Skocz do zawartości
pmuch

Dla zainteresowanych - MP3 w Passacie

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzałem się od dawna, w końcu się zdecydowałem. Kupiłem:

http://42.pl/u/2eFS .

Przesyłka przyszła po 7 dniach (EMS), elegancko zapakowana, niestety gość się pomylił i dołożył kabel od Mazdy, a nie od VW.

Wysłałem maila, dołączyłem zdjęcia kabla, przysłał poprawny kabel (kolejny tydzień oczekiwania - tym razem przesyłka - list pocztowy). Przy zmianie kabla konieczne przestawienie jednej zworki w urządzeniu.

 

Montaż banalny - po wyjęciu radia należy do niego wpiąć kabel od tego urządzenia, drugi koniec tego kabla przeciągnąłem tak, że urządzenie włożyłem na tą małą półeczkę pod kierownicą (na instrukcję).

Urządzenie działa ładnie, jakość dźwięku na pewno lepsza niż z kasety (nie mam dobrego słuchu, tylko tyle mogę powiedzieć).

Zapamiętuje pozycję, po ponownym włączeniu do niej wraca, tylko przez ok. sekundy puszcza pierwszą piosenkę z pierwszej płyty.

 

Sterowanie oczywiście z radia.

 

Polecam jak ktoś chce zmieniać radio - dzięki temu nie muszę nosić ze sobą panela, mam MP3 na pendrive / karcie SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czyta karty SDHC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działają karty SDHC.

Jeśli są jakieś pytania jeszcze - piszcie - chętnie odpowiem. To jest podobno nowszy model od xcarlinka ten mój.

Foldery mogą nazywać się dowolnie, a nie 0001 do 0006 i ma przełącznik włączający dźwięk przestrzenny.

Jeśli chodzi o ebay i chińskich sprzedawców to są tam aktualnie 2 modele - jeden z wielkim przyciskiem Reset na górze obudowy i switchami do wyboru marki też na zewnątzr obudowy i drugi bez resetu i z tymi switchami schowanymi w obudowie (to tn mój).

W związku z tym, że dostałem nieodpowiedni kabel musiałem potem przestawić jeden switch, a co za tym idzie rozkręcić zabawkę - wszelkie oznaczenia z jedynego scalaka na płytce są zdrapane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepnę się pod temat,może ktoś podać jakie szpejo zastąpi zmieniarkę i będzie kosztować trochę mniej kasy!!

Mam zmieniarkę ale nie działa a poza tym chcę podłączyć nawigację tom-tom,kupiłem kasetę przejściówkę ale to rozwiązanie nie jest dobre bo raz gra lewa potem prawa strona

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam urządzenie z linku malczykos mam go już od 3 lat, śmiga fajnie.

 

[ame]

[/ame] jakość dźwięku podła, bo aparat nagrywał, jak nagrywał, ale wszyscy, którzy słyszeli jak to gra byli zachwyceni możliwością urządzonka. No i jest szybkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarabista sprawa z tym.tylko czemu to na allegro

 

---------- Post added at 13:31 ---------- Previous post was at 13:31 ----------

 

kosztuje 400zl???pogielo ich.wole juz radio za ta kase kupic z wejsciem na USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić to moje w Chinach - koszt <300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostszym i o niebo tańszym rozwiązaniem jest emiter MP3, podłączany do gniazda zapalniczki. Do emitera możemy podłączyć pendrive lub (co jest estetyczniejszym rozwiązaniem wizualnym) wkładamy do niego kartę SD o dowolnej pojemności. Mamy dodatkowo zręcznego pilota zdalnego sterowania. Emiter dostrajamy do fali radiowej i jazda :)

Koszt urządzenia - około 40 zeta na Alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem też taki transmitter.

Jak dla mnie wady:

1. Słabo siedział w gniazdku zapalniczki - lubił się rozłączać, a po takiej akcji zaczynał grać pierwszą piosenkę - trochę denerwujące

2. Duży - nie dało się zamknąć klapki popielniczki, a że ja używam popielniczki do trzymania drobnych na parking, nie lubię mieć jej otwartej.

3. Sterowanie czy to pilotem, czy przyciskami na samym urządzeniu przez kierowcę dużo mniej wygodne niż fabrycznego radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubie jeździć z otwartą popielniczką, dlatego przy siedzeniu pasażera zamontowałem rozgałęziacz na 3 wejścia (przymocowałem go do plastiku od tunelu środkowego). No i z takiego gniazda nic nie wyskoczy i nie rozłącza :D Można też przeciez włączyć funkcję SHUFFLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak...

 

Ale rozłącza rozrusznik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozłącza rozrusznik...

To zależy w jaki sposób wepniesz się w instalację. A jak masz do radia podłączone, to niby nie wyłącza przy uruchamianiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem, transmiter, nie polecam ze względu na słabą jakość dźwięku. Danek75, jakiej marki jest Twój transmitter? Bo może mój był jakiś lipny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najzwyklejszy jaki może być. Kupiłem go na bazarze w Afganistanie za 10 dolców :D

A u ciebie jeśli kiepsko było z jakością, to może radia wina a nie transmitera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zależy w jaki sposób wepniesz się w instalację. A jak masz do radia podłączone, to niby nie wyłącza przy uruchamianiu?

Wyłącza, ale wraca w tym samym miejscu - mój transmitter w tym momencie wracał do pierwszej piosenki

Edytowane przez pmuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności