Skocz do zawartości
SlawekS

Czy felgi nie wystają za bardzo??

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktos ma 245/40/18 na feldze 8 cali u siebie w B6? Jakies zdjecia? Jak to pasuje do auta?

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od ET felgi. Ja mam oponę 225 ale na feldze 9,5cala i et40 i ciutkę wystaje ale zrobilem negatyw i jest git. Mowie o tyle. Ale weższej opony nie mozesz założyć?? Strasznie Cię bedzie woziło po koleinach. Jezdziłem 235 i było cieżko, na 225 jest duzo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy od ET felgi. Ja mam oponę 225 ale na feldze 9,5cala i et40 i ciutkę wystaje ale zrobilem negatyw i jest git. Mowie o tyle. Ale weższej opony nie mozesz założyć?? Strasznie Cię bedzie woziło po koleinach. Jezdziłem 235 i było cieżko, na 225 jest duzo lepiej.

 

ET42 a mam w tej chwili opone 225 na feldze 8 calowej i jest lekki naciag. To ok, dobrze to wyglada ale czasem nawet z rantem ochronnym opony mozna przytrzec felge na kraweznikach bo felga wystaje na zewnatrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ET42 a mam w tej chwili opone 225 na feldze 8 calowej i jest lekki naciag. To ok, dobrze to wyglada ale czasem nawet z rantem ochronnym opony mozna przytrzec felge na kraweznikach bo felga wystaje na zewnatrz.

 

18" RS6

daj jakieś foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 215/35 na 8j od RS6 i według mnie to słaby naciąg , mogłem inwestować w 205 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos ma 245/40/18 na feldze 8 cali u siebie w B6? Jakies zdjecia? Jak to pasuje do auta?

o maj gad

jak w porsze :)

 

za szeroka opona!!! po co?!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
225 na feldze 8 calowej i jest lekki naciag
jaki lekki naciąg?!? 225 na 8j naciągu raczej nie zrobisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

225 na 8,5 mam i nie ma naciagu :) dlatego przechodze na 215 :) i jest maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki lekki naciąg?!? 225 na 8j naciągu raczej nie zrobisz

Ja mam 225 na 8,5 cala i tak leciutko opona sie naciaga ale raczej naciagniem tego bym nie nazwał w porównaniu do 225 na 9,5 calowej feldze z tyłu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tego napewno nie mozna nazwac naciagiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie nazywam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności