Skocz do zawartości
jedrus

Admin się............. Ożenił ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje że chyba Szef wszystkich szefów już zablokował Jedrkowi dostęp do kompa.Jakaś nagła cisza nastała z jego strony

 

gonić się :D

 

pierwszy dzień po ślubie przywitał nas brakiem prądu - z tego wszystkiego nie zauważyliśmy ogłoszeń o konserwacji w okolicy i było jak za dawnych czasów - bez prądu a i siłą rzeczy bez forum :D

 

nie no... ja naprawdę nie wiem dlaczego Wy narzekacie na małżeństwo :D

oby tak dalej to będę może i innych namawiał na to samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...nie no... ja naprawdę nie wiem dlaczego Wy narzekacie na małżeństwo...

O przepraszam, ja przez ostatnie 29 lat chwalę sobie tą instytucję (tzn. moje małżeństwo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gonić się :D

 

pierwszy dzień po ślubie przywitał nas brakiem prądu - z tego wszystkiego nie zauważyliśmy ogłoszeń o konserwacji w okolicy i było jak za dawnych czasów - bez prądu a i siłą rzeczy bez forum :D

Jędrek wiesz dobra ściema połowa sukcesu.Może specjalnie tak mowiśz żeby nie wyjść na pacia dwa dni po założenia gps-a na palec???:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jędrek wiesz dobra ściema połowa sukcesu.Może specjalnie tak mowiśz żeby nie wyjść na pacia dwa dni po założenia gps-a na palec???

 

Komandos, ja Ci mówię - do trzech razy sztuka i myśle co piszesz

 

;)

 

 

spooooooko, nie mam już sił na nic więc i kłócił się nie będę :D

cholera, jak to wszystko wyczerpujące jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i było jak za dawnych czasów - bez prądu a i siłą rzeczy bez forum
i na Legalu pracują nad rezerwacją

A nie mówiłem :D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jędruś... spoko :ok

 

ja też po ślubie polubiłem kosić trawę w ogródku, gotować obiadki w domu, myć okna, odkurzać i zmywać podłogę, prać i wieszać firanki, zmywać naczynia i wynosić śmieci...... robię to z prawdziwa przyjemnością :lol

 

i powiem więcej.... jak czasami uda mi się pójść z kolegami na piwko i po powrocie do domu mogę spać gdzie chcę....a co.... tak ma dobrze w domu.... i przeważnie wybieram sobie miejsce w korytarzu na podłodze.... a co... kto mi zabroni... w końcu u siebie jestem :D:D:D

 

 

 

pzdr

Edytowane przez jarod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komandos, ja Ci mówię - do trzech razy sztuka i myśle co piszesz

 

;)

 

 

spooooooko, nie mam już sił na nic więc i kłócił się nie będę :D

cholera, jak to wszystko wyczerpujące jest :D

Dobra już Cię nie będe drażnił bo jeszcze bana dostane i będzie awaria.A tak na poważnie to powodzenia bo jeszcze dużo przed Tobą.Wiem coś o tym choć mam dopiero 4 lata stażu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzień po ślubie przywitał nas brakiem prądu - z tego wszystkiego nie zauważyliśmy ogłoszeń o konserwacji w okolicy i było jak za dawnych czasów - bez prądu a i siłą rzeczy bez forum
Jak w Nowym Jorku po wielkim braku prądu kiedy to po 9 miesiącach potem przybyło bardzo wielu nowych obywateli tegoż miasta. :rotfl:
ja też po ślubie polubiłem kosić trawę w ogródku, gotować obiadki w domu, myć okna, odkurzać i zmywać podłogę, prać i wieszać firanki.... robię to z prawdziwa przyjemnością
Ja wówczas mam wiele innych i ważnych zajęć.
i powiem więcej.... jak czasami uda mi się pójść z kolegami na piwko i po powrocie do domu mogę spać gdzie chcę....a co.... tak ma dobrze w domu.... i przeważnie wybieram sobie miejsce w korytarzu na podłodze.... a co... kto mi zabroni... w końcu u siebie jestem
Ja niestety tak dobrze nie mam bo te miejsce zajmuje pies, drugie w łóżku zajmuje druga psina. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Jacek to pecha masz :)

 

Jędrek najlepszego mam nadzieję że wiochy nie narobiłem i rodzina jakoś przeżyła gościa w forumowej koszulce. A Agatka myślę że z forum nie będzie walczyć bo też lubi bywać z mężem na zlotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty Jacek to pecha masz

 

Jędrek najlepszego mam nadzieję że wiochy nie narobiłem i rodzina jakoś przeżyła gościa w forumowej koszulce. A Agatka myślę że z forum nie będzie walczyć bo też lubi bywać z mężem na zlotach.

 

zdecydowanie NIE! :D dla mnie super było zobaczyć forumową koszulkę :)

zresztą zdjęcie z nami masz, jak tylko dostaniemy to opublikujemy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Jacu. :hehe Wszystkiego naj, naj, naj młodym. :D

 

 

/edit/

 

Jaja sobie robicie a tu może kilka nowych, przyklejonych wątków na forum przybyć np:

 

- Wypożyczanie garniturów, oraz loch weselnych - "cztery osiemnastki" sp z O.o.

 

- Jak upolować bociana - porady admina dla młodych małżeństw

 

Pozdrawiam - kosiad

 

:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, a potem będziesz pomagał kolegom przy autach dłubać (bo koledze trzeba przecież pomóc) by się wyrwać z chaty :). No i piwko w spokoju z kumplem chlapnąć. No i polubisz wędkowanie (tu cała noc z kumplami, pie*&%$ić komary, trza je jakoś znieść)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ha, a potem będziesz pomagał kolegom przy autach dłubać (bo koledze trzeba przecież pomóc) by się wyrwać z chaty . No i piwko w spokoju z kumplem chlapnąć. No i polubisz wędkowanie (tu cała noc z kumplami, pie*&%$ić komary, trza je jakoś znieść)...

 

to już rozumiem dlaczego żonaci tacy pomocni zawsze :D:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cholera, jak to wszystko wyczerpujące jest

A to dopiero 2 dni po ślubie :haha

Jedrek ja ślub miałem 9 sierpnia a córeczka się urodziła 25 maja następnego roku... Założę się że nie będziesz szybszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak będzie wyglądał pierwszy weekend po ślubie. W roli głównej Jędrek i Agata

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyndram, umarłem :D o fuck, jeszcze rżę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale urwal z ta gitara :lol :dance :lol haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, po raz kolejny oglądam i padam ze śmiechu :) co wraca, co wraca... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no, po raz kolejny oglądam i padam ze śmiechu co wraca, co wraca...
Dooobre he he he. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie wesele w pytkę !! Gajerek cóż nieraz mi się zdarzy :D Ale wiem jedno : Jędrek do ju ken dens trza cię zgłosić że o Majcinie nie wspomnę te jego pląsy :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności