Skocz do zawartości
neurojarre

Style tuningu optycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Czajka piękne auto ale przerobić taki unikat to była by zbrodnia czajki to unikaty i już ich nie wiele zostało a poza tym zobacz ile kosztuja czajki o ile już taką znajdziesz . Odresteurowana to pewnie koszt w granicach od 100 tys zl w góre.

Taniej wyjdzie piękną impale z usa sprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

German pasuje idealnie jak dla mnie :)

 

Mój Pasek powoli zaczyna nabierać stylu ... czekam na części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dodaliście że w germanie przedni zderzak jest znacznie bliżej ziemi niz tylny

 

tu akurat dobry przykład i to ze stronki mapeta

 

Dokładnie, popieram swoim przykładem :) MK3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
German pasuje idealnie jak dla mnie :)

 

Mój Pasek powoli zaczyna nabierać stylu ... czekam na części

 

:offtopic

 

Ty lepiej wrzuć foty swojego na forum,chętnie pooglądam :)

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czajka piękne auto ale przerobić taki unikat to była by zbrodnia czajki to unikaty i już ich nie wiele zostało a poza tym zobacz ile kosztuja czajki o ile już taką znajdziesz . Odresteurowana to pewnie koszt w granicach od 100 tys zl w góre.

Taniej wyjdzie piękną impale z usa sprowadzić.

 

Jakby poszukać w Rosji, to ciekawe ile jeszcze by po stodołach pod słomą się znalazło... :D

Poza tym lowriding to styl nie dla mnie, już wolałbym taką czajkę odpicować w stylu "jedzie wierchuszka władzy ludowej" nawet z flagami ZSRR na błotnikach... ech... marzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mysle ze tu w uk zanczenie ma wielkie, ludzie nie kupia insurance za 120 ale za 80 jezeli maja do wyboru, po za tym na malym aucie szybciej w angli leca znizki, (np fiesta 1.3 i po 2 i 1/2 roku masz max zas na passacie 1.8t po 3 i 1/2)czyli przez dluzszy czas placisz wicej, a kolejna sprawa to malolaci na garnuszku rodzicow i mimo ze to anglia to nie stac ich na u3manie kolejnego duzego auta (przewaznie choc sa wyjatki za malolat jedzie vectra albo nowa astra)

 

a tak prywatnie bo widze ze z czestochowy jestes, znasz bigosa?

Wracajac do tematu, zapomnialem dodac, ze jak malolat ma duze auto to jest dodatkowym kierowca na nim, bo nawet 1.8 paska nie chca 21 latkowi ubezpieczyc :)

Wiec to kolejny powod dlaczego maja male auta.

J gdyby nie moja dupka ktora ma 8 lat prawko nie moglbym smigac ani apu ani avf moze 1.6 paska by mi ubezpieczyli za jakies 280f ale watpie-za wielkie auto.

Np saxo 1.6 czy megane 1.6 ok, ale juz megane 1.8 czy 2.0 nie ubezpiecza.

Tak wiec skazani na male auto klasy kompakt i silnik max 1.6 do 90 koni sa skazani na robienie zajeb...wyscigowek(ich zdaniem bo moim wiekszosc to wies totalna) po 300 koni na glebie.

 

Fakt tez ze nie takie drogie te ich tuningi, bo kupia fele ( w brew pozorom wiekszosc max do 300-400f) zderzaki (dokladki ze 100f) pade diodek i podetna s[prezyny...zas lamp przednich to nie zmieniaja9raz widzialm zmienione) bo te zaczynaja sie od 600 a koncza nawet na 1500f (nie licze tanich chinszczyzn za 200-300f). czyli niby tuning,ale po najmniejszych kosztach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinekmbx

Pomocy!! Potrzebuje kogoś kto robił passata 1.8 benzyna 1990r. kombi. tuningował

Zamierzam sie pobawić nad swoim autem

Po pierwsze to mam problem z chamulcami (nie wydalają , grzeją sie i mało hamują) z ABS

myślałem o tarczach wentylowanych ale nie mam pojęcia czy same tarcze czy bede potrzebował terz zacisków

Po drugie to chce zwiększyć moc ale niewiem zabardzo jak.

MOŻE KTOŚ MI COŚ ZAPROPONUJE CO MÓGŁ BYM JESZCZE ZROBIĆ W AUCIE, JAKIEŚ POMYSŁY OD KOGOŚ BARDZIEJ DOŚWIADCZONEGO

pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabraklo tu jednego stylu:

 

NEW VAWE - Ten coraz popularniejszy styl przywedrowal do nas z USA. Duze kola, czesto z pojazdow innych marek, to pierwszy element, na ktory wielu zwraca uwage. Po okresie boomu na felgi z Mercedesa obecnie coraz czesciej montowane sa obrecze z Bentleya i Maybacha czy BMW.

Wydaje sie, ze stracila na popularnosci polerka aluminium, mamy zas doczynienia z fascynacja kolorami. Ta moda przywedrowala do nas z Anglii. Poczatkowo felgi lakierowano na czarno, teraz wykorzystywana jest prawie cala paleta barw.

Kolejnym elementem charakterystycznym dla amerykanskiego stylu sa naklejki z prowokacyjnymi napisami, w fantazyjne wzory. Zdobia przede wszystkim szyby, pojawiaja sie takze na zderzakach czy przy nadkolach.

Coraz wieksza liczbe fanow zdobywa Air-Raid, czyli zestaw pneumatycznego zawieszenia. Zamiast klasycznych sprezyn z amortyzorami wspolpracuja poduszki. Dzieki temu rozwiazaniu mozna osiagnac spektakularne efekty w obnizaniu auta.

Kolejnym trendem, o jakim trzeba wspomniec, jest coraz wieksza popularnosc czesci z USA. chodzi zwlaszcza o tylne klapy z mniejsza wneka na rejestracje czy przednie zderzaki wyposazone w swiatla obrysowe. Rzadziej wykorzystywany jest, co widac na zlotach, inny charakterystyczny amerykanski gadzet, BRA.

 

fragment z gazety VOLKSWAGEN TRENDS nr 6 (29) Listopad 2010

 

pozdraVWiam

Edytowane przez shu B3FAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

German style pasuje do passatów.to samochody stworzone wprost do tego stylu i do zabawy w ten styl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ochote tak walnac German Style :D zajedwabiscie to wyglada :)

Edytowane przez GuzekRZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy styli tuningu więc się podepnę.

Może od początku. Na wiosnę mam plany związane z swapem silnika z B4 AFN oraz hamulców (4x tarcze na 5 śrub 5x100) dlatego będę poszukiwał felg 16'' 5x100 do Passka tylko nie wiem w jakim kierunku iść... Style są opisane, ale ja nie wiem do jakiego stylu mógłbym przymierzyć moje B3, dlatego chciałbym Was o to poprosić :) Styl pomoże wyznaczyć mi może jakąś drogę co mógłbym przerobić/zmienić a przede wszystkim dobrać stylowe felgi na ,,nowy'' rozstaw śrub...

Fotki Passka w tym linku:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/93297-1-9-TD-by-Alex360-Mor%C4%85g-Wszstko-w-pierwszym-po%C5%9Bcie...

 

Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności