Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

moj passat to 1.8 20V 125km juz 3 lata go mam i przejechalem 40tys jak go kupilem mial 160tys... i bylem swiecie przekonany ze to prawda swietnie utrzymany przez te 3 lata smiga jak marzenie a tu pare dni temu z ciekawosci sprawdzilem w serwisie stan faktyczny licznika i okazalo sie ze cofniety jest ok 150tys jednak te passaty to naprawde twarde sztuki i licznik nie jest az tak wazny jak wymienianie czesci tak jak ksiazka pisze i dbanie zgodnie z zaleceniami producenta pozdro dla pasiarzarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja stawiam ze może 1/4 nie jest cofnięta, jak nie mniej. A większość to x2 albo x3 trzeba liczyć. :dupablada

No ja swojego nie sprawdzałem, ale przyjechał do mnie na lawecie rozbity, więc w rozbitku chyba nikt mi licznika nie cofał - nie sprawdzałem :D Ale według kwitów z ostatniej naprawy serwisowej, to mam orginalny przebieg - obecnie 263 tkm :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie moje autko było kupione w pl salonie i ma udokumentowane 182tyś może i mało ale napewno prawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja w tym roku zakupilem pięknego passata z roku 2003/2004 z bardzo małym przebiegiem 79000km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra a co powiecie na to:

 

przebiegoryginalny.th.jpg

 

stan na dzień 20.04.2010 wynosi + 20 tys. km

a to ja myślałem, że mam duży przebieg :lol mój to widzę pikuś jest, choć i tak w regionie przewodzę :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A panowie wiecię........ mam passata i jest takie cos jak automatyczne domykanie szyb tylko nie wiem jak to się włącza pomóżcię..... jak to zrobic żeby się domykały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A panowie wiecię........ mam passata i jest takie cos jak automatyczne domykanie szyb tylko nie wiem jak to się włącza pomóżcię..... jak to zrobic żeby się domykały

No i to jakiego passata :rotfl:

B2 1.9 115KM

Rok prod: 2004

BTW, nie ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mówie że mój cofany nie był coś miał napewno cofnięte widać to po książce serwisowej ale nie więcej jak 30 tys

o 30 tyś to szkoda zachodu na cofanie licznika;)

zazwyczaj liczniki na 180 kręcą dodaj sobie do 30 tysi jakies 70:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gural - kolega Werben raczej się zaje... w akcji i zamiast B5 wybrał B2 :) model B2 z 2003/2004? - to chyba samoróbka :) jeszcze 115 KM mozliwe chyba ale rocznik? Ps. Werben, jak masz ten rocznik i 79000km to gratuluję dobrze cofniętego licznika :) a może sprzedawca powiedział Tobie, ze to B2? :) Maksik - a ile masz na blacie nakręcone nie przez sterownik? ps2. chcesz mininagrode do udowodnij mi jeszcze, ze ten przebieg jest z passat :) bo wiesz, pod vaga to mozna nie tylko paska podłączyć :) wystarczy, że to zrobisz to masz co proponuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Maksik - a ile masz na blacie nakręcone nie przez sterownik? ps2. chcesz mininagrode do udowodnij mi jeszcze, ze ten przebieg jest z passat :) bo wiesz, pod vaga to mozna nie tylko paska podłączyć :) wystarczy, że to zrobisz to masz co proponuje :)

 

 

Na blacie 298 000 tysięcy a powiem Ci że na nagrodzie mi nie zależy i w sumie wrzuciłem tak żeby było wiadomo, że auto z 2004 roku może mieć ponad 600 tysięcy i być w normalnym stanie technicznym taka ciekawostka :)

Jak się kiedyś spotkamy na spocie to zobaczysz sobie przebieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diesel 2000 rok - przebieg obecny 174 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pasztecik ma na cyferblacie 222tkm, rok temu jak kupowałem miał 198tkm. Ostatnio jak zmieniałem sprzęgło to się zdziwiłem bo mechanik powiedział, że jeszcze nigdy nie była skrzynia na glebie tak więc przebieg prawdopodobny.

Edytowane przez jasiu_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,6 AHL rocznik 1997 :98: 235tyś i jeszcze śmiga :). czasami się zastanawiam czy czekać aż się rozleci czy jechać z nim do mechanika... jak na razie jest OK i nie moge nażekać. do tej pory zawsze od ręki odpala a olej raz mi zerzarł jak zrobiłem w ciagu czterech dni 3600 z ekipą 4 chłopa a autostradą w rajhu się cięło i 180 :) czasami wydaje mi się że słyszę metaliczny odgłos po dopaleniu auta przez jakieś 2 min ale później cichsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Makss, zapodaj dane do wysyłki :) na pw

 

A jaka nagroda?? To może "pchnę" sobie lekko przebieg do przodu :hyhy

 

---------- Post added at 10:56 ---------- Previous post was at 10:54 ----------

 

Dorzucę z 500 000 to będę miał szanse :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ma 235 z 12.2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat b5 1998 afn 320 tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę większość osób nie wie ile naprawde ma przejechane jego pasacik muj w w 2007 wrzesień miał 319 tys. informacja serwisowa po czym skończył być serwisowany czyli to daje jakieś 80 tys w rok czyli teraz ok 600 tysiaków :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

204500 2001r 1.9 tdi hmm oczywiscie przebiegu jestem pewien bo kupowałem od gliniarza a przeciez władzy trzeba wierzyc:) a tak naprawde to nikomu nie mozna wierzyc jesli chodzi o samochody a juz wogle o vw:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności