Skocz do zawartości
mati_09-94

Gdzie najlepiej jechac nad morze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moze mi doradzicie gdzie jechac najlepiej nad PL morze?

Dobrze by bylo gdyby bylo tanio i blisko Niemiec bo tez chcialbym na pare dni skoczyc na niemcy.

 

Polescie odrazu jakies domki do wynajecia gdzie jest tanio i fajnie

(ladne widoki, duzo atrakcji, tanie zaopatrzenie) :fajny

 

moze Pobierowo? co sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli interesuje cię rejon Świnoujścia,Międzyzdroje,tam bym szukał.Do zwiedzana bardzo ciekawe Forty Anioła,poligon V2 i V3,oceanarium w Międzyzdrojach,muzeum figur woskowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli interesuje cię rejon Świnoujścia,Międzyzdroje,tam bym szukał.Do zwiedzana bardzo ciekawe Forty Anioła,poligon V2 i V3,oceanarium w Międzyzdrojach,muzeum figur woskowych.

Wzgórze Gosań, cały Park Narodowy (m.in. wybieg żubrów), jeziorko Turkusowe, muzeum regionalne w Wolinie...

Mateusz, jak chcesz w miarę blisko Niemiec i zobaczyć ciekawe miejsca, to patrz na rejon od Dziwnowa na zachód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze miasto "Mielno" czesto tam jestem ciekawie mi sie podoba, ale jak chcesz blisko granicy to jak tak jak koledzy wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Pobierowo to też polecam, bardzo fajna miejscowość. Byłem tam 2 lata z rzędu i naprawdę byłem zadowolony. Dziwnów w sumie też ok ale wybrałbym Pobierowo. Mięzyzdroje dużo atrakcji ale i tłumy wyjątkowe i czuć atmosferę bardziej targowiska niż miejscowości do odpoczynku. Ja w tym roku wybieram się do Łeby. czy ktoś udzieli mi jakichś wskazówek bądź odradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku wybieram się do Łeby. czy ktoś udzieli mi jakichś wskazówek bądź odradzi?

Byłem w weekend w Łebie :D

Nie mogę Ci nic odradzić, bo połowy pobytu nie pamiętam :D Ale jak trafisz z pogodą to będziesz tam wracał ;) Słowiński Park Narodowy piękny, wydmy - rewelacja tylko trzeba długoooo iść :D Plażą jest koło 8km, szliśmy w obie strony czyli ładny maraton ;) Do tego miasteczko kowbojskie i widziałem drogowskaz do parku dinozaurów, zjeść można dobrze, pobawić się też jest gdzie, plaża szeroka, ogólnie super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam w Łebie jest super :kciuki troche czasu już minęło odkąd tam byliśmy.Spacer po wydmach niezapomniane chwile,płynięcie kutrem na zachód słońca bezcenne wspomnienia(nie wiem czy jeszcze pływa ,,KUBUŚ") ,do tego jeszcze smażony rekin :plaza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem raz w Łebie i tam jest po prostu jarmark, ruch jak na Piotrkowskiej. I wyścigi rano na plażę żeby zdążyć się rozłożyć, bo jak się poszło o 10 to już miejsc nie było. Pierdziele, powiedziałem - nigdy więcej, urwanie łba to mam na codzień. Ale zależy to tylko od tego co kto lubi :) Ja polecam Krynicę Morską. A jak ktoś chce naprawdę odpocząć od zgiełku to Piaski.

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kto co lubi i z kim jedzie jak samemu lub z drugą połówką może być i jarmark, ale jak z dziećmi to już bardzo spokojne miejsca min.Sianożęty ok 10 km od Kołobrzegu,ok 2 km do Ustronia Morskiego w Sopocie też było fajnie tyle że byliśmy też kilka lat temu i trafiliśmy ma meduzy które pływały sobie przy samym brzegu aż do paru metrów w głąb morza(takie dodatkowe atrakcje dla dziecka i tylko dla dziecka bo jakoś nie miałam ochoty na bliskie spotkania z meduzami brrr).

Jak już pisałam co kto lubi g:okulary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż niedaleko mam do morza i to tego, które Cię interesuje to Ci powiem w ten sposób. Byłem w zeszłym roku we Władysławowie i... niebo a ziemia na korzyść Władka. U nas tutaj to zadyma jest, mnóstwo ludzi, nic do oglądania i morze też inne :P Także jeżeli już morze to tylko na środku słyszałem, że fajnie jest właśnie w Łebie jeżeli chodzi o wyjazd aktywny.

Jeżeli już serio się nastawiłeś na nasz region to wtedy gdzie nie pojedziesz będzie dużo ludzi i mało ciekawych rzeczy do oglądania. Ale patrząc od zachodu:

Świnoujście, szczerze nigdy nie byłem :P ale wielu ludzi poleca ze względu na spokój super plaże no i właśnie trochę rzeczy do zobaczenia w końcu spore miasto

Międzyzdroje - omijaj szerokim łukiem

Wisełka - fajnie, cisza, spokój chociaż troche do morza jest

Międzywodzie - j.w.

Dziwnów, Dziwnówek - to miejscowości raczej spokojniejsze, ale jeszcze coś tam można pochodzić wieczorami do jakiś mniejszych czy większych klubów

Łukęcin - wiocha

Pobierowo - jak dziwnów

Rewal, Niechorze - podobno coraz lepiej u nich, ale za duże do spacerów nie są no i wąskie plaże.

Mrzeżyno - osobiście bardzo lubię bo jest cisza, ale nie taka śmiertelna troszkę ludzi, jest gdzie pochodzić co pooglądać, zresztą co roku z chłopakami już na majówkę tam jeździmy

Kołobrzeg - jak umiesz dobrze niemiecki to ok, a tak duże miasto, mnóstwo ludzi z czego 75% to starzy bo sporo jest tam uzdrowisk i tym podobnych.

Dalej mam sporą przerwę i bywałem tam góra raz w życiu oprócz Władysławowa, które naprawdę polecam, przy okazji trójmiasto można obejrzeć no i hel gdzie jest niesamowicie :)

 

Mam nadzieję, że się przydałem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam od morza 50 km (Międzyzdroje, Świnoujście, Dziwnów, Dziwnówek) i jedno co mogę to odradzić w sezonie. Kupa ludzi, tłok, smród frytek i starego oleju. Sklepy z pamiątkami zawalone wielką ilością wątpliwych pamiątek i kartek. Nie polecam nikomu no chyba że ktoś to lubi. :P Mieszkam tu od 20 lat i jak dla mnie nie ma żadnych atrakcji, które by nie były dostępne w innych rejonach kraju (no chyba ze rejs po morzu i rzyganie). Moja żona była kiedyś miłośniczką smażenia się na kupie rozgrzanego piasku i zanurzeniu się w słonej wodzie o konsystencji i smaku moczu. Spacery wieczorne wśród hałasujących bud z atrakcjami w/w czyli techno muzyka pomieszana z hip hopem. Jedyne co polecam to ładnie opalone zgrabne dziewczęta z "ochroniarzami". W sezonie mój pobyt w tej wątpliwej atmosferze mogę policzyć na palcach u rąk. Za to po sezonie kiedy już wszyscy (tłumy) wyjadą można spędzić miło czas nie przepychając się łokciami na deptakach. Zjeść dobrą rybkę i popatrzeć na piękne zachody słońca. Jak ktoś posiada odpowiednie umiejętności można fajnie poserfować. Wygrzewanie kości nie jest moim ulubionym zajęciem. Wiem że się w niczym nie przydałem ale wyraziłem swoją opinię. Za to mogę polecić inne rejony naszego kraju nieskażone ludzką stopą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to po sezonie kiedy już wszyscy (tłumy) wyjadą można spędzić miło czas nie przepychając się łokciami na deptakach.

Dokladnie tak bylo w tygodniu w Swinoujsciu, Miedzyzdrojach oraz Pobierowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Jeżeli polskie to tylko Rewal -no rewelacja jadę juz 4 raz chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rewalu byłem w zeszłym roku. Nie powiem, podobało mi się ;) Tylko że byłem pod koniec sierpnia i może dlatego na szczęście nie było takich tłumów. Sporo knajpek z dobrym żarciem. No i na piechotkę po plaży do Trzęsacza można sobie pójść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niechorze - podobno coraz lepiej u nich, ale za duże do spacerów nie są no i wąskie plaże.

 

Dominik teraz to przesadziłeś. Niechorze ma jedną z szerszych i piękniejszych plaż. Mówi ci to tubylec tych ziem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja jadę już 4 raz do Kąt rybackich.Tanio no i z dzieciakiem się nie przeciskasz przez tłumy.Oczywiście jeśli chodzi o dyskoteki i tym podobne to tam raczej nie użyczysz,ale za to spokój i cisza wakacje z dziećmi pierwsza klasa.Żadnych zjeżdżalni i tym podobnych udziwnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Dąbkach ? Jadę tam w sierpniu z rodzinką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bylem 4 razy we władku/chłapowie i byłem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mielno !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mielno !!!!

Daj spokój chłopie mało ci poznaniaków na co dzień :P Oczywiście bez urazy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności