Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

felgi maja szerokość 7J wiec jest delikatny naciąg zrobiony
hmm a to ciekawe :) kto namowil Cie na takie opony? zrob fote kola z profilu bieznika. pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem jest ze trzeba coś z tymzobić bo tak być nie może:)a duży jest problem z wyregulowaniem gwintu? zeby nie bylo ze jedna strona 5cm druga strona 4cm nizej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shu B3FAN a o co chodzi z tymi oponami? cos nie tak z nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko masz opisane co z tymi oponami kilka postow wstecz ;) ja mam tez 15" i 7 szerokie i opony 195/50 szerokosci bym nie zmienial tylko teraz planuje 195/45 i to jest idealne rozwiazanie na takie kolo. no chyba ze sie myle :) ale jak ktos woli naciag to spoko :) a tak przy okazji to ktos sie moze orientuje czy zawieszenie od Corrado pasuje do B3? mam taki zawias i sie zastanawiam czy warto rozgrzebac zawieszenie zeby sie o tym przekonac a w szczegolnosci przod! pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mogłbyś podesłać linka do tego postu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że te opony na takiej feldze są nie zaciekawe do gleby :) no ale jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w sumie teraz dylemat bo znalazłem ciekawą ofertę a mianowicie http://moto.allegro.pl/item1178680356_felgi_vw_golf_opel_astra_calibra_seat_4x100_tanio.html

 

i teraz czy lepiej kupić zawias czy kupić taki komplecik? jezeli oczywicie wejdzie wgole;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felga jest kozaczna :) ale czy wejdą do passka to zależy najbardziej od parametrów których w aukcji nie widzę. Zapytaj o dane tej felgi sprzedającego a wszystko się wyjaśni ;) pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na tyl jeszcze dystans musi byc

Wreszcie to napisałeś, bo już się zastanawiałem, czemu nikt o tym nie wspomina.Dystans-podstawa.Sory kolego, ale koza masakryczna Ci wyszła na tym profilu 45.Ale przecież to było do przewidzenia, skąd taki błąd..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z góry było założenie że ma iśc na glebe ale nie uwzględniłem przerw po bokach.... we wtorek jade ogladac i przymierzać te felgi co sa w linku jezeli bedą pasowały to je biore i wtedy bede miał na sprzedaż komplet felg z oponami (nowymi).... masakra. A co myslicie o tych felgach co wczesniej podałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, będzie pewnie trochę roboty z przymiarką, proponuję jak założysz to spróbuj wjechać i zjechać z krawężnika na max skręconym kole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo! dzieki za pomoc:) zobaczymy co jutro bedzie:D jak tył wejdzie to polowa sukcesu:D

 

 

 

Felgi kupione i założone, mam nadzieje ze dzis uda mi sie wrzucic fotki:)

Edytowane przez filip141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie na pewno ale nie z tą oponą no i musisz zaklepać ranty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odziwo weszły i nie ocieraja:) ale od tyłu wyglada jak walec...:) a czym mozna zaklepac ranty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czym mozna zaklepac ranty?

 

Może to będzie śmieszne ale młotkiem :) Ja tak robiłem, a jak nie to maszynka do zaginania rantów.

 

P.S 245 trochę za szeroko, ja mam na 9 calach 195 naciągnięte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego jedna rada ode mnie. Kup firmowy gwint, niech będzie używany ale firmowy. Ja w jednym pasku mam H&R na wkładach Bilstein a w drugim FK na wkładach Koni z regulacją twardości i na tych zawieszeniach się po prostu jeździ a nie skacze jak w przypadku Ta technixów i podobnych.

 

Testowałem naprawdę wiele zawieszeń, miałem nawet tego szrota ta technixa i owszem jarałem nim się dopóki nie przejechałem się na normalnym zawieszeniu.

 

Żebyś potem nie żałował

 

 

Popieram lepiej kupić markowy gwint niż nowy ta technicx itp.

Sam jeździłem na fk na grubym tłoku i byłem bardzo zadowolony

Ładnie wybiera drgania i można dobrze zglebić ;)

 

Kuman tylko cieżko jest dostać uzywany zawias do Passka... chyba ze masz jakiś kontakt

 

Do paska pasuje też gwint z golfa 3 (ja miałem taki zamontowany)

przód podchodzi bez przeróbek, z tyłu nabijasz w amor tuleje od paska

przykręcasz góra poduchę od paska i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie na tych felgach nie ma mozliwosc obnizenia trzeba nadkola poszerzyć chyba ze gwint z regulacja (0-80mm) to cos by zjechał nizej:D wczoraj robilem fotki ale w nocy i nie widac za dobrze wiec jak zrobie za dnia to pokaze jak to wyglada:)

 

wogóle to musze przedstawic sie zaprezentowac autko i troche je opisac tylkoze w innym dziale:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mapeta ok. 1200zł za ta-technix

sprostowanie

MTS-technik... ;)

 

co do gwintu pewnie ze gwint z lepszej polki lepszy.. ale latwo zaliczyc wtope kupic pocieszyc sie 1-2 tygodnie jak ja! albo 5 miesiecy i pada zawias.... tez jestem zwolennikiem kupowania KW np i sam taki kupilem ale trzeba miec pewnosc ze gwint polata bo jak do b3 ogladalem gwinty to od razu po fotkach wybralem nowy MTS bo same dziadostwa byly....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności