Skocz do zawartości
biszkopt

Co następnego po Passku?

Rekomendowane odpowiedzi

Po passiastym jeśli będę sprzedawał (za tę cenę którą oferują na aukcjach mojego auta nie oddam, wiem co mam) przyjdzie kolej też na auto vag Audi A6 nie wiem jaki to model ale takiego ma stiffi. Jeśli nikt nie da mi dobrej ceny za Passata to szkoda go sprzedawać, zostawię go mojemu synowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojej 3 letniej przyjaźni z benzynową zagazowaną B4 kombi, przychodzi czas na zmiany.

Zastanawiam się nad: B5 1.9 TDI 110 KM, B5FL TDI 130 KM lub Audi A4 po lifcie 2001 rok też 1.9 TDI 110 KM. Wszystkie w kombiku. W sumie to zastanawiam się czy warto dopłacać do paska po lifcie 130 konnego czy kupić 110 koni przed liftem (niezawodna pompa wtryskowa). Może podpowiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w przyszłym roku będę się rozglądał za Audi A4 (B7) ewentualnie (B6). Trzecia opcja to pasztet po lifcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może podpowiecie?

b5fl 130km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następną furą będzie prawdopodobnie B6 ale to jeszcze nie szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoda Superb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem B5,99r.TDI 90KM

teraz mam B5 FL, 02r.TDI 131KM

a na początku następnego roku zmiana na B6 TDI tylko jeszcze nie wiem czy 1,9 czy 2,0

a więc ja zostaje przy VW. Co rok coś innego nowszego,od tak dla urozmaicenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym Passacie B5 3BG (1.9TDI) przyszedł drugi Passat B5 3BG (V6TDI) :) W trakcie posiadania drugiego B5 rozglądałem się za Signum (2 lata temu, chciałem V6TDI kolejne), ale wyszło tak, że zostałem z B5 dłużej (rok z 1.9 i 3,5roku z V6TDI)... Sytuacja zmusiła mnie do zmiany auta i w ten sposób od dwóch miesięcy posiadam B6 (ale najbardziej jednak z 3BG byłem zadowolony-obu egzemplarzy)... Coś mi się widzi, że chyba jeszcze trochę przy Passacie zostanę.

A marzenia są-może kiedyś Mercedes z ogromną benzyną doładowaną (taką 500PS w górę) lub wcześniej jakiś SUV z dieslem dużym (Touareg V10)... Strasznie mi się podoba Audi RS6-ale na to wszystko trzeba mieć kasę-oprócz zakupu trzeba to utrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie nastąpiła zmiana paszczurka b5 na bmw e46:P i teraz bedzie porównanie tych marek i wybór kolejnego zakupu;)

 

2.0 D czy benzyna :?:

 

Jak będziesz w Elblągu to daj znać. Interesuję się takim BMW, ale żaden ze znajomych go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności