Skocz do zawartości
mati_09-94

Gdzie najlepiej jechac nad morze?

Rekomendowane odpowiedzi

znajomi byli ostatnio w mielnie (w sezonie), to troche sie zawiedli.. podobno miasto dyskotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lece w tym roku do Chłapowa,bo Miedzyzdroje to wiocha jednokierunkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja ich wgl nie mam na codzien :P a po 2 ja tam mam dom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to i reklama nielegalnie, ale jeśli ktoś jest fanem namiot/camper to władek/chłapowo pole pomarańczowe turbo wypas, ciepła woda, sprzatane sanitariaty, prąd, własny namiot/lokal, z górki 20sekund do morza, cud miód i orzeszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie,

nocleg w Pobierowie zarezerwowany...

Moze byscie mi doradzili gdzie sie ruszyc z Pobierowa, co zwiedzic?

bo przeciez nie bedziemy przez 2 tyg. na plaży siedziec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje kilka atrakcji kierowanych glownie dla miejscowosci turystycznych kolo Koszalina, ale z Pobierowa tez mozesz cos wybrac: wieża widokowa na Górze Chełmskiej koło Koszalina (która jest najwyższym wzniesieniem na Pomorzu Środkowym z malowniczym, morenowym ukształtowaniem terenu); najwyższa na Pomorzu Środkowym latarnia morska w Gąskach (41 m); port w Darłówku z rozsuwanym mostem oraz latarnią morska; port w Kołobrzegu wraz z latarnią morską (26 m) oraz Muzeum Oręża Polskiego, fontanny na rzece Parsęka; historyczny tajny poligon na plaży w Bobolinie; ogrody tematyczne Hortulus w Dobrzycy...

 

"znajomi byli ostatnio w mielnie (w sezonie), to troche sie zawiedli.. podobno miasto dyskotek"

 

trzeba wybierac Uniescie - masz dyskoteki mielenskie na wyciagniecie reki, a klimat miejscowosci rodzinny, polecam. Ponizej maly ekstrakt z opisu miejscowosci mojego autorstwa:

Do centrum Mielna wystarczy przebyć 10 minutowy spacer, by móc wybierać z propozycji klubów, dyskotek, wesołych miasteczek, imprez masowych, wydarzeń kulturalnych itp. Dla każdego coś ciekawego, również dla dzieci. Unieście jest jedną z nielicznych miejscowości nadmorskich, gdzie turyści mają wstęp na bezpłatne molo przy małym porcie dla kutrów na plaży. Smażalnie ryb nad samym Morzem są znane smakoszom w całej Polsce. O wschodzie i zachodzie słońca turyści mogą obserwować wychodzące i wracające z Morza małe jednostki rybackie, a chętni - nabyć rybkę prosto od rybaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cos blizej Pobierowa?

 

Co mozna zwiedzic w Niemczech, bliżej granicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władysławowo bardfzo fajnie Gdansk tez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto może polecić jakąś spokojną miejscowość (coś w stylu Gąski czy Podczele)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto może polecić jakąś spokojną miejscowość (coś w stylu Gąski czy Podczele)?

Piaski, Kąty Rybackie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto może polecić jakąś spokojną miejscowość (coś w stylu Gąski czy Podczele)?

 

 

 

Polecam Łazy, Chłopy, Sarbinowo, Sianożęty, tak jak wspomniales Gąski. To miejscowosci (wioski turystyczne) o bardzo rodzinnym charakterze. Drozsze jest Uniescie, ale tez rodzinne i ciekawe (=wieksze, choc nie odczuwasz, poniewaz miejscowosc jest rozciagnieta wzdluz Baltyku).

 

Dla jadacych trasa nr 11 nad morze wklejam mapke objazdu, ktora w sezonie zaoszczeci wam jakies 40-60 min, jesli jedziecie w strone Mielna, Uniescia i mniejszych miejscowosci nieopodal. http://tinyurl.com/2axl7cw To jest przez Os. Przylesie, objazd waskiego gardla, ul. Morskiej w Koszalinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuugiego czasu co rok jeżdżę z rodziną do Jastrzębiej Góry i naprawdę polecam. Jako że mam 17 lat to doceniam i balety :D i spokój który jest na krańcach wioski, chociaż nie jest zbyt mała. A podczas deszczu jest dużo do roboty 3 miasto -> 70 km no i całe Kaszuby gdzie coś można znaleźć zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie coś naszło by w tym roku pojechać z rodzinką do Piasków. może ktoś był i coś poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mnie coś naszło by w tym roku pojechać z rodzinką do Piasków. może ktoś był i coś poleci.

No na pewno nie ma tam klubów dyskotek i innych dupereli. Jest spokój i cisza, czysta plaża i pełno dzików ;) Z knajp najlepsza jest "4 winds bar", i polecam też kawiarenkę od strony zalewu. W razie deszczu do zwiedzania żuławy i Frombork a i do trójmiasta też niedaleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No na pewno nie ma tam klubów dyskotek i innych dupereli. Jest spokój i cisza, czysta plaża i pełno dzików Z knajp najlepsza jest "4 winds bar", i polecam też kawiarenkę od strony zalewu. W razie deszczu do zwiedzania żuławy i Frombork a i do trójmiasta też niedaleko.
to niech kolega kolega poda jeszcze namiary na jakieś kwaterki w dobrej cenie:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to niech kolega kolega poda jeszcze namiary na jakieś kwaterki w dobrej cenie

Wiesz, musisz w necie poszukać. Bo u tego gościa do którego ja jeżdżę już któryś raz, niestety wszystkie kwatery są pozajmowane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to niech kolega kolega poda jeszcze namiary na jakieś kwaterki w dobrej cenie

 

ja tam jadę w ciemno :) na miejscu coś na pewno znajdę.

.....w razie czego mam namiot.

 

---------- Post added at 13:42 ---------- Previous post was at 13:38 ----------

 

zwiedzania żuławy i Frombork a i do trójmiasta też niedaleko.

w Fromborku mam rodzinkę, a co do trójmiasta...to pochodzę z Gdańska.w Wawie mieszkam od 15lat :) ale bardzo dziękuje za info i na pewno w połowie lipca wybiorę się do Piasków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może jakieś super namiary na półwysep helski , [ NIECO DALEJ I TE KORKI ] jakieś sprawdzone kwaterki w dobryej cenie ?????:kumple bo czasu coraz mniej >..:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest w krynicy morskiej bede sie tam wybierał-może ktoś z was był i może cos polecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności