Skocz do zawartości
cassandra

Jak ściągnąć podświetlane daszki przeciwsłoneczne?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję że koledzy mi pomogą :) jako że jestem kobietą i to w dodatku niezbyt obytą z elektryką, mam pytanie. Będę się brała w przyszłym tygodniu za ściąganie podsufitki w mojej b3 kombi żeby dostać się do szybra bo niestety nie działa i w dodatku podczas deszczu lub mycia auta leci mi woda na głowę ;) . Już czytałam mniej więcej jak ściągnąć podsufitkę, ale nie wiem jak odczepić podświetlane daszki przeciwsłoneczne, tym bardziej że nie chciałabym czegoś urwać, zepsuć itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

końcówki bliżej lusterka wyskakują same natomiast te od strony drzwi to lepiej wykręcić śrubokrętam..u Mnie było tak że jak zdjołem plastikową osłonę słupka to poniżej była ładna kostka złączająca:) jeśli ty musisz je zdjąć np.całkowicie to zetnij kabelki gdzieś w połowie i potem po prostu kolorami złącz spowrotem i zaizoluj.

 

WSIO :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypinasz slonecznik z uchwytu blizej lusterka, potem srubokret krzyzakowy - 3 sruby, jedna w zapince blizej lusterka, dwie w tej z zawiasem. delikatnie odciagasz zapinke z zawiasem od podsufitki, rozpinasz kostke i cieszysz sie z dobrze wykonanej roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka jako jedna z nielicznych rozpina się poprzez podniesienie zatrzasku, a nie wciśnięcie ;) jak rozbierałem za 1 razem to miałem zagdadkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki koledzy :) raz już tylko muszę się sama przekonać jak mi to wyjdzie za kilka dni :) chociaż nie powiem, bo mam małego pietra zabierać się za to i za ściąganie podsufitki sama, ale może jakoś dam sobie radę :) a w końcu jakby mi poszło nie najlepiej to zostanie mi podjechać do mechanika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w końcu jakby mi poszło nie najlepiej to zostanie mi podjechać do mechanika

Dymać mechanika:D My Ci pomożemy na forum;)

W razie pytań służę radą bo kilka dni wcześniej zdejmowałem podsufitkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robota prosta, tylko potrzeba trochę odwagi i siły przy zrywaniu plastików :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dymać mechanika:D

Mechanikowi na pewno by się spodobało :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki Paradoks :) a co dymania mechanika to na pewno by mu się spodobało ;) hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mechanikowi na pewno by się spodobało

Nie wyrywamy nic z kontekstu:D

W każdym razie tak jak wspomniał Ormo, odwagi przy wyrywaniu plastyków potrzeba:D

Dużo jest właśnie rozbierania tych plastyków, bo one podtrzymują cały "sufit" w naszym aucie. Oprócz wkrętaka gwiazdki potrzebny jest klucz 17 nasadka najlepiej do odkręcenia pasów i to wszystkie narzędzia jakie tutaj występują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności