Skocz do zawartości
Passatb5tdi90km

Lampy z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie co bym musial zrobić jak bym kupił jedne z tych lamp.Chodzi mi o to czy będę musiał robić jakieś przeróbki w swojim aucie i czy sam sobi eporadzę z tą wymianą

 

 

http://www.allegro.pl/item136684989_reflektory_passat_b5_angel_piekne_nizsza_cena_.html

 

http://www.allegro.pl/item137484787_lampy_nowe_vw_passat_b5_97_01_black_angel_eyes_.html

 

http://www.allegro.pl/item135700204_lampy_reflektory_nowe_vw_passat_b5_97_00_xenon.html

 

I które z tych miąlbym wybrać;>???? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz w tym tygodniu pytano o te lampy na forum....... Ja proponuje 1 link i czarne lampy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie jak uzbroisz to wyjdzie Ci ok. 2000zł

 

Jak chcesz na zwykłe żarówki to szukaj innych po ok 420 zł/szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz w tym tygodniu pytano o te lampy na forum....... Ja proponuje 1 link i czarne lampy
do srebrnego auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988

Passatb5tdi90km, Kolego zdecydowales sie na ktores ? zamowiles .. mi tez sie podobaja te czarne .. ale hm cyferka tez nie mala za noname :/ .. jak zamontujesz rozumiem ze pokazesz zdjecia? przed i po :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sie bał zakładać jakieś lampy no name. Widzialem kiedys u znajomego w golfie III jak takie lampy swieca....tzn nie swieca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEPO nie sa noname. Marka taka jak i Delphi czy Febi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,może depo do paska są ok.,bo w omedze B wszyscy odradzają ,po roku cały odblask łuszczy się i odpada,więc nie wiem,może jakieś FK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wymienić w moim pasku przednie lampy i interesuje mnie wymiana na te z allegro z ringami lub jakieś soczewkowe .I tu moje pytanie;

1.czy ktoś posiada takie lampy z ringami jak świecą jak z ich wykonaniem oraz jakieś foty bym zobaczył jak to wygląda.Szukałem na forum więcej danych ale większość pisze że to kicz i nie w ich stylu.

2.Szukam również lamp soczewkowych i również bym prosił o jakieś opinie co wybrać jaka firma i gdzie takie dostać ,bo na allegro jakoś nie widziałem.

3. przy okazji wymienił bym tył najlepiej na diodowe bo te lexus jakoś mi nie paszą.i również pytanko gdzie i za ile i co najlepsze..

Posiadam Passata B5 2000 kombi.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam owe lampy w wersji black lecz do wersji 3B6 a wygląda to to następująco:

 

pic05857wt9.jpg

 

pic05862ju4.jpg

 

I mógłbym na tym zakończyć wymienianie zalet owych lamp ;)

Wieczorem ringi wyglądają zachęcająco a w dzień czarne klosze też przyciągają oko. Co do jakości świecenia to... oczywiście żarówki wyciągnąłem ze starych lamp. Jedynie kierunki świecą jak w starych oryginalnych czyli dobrze. Światła mijania oceniam gdzieś na 50-70% oryginalnych lamp a drogowe... ponieważ nie wypada bluzgać oraz wzywać Boga nadaremno więc powiem tylko, że drogowe są żałosne. Zainwestuję w porządne żarówy i zobaczymy czy jest poprawa.

Reflektory pochodzą od FK () mówiąc. Oryginały niech sobie póki co leżą w garażu - odpukać oby się nie przydały do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the_undertaker, twoje lampy nie mają tej obwódki w kształcie pełnego koła?

Nie chcę Cię urazić ale tak jak teraz to przypominają mi nie ringi BMW a pewną część damskiej garderoby.. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the_undertaker, Dzięki za opinie ,w takim razie zostanę już na soczewkach DEPO,już znalazłem na ebay`u.A co do twoich lamp to prezentuje się fajnie szkoda tylko że ta jakość oświetlenia nie taka jak powinna być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mowic "a nie mówiłem"

niestety prawda jest taka ze dobrze swieci tylko Hella....ale swoje kosztuje...

wrzuc do tych lamp 100 ale pewnie odblysnik splynie....

jesli jesdzisz w trasy i to wieczorem, czuje ze szybko wrocisz do serii :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż szukałem Helli z soczewą i niestety nie ma a jestem w stanie wyłożyć nawet więcej niż kosztują depo . Depo ma na stanie w polsce po 410za szt. a te inne wynalazki z ringami nie dla mnie .

Jeśli masz jakieś namiary na Helle z soczewą daj znać ale zaznnaczam że nie interesują mnie jakieś wynalazki typu xenon bez samoregulatora i spryszkiwaczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis jest spot w Warszawie (dokladne info w dziale dot. spotkan). Ja bede i tak sie sklada, ze ja mam zalozone soczewki Depo, z ktorymi jezdze juz 1,5 roku. Chcacych wyrobic sobie opinie zapraszam do obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam namiarów na zadnego sprzedawce.

Kubelt, z przyjemnoscia zobacze Twoje soczewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności