Skocz do zawartości
xplo

B6 TDI na Taxi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiedzcie, czy ktoś jeździ Passatem B5FL po taxi Niemiec? Mam chęć kupić takiego Passka. Chcę się wybrać do Berlina albo Hamburga. Interesuje mnie tylko, czy ktoś jeździ budyniowym Passatem i jak się sprawuje. Nie chcę odpowiedzi typu: lepiej zadbanego B5 z niższym przebiegiem itd. Dzisiaj już się nie patrzy na przebieg. Jak ktoś coś wie to byłbym wdzięczny za każde info.

 

Wiem, że to dział B6 ale nie ma takiego tematu w dziale B5

Jest jeden co ma B5fl po Taxi tu masz link do strony z jego paskiem

http://forum.vw-passat.pl/threads/136199-Kosc-sloniowa-mody-czyli-DobryDuch-powraca?highlight=taxi

i tu

http://forum.vw-passat.pl/threads/88275-Multimedialne-glosne-TAXI-%29?highlight=subwoofer

kupili i chyba są zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B6 2008R CBAB, wersja taxi,budyń, 290tyś km,skóry,climatronic i wszystko hula jak trzeba. DPF wycinałem (zapchany) wraz z nowymi mapami na ok 180KM, pakiet 1000zł. Spalanie ok 6.5-7l. Obawiałem się że wersja taxi itd, ale wszystko dziąła, zaraz rozrząd do wymiany bo co 150tyś i tyle. Jak za ten rok i przede wszystkim silnik to śmieszna cena bo 4000euro, wyszukany na mobile. Póki co wersje taxi jak najbardziej polecam ;)

 

 

aaa.jpg

Edytowane przez Kwiatekgd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Póki co wersje taxi jak najbardziej polecam

 

Kolega z forum nic: Kardynalski także śmigał " budyniem TAXI" w modelu B5. I z tego co mówił to był bardzo z niego zadowolony. Przebieg coś koło 500tyś. km. O dziwo zawieszenie też było mocne jak na swoje lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega z forum nic: Kardynalski także śmigał " budyniem TAXI" w modelu B5. I z tego co mówił to był bardzo z niego zadowolony. Przebieg coś koło 500tyś. km. O dziwo zawieszenie też było mocne jak na swoje lata.

 

Dokładnie , z jednym małym wyjątkiem: przy sprzedaży budynia, na szafie miał ok. 800 tyś. km., miałem go jakieś cztery lata , cały czas na motulu , i nigdy mnie nie zawiódł. Silnik AHH 90 KM, dawał radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności