Skocz do zawartości
makss

"Spot Letni Kłodkowo 2010" pożegnanie lata

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam przybycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam przybycie.

 

No to czekamy na fotorelację - pewnie nie krócej jak do jutra... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyje, moja sprezarka od klimy jednak nie!

Jacka prosilbym o zdjecie grupowe, jest mi bardzo potrzebne. Rowniez chcialbym zglosic Andrzeja jako kandydata na twarz grupy zachodnio-pomorskiej! :D Do teraz sie smieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak Pawełek i Bartosz nie zawiedli.

No też się cieszę, że daliśmy radę ;) Szkoda, ze tak krótko :(

Dzięki i do następnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja dopiero dotrałem, bylem jeszcze u Magdy , dzieki i do nastepnego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i my dziękujemy, fajnie było znów popatrzeć na znajome gęby :D i poznać nowe twarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i ja dopiero dotrałem, bylem jeszcze u Magdy , dzieki i do nastepnego
Ja to sie dziwie Weso, że dopiero dotrałes jak my Ciebie jeszcze w drodze powrotnej dogoniliśmy :) to pewnie przez hmmm mr zejnowskiego tak wam zeszło :P. Dziekujemy za miłe przywitanie w grupie passatowców i mamy nadzieje, że nie pierwszy i ostatni raz zawitamy na spocik :). A endrju niech się cieszy jeszcze urlopem bo z noga to na następny spot będzie musial już wychodzić żeby zdążyć byc na czas (kto wie czy pociag na czas przybedzie ):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie dziwie Weso, że dopiero dotrałes jak my Ciebie jeszcze w drodze powrotnej dogoniliśmy to pewnie przez hmmm mr zejnowskiego tak wam zeszło . Dziekujemy za miłe przywitanie w grupie passatowców i mamy nadzieje, że nie pierwszy i ostatni raz zawitamy na spocik . A endrju niech się cieszy jeszcze urlopem bo z noga to na następny spot będzie musial już wychodzić żeby zdążyć byc na czas (kto wie czy pociag na czas przybedzie )

a bo zejnowski musiał ciśnienie w wężu zmniejszać co jakiś czas:d no i tak nam zeszło :), przy wyprzedzaniu musialłem siadac na tylu innym zebys sie zmieścił:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a bo zejnowski musiał ciśnienie w wężu zmniejszać co jakiś czas:d no i tak nam zeszło , przy wyprzedzaniu musialłem siadac na tylu innym zebys sie zmieścił
Oj tam przesadzasz, az taki duży to nie jestem żebym się nie zmieścił :P, tak myśleliśmy ze to wszystko jego wina xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaks lipa , wszsyscy poszli spac, nikt nawet jednej foty nie wrzucił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy wyprzedzaniu musialłem siadac na tylu innym zebys sie zmieścił
Oj tam przesadzasz, az taki duży to nie jestem żebym się nie zmieścił

 

Ej ej, Młodzieży szanowna! Coście tam wyprawiali w drodze powrotnej? :zeco Wyścigi to gdzie indziej się urządza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaks lipa , wszsyscy poszli spac, nikt nawet jednej foty nie wrzucił
Zakapiory - najedli się i poszli spac już nie wspomne o piciu :bleble. A zdjęcia tylko dla wytrwałych pewnie będą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sie ciesz ze nie widziales jak oni potrafią pić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej ej, Młodzieży szanowna! Coście tam wyprawiali w drodze powrotnej? Wyścigi to gdzie indziej się urządza
To nie były żadne wyścicgi seba :). Jak jechałem to widziałem, ze ktoś sie człapie to szybko siadłem na tyłku temu kto przede mna jechał nie jakimś srebrnym Cupe cabrio :P

 

---------- Post added at 23:04 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

 

Ty sie ciesz ze nie widziales jak oni potrafią pić:D
Mam nadzieje, ze zobacze i na nastepnym spocie też coś z nimi wypije bo słyszałem, ze ktoś coś mówił o whisky a ten temat mi pasuje bardziej niz wodka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczylem przy wyprzedzaniu ze jestes za mna:) wczesniej nie zwrócilem uwagi, zejnowski Wam ładnie pomachał na przywitanie:D

 

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

 

Mam nadzieje, ze zobacze i na nastepnym spocie też coś z nimi wypije bo słyszałem, ze ktoś coś mówił o whisky a ten temat mi pasuje bardziej niz wodka

no t jest nas kilku, o whisky mówił maks:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobaczylem przy wyprzedzaniu ze jestes za mna wczesniej nie zwrócilem uwagi, zejnowski Wam ładnie pomachał na przywitanie
Widziałem jak zejnowski pięknie machał :hurra myslalem ze jakis taniec tam bedzie urzadzal :D
no t jest nas kilku, o whisky mówił maks
[ No to pięknie, teraz tylko musisz Magde za kierownice usadowić i można będzie coś gulnąć :) Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dopiero teraz dotarłem ;p dzieki za spocika.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaks lipa , wszsyscy poszli spac, nikt nawet jednej foty nie wrzucił
Zaraz będą . Trochę męczyłem się z kompem (spaliłem kartę graficzną i musiałem wymieniać na inną). Teraz ściągam sterowniki. Zaraz wrzucę grupowe zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za ekstra spocik. Z Wami tradycyjnie było extra. Grill wyśmienity, warunki bajka, uśmiechnięte gęby - bezcenne.

 

Dużyńscy w komplecie i banan Dużego z małą na rękach - bezcenny. Szkoda że brakło jeszcze kilku twarzy ale było i tak bombowo.

 

Było A o paintaballu przy grillu, Zejn trza postawic B i założyc poważny temat bo jesień nas zastanie i doooopa z tego wyjdzie:)

 

 

Pozdrowionka od nas, do tej pory grillem zalatujemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaceeeek! Dawaj zdjęcie.

Co czuje panowie, ze pogoniłbym Was moim passatem ktory jedzie tylko 120km/h ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności