Skocz do zawartości
biszkopt

Co następnego po Passku?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Pewnie niektórzy z Was są na "kupnie" nowego autka po Passku. Zostajecie w rodzinie czy zmieniacie model, markę? Jeśli tak, dlaczego?

 

PozdraVWiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!

 

Pewnie niektórzy z Was są na "kupnie" nowego autka po Passku. Zostajecie w rodzinie czy zmieniacie model, markę? Jeśli tak, dlaczego?

 

PozdraVWiam :)

no ja własnie jestem na kupnie i szukam i szukam i powiem ze chciałbym B6 albo A4 i mam tez na oku Allorad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie jestem zainteresowany zmianą ale puki co to chciałbym popróbować japończyka i toi chyba HONDA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w moim przypadku zmiana to jedynie jak sie już bawić i zostać z VW, to Passat CC. Nowa B7, po pierwsze będzie droga z początku, a po drugie z tego, co ją widzialem na zdjęciach - nie podoba mi się. Środek ma miec z CC, w dodatku zmienili grill i lampy, które na razie są wg mnie brzydkie. Jak nie VW, to Audi i raczej A4 lub A6, no ale A3 Sportback też by wystarczyło. Ciekawa jest jeszcze Insignia, którą ujeżdzam u siebie w firmie, tyle że to dosyć bogata opcja no i NOWE AUTO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja szukał będę niedługo leona w TDi z 2000r wzwyż bo passat okazał się za dużym autem jak dla mnie i finansowo i transportowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch

... Tylko jedyna słuszna Marka Czyli coś grubego do rezania w zimowe wieczory z palety Audi

A do poruszania się na co dzień VW :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Pasiora B3 1.8 benzyna/gaz

mam Pasiorka B4 2.0 benzyna/gaz

w czerwcu przyszłego roku planuję Pasiorka 2.0 albo VR6 oczywiście B5FL albo B6

wszystkie sedany i każdy z nich niezawodny... Pasiu 4ever!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam na T5, ale to dopiero za dobrych kilka latek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji tego że robie za mało km rocznie, myśle nad przesiadką na benzynę. Jak finanse nie pozwolą to 1.8T B5fl a jak pozwolą to audi a4 b6 1.8t. :nono:

 

I tym razem sedan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się teraz też zastanawiam nad kupnem czegoś, mam straszne dylematy, czy sprzedać swojego czy zostawić w rodzinie. A jak sprzedam to mam na oku Tiguana, ewentualnie Touarega. Myślałam jeszcze nad A3, ale to chyba w ostateczności ;) bo za małe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się teraz też zastanawiam nad kupnem czegoś, mam straszne dylematy, czy sprzedać swojego czy zostawić w rodzinie.

Mi sprzedaj mi :D

 

No ja właśnie też na sprzedaży jestem,na allegro wisi,kartki wiszą,nie zostaje w rodzinie bo gnije za bardzo a były myśli.

Przesiadka na B5 w dieslu,możliwe że sedan,trzeba wszystkiego spróbować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honda accord albo audi a6.

Innego auta dla siebie nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak sprzedam to mam na oku Tiguana

 

Podoba mi się, nawet myślałem nad nim, ale troszkę się na niego napatrzyłem i wydaje mi się to Golf Plus 4x4, wnętrze masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie ujeżdżam stare e36 ale za rok mam nadzieję na e46 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym miał zmieniać to zmieniłbym na Passka B5FL ale z silnikiem 2.5 TDi lub coś z BMW (seria 5 lub moja wymarzona seria 7) , ale to za kilka ładnych latek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar sprzedac mojego passata, ale dokladnie nie wiem na co zmienie. Moze polo,golf 3

niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a6,a4 po 2006r z 3.0 tdi albo beemwu 5 po 2005 r :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 2 paskach,B5 110 KM i B5FL 130 KM,kupiłem Mercedesa W-210 czyli E klasa z silnikiem 3.2 CDI z 2001 roku wersja Avantgarde no i uśmiech na twarzy,dźwięk silnika,przyczepność,jazda tym autem to banan na twarzy :-) A sfera marzeń to grafitowe Audi A6 C6 z minimum 2.7 TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie uderzę w audi ale tylko A6 (cudeńko) lub jakąś e5* z BMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli finanse pozwolą to chciałbym passata CC 170KM z dsg oczywiście czarny kolor srodek alcantara ale to pewnie za 7 lat albo co najbardziej prawdopodobne hehe zostane przy B5 tylo zaszczepie wirusa i bede latał dalej heheh :):)Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności