym pojechal do lakiernika pomalowal zderzak i przedstawil mu fakture to on zwroci mi koszta za malowanie zderzaka. Na to policjant jeszcze raz sie zapytaal go czy to on zrobil wiec powiedzial ze nie. Wiec policjant madra głowka(wcale tak nie jest) spisali zeznania i kazali mi przyjechac nastepnego dnia na komisariat i zlozyc zeznania. Na zeznania zabrałem ze sobą zdjecia na Cd i wydrukowane jego samochodu i mojego. Sprawa w styczniu była zgłoszona w Kwietniu została wysłana do Sadu w Goleniowie a do teraz jeszcze nic nie słychac o temacie sprawy... . Jak tu zaufac Policji zey doprowadzili sprawe do konca?

 

 

P.s Sorqi za literowki ale spieszy mi sie wiec szybko napisałem. Zdjęcia wrzuce pozniej jesli ktoś bedzie chcial zobaczyc

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kamerami to fajnie jak są, ale zeby cos odzyskac to juz dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to zapolerowałeś. Tak to by się dało szarpnąć parę zł na "malowanie" :) A tak ujdzie na sucho i będzie ćwiczył manewry na innych samochodach. Jakby zabolało po kieszeni to może na przyszłość ów właściciel czerwonego matiza by bardziej uważał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tego nie zostawil, mozesz olac kase ale pogadac i popatrzec jak sie chop lub baba wstydzi - bezcenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez w matizie jest inny bieznik niz na zderzaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności