Skocz do zawartości
vw99

Jakby blokada przy 190 km/h

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam passata 1.9 tdi 130 koni i na autostradzie w niemczech jechałem okoła 220 kmh mysłe ze mozliwe było by nawet ok 240 musiałem zwolnić z powodu nasilonego ruchu pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabryka przewiduje max. 205-207 a TY chcesz 220 i spokojnie do 240 dojsc?!!! kiedy miałes ten sen!!!! a wogole pieprzysz nie na temat!!! Tu sie nie licytuje v-max. Czytałes wogole tamat od poczatku? alez po co.....

:zeco krew mnie zaleje (ahhahha) chyba mam zrypane auto bo tyle mi nie chce jechac," pomocy co mam zrobic, co mam popsute ze moje tyle nie jedzie...":doh

 

MOD. ZAMKNIJ TEN TEMAT !!! bo robi się debilny...

 

ps. lasek12345 niezle Ci licznik przekłamuje!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na autostradzie w niemczech jechałem okoła 220 kmh mysłe ze mozliwe było by nawet ok 240

HAHAHAHAHA!!! Tyle to chyba z przepaści! :-) Polecam mój wcześniejszy post.

ps. lasek12345 niezle Ci licznik przekłamuje!!!!

Dokładnie! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarodzieje :lol

 

może zamkniemy już? bo niedługo ktoś film nakręci, że jedzie 240 :lol

 

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

 

aaaa... na fajny wykres trafiłem:

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?4871487-01E-CBD-DSY-and-TDI-gearbox-ratio-and-speed-chart

 

możecie sobie poczytać ile jedzie TDI na 5 biegu, na seryjnym ogumieniu przy jakich wartościach prędkości obrotowej silnika (wyliczenia na bazie przełożeń, a nie wskazań prędkościomierza czy GPSa).

 

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

 

5-biegowa skrzynia z rodziny "01E" dla silnika TDI na V biegu ->134MPH przy 5000 obr/min na seryjnym ogumieniu, co daje 214km/h przy 5000 obr/min !!!!!!!!! który seryjny 1.9TDI ma w tych partiach obrotow dostępną moc podobną do maksymalnej? :lol

 

jak dobrze program zrobiony, to pewnie utrzyma moc i pojedzie tyle, ale 220km/h czy 230km/h to już bajka, chyba że zakręcicie te TDIki biedne ponad 5000obr/min (albo oponki z cyklu 225/40/17 czy 205/50/16).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może zamkniemy już? bo niedługo ktoś film nakręci, że jedzie 240

Myślę że pomysł zamknięcia jest jak najbardziej :ok: bo ludzie nie umieją zrozumieć, że jak mowa o jednym silniku, to drugi (z innym oznaczeniem) raczej nie ma znaczenia bo ma inne parametry itd, itp.

A co do v-max, śmieszni są ludzie piszący że jechał 220 a i pewnie 240 dałby radę, nie te czasy, sterownik silnika czuwa nad takimi sprawami, a jeśli licznik pokazał więcej niż podaje fabryka, a ma seryjny soft w sterowniku, to już czas go wymienić bo oszukuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja Marek ale jest jedna sprawa, skrzynia piątka prędkość 190kmh osiąga prawie dokładnie przy 4 tyś. ktoś tu pisał że moc się kończy przy 4200, u mnie wcześniej nastepowało to przy 4450(wykres do wglądu w moim temacie). Więc w sumie najlepiej jakby klega założyciel tematu albo pojechał na hamownię albo poprostu wziął pod uwage że może suszarka już nie jest 1 świeżości.

 

Teraz mały OT.

Czy gdy już teraz wiemy jak się ma mniej więcej prekość do obrotów to czy po samych danych z wykresu jesteśmy w stanie ocenić V-max?

 

 

niżej licznik b5 diesla jakby ktoś chciał szybki podgląd

8ce5243fd38a7781.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basta.

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności