Skocz do zawartości
Gość Pit

2.8 V6/30V

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ppmarian
Nie mozna miec wszystkiego jezeli chce sie cos zrobic malym kosztem... poza tym po to napisalem o zaworze upustowym to po pierwsze ,a po drugie jak ktos jezdzi spokojnie to tak bardzo mcony dol nie jest potrzebny ,a jak chce sie przydepnac to i tak trzeba silnik wkrecic

 

to sie kupy nie trzyma - po co ladowac kupe kasy zeby wolno jezdzic?

 

to samo z zaworem upustowym po co pompowac zeby wiekszosc szla w "gwizdek" - dla lansu? :610:

 

jak juz cos robic w takim motorze to tylko profi mi miec radoche z tego :614:

 

 

takie zabawy bez odprezania i na turbo made in "pan kaziu" mozna robic w starych wolnossacych R4 1.6-2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogas

A dodatkowe problemy przy swapie? W sumie to cholernie mnie to zaciekawiło - jakby mi się kiedyś silnik... ten, to można już dorzucić te 4tys i mieć 300KM passata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac
Seryjnie silnik ma 193KM, chipem wyciagniesz cos kolo 200-205 KM. Warto? IMHO nie. A tak BTW, jakie to sa te chore ceny?

Wszystko zalezy od tego, ile oczekujesz z tego silnika i ile chcesz przeznaczyc.

 

Czemu piszesz cos o czym nie masz pojecia. Zerknij na oferty firm tuningowych w calej europie. Przyrost po chipie dla tego silnika wynosi miedzy 12-17 koni.

Ja mam v5 i siedze na forum v5 i kupe ludzi ma tam chipa i w przypadku v5 przyrosty to 17 koni i 20-25nm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu piszesz cos o czym nie masz pojecia

 

Zerknij na datę posta :D ponad dwa lata temu może nie było takiej możliwości, pomyślałes o tym ? Ale odgrzany kotlet :D

 

//edit - prawie trzy lata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu piszesz cos o czym nie masz pojecia. .......... Przyrost po chipie dla tego silnika wynosi miedzy 12-17 koni.

Jakbym nie próbował dodawać, odejmować i sprawdzać kalkulatorem, to kubelt "zmieścił się" w przedziale podanym prze ciebie :D

 

205 - 193 = 12 :ok:

 

Sorki za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a już myślałem, że ktoś w PL będzie 300 konnego passka robił ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niee Marek, takich wariatów nie ma ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności